Türk Telekom isim hazır kod, açma, kapama ve isim yönlendirme aktivasyon ve iptal hizmetlerinin tüm detaylarını incelediğimiz bu yazımızda tüm detaylara yer verilecektir. Türk Telekom müşterileri için özel olarak hazırlanan ve kullanımlarına ücretsiz olarak sunulan bu hizmetler, Türk Telekom müşterilerinin iletişimini kesintisiz sürdürürken rahatsız edici aramaları da durdurmayı amaçlıyor.

Türk Telekom Adı Hazır Açılış 2023

Türk Telekom İsme Hazır Servisi, cep telefonunuzda sesli isimlendirme yaparken başka bir kişiden isim aldığınızda sizi uyaran ücretsiz bir servistir. Bu fonksiyon sistem ayarlarında mevcuttur ve sadece birkaç tıklama ile etkinleştirilebilir. Türk Telekom müşterilerinin yanı sıra farklı operatörlerden de çağrı alabilirsiniz.

TürkTelekomIsmeHazır Aktivasyon 2020 için izlemeniz gereken adımlar aşağıda örneklendirilmiştir:

 • Hücre sisteminizin“Ayarlar” bölümüne gitmek için buraya tıklayın.
 • Ardından“Ara “ya tıklayınİstediğiniz karar ayarını girin.
 • Hizmeti etkinleştirmek için tıklayın ve kodu girin.“İsim Ekranınızı biraz aşağı kaydırdığınızda “Hazır” bölümünü göreceksiniz.

Tüm Türk Telekom sistem modlarıolmasa daZaman kaybını önlemek için, ayarları yapmak için sisteminizi açıp kapatın. Bu, kaydı daha kolay hale getirecektir.

Türk Telekom Adı Hazır Kapatma 2023

Cep telefonunuzdan sesli arama yaparken sizi kimin aradığını görmek için aktif hale getirmiş olabileceğiniz Türk Telekom İsme Hazır Servisi’ni, görüşme sırasında rahatsız edilmemek için devre dışı bırakabilir; sesli veya görüntülü aramalarınıza kesintisiz devam edebilirsiniz. Sesli veya görüntülü görüşmeye kesintisiz devam etmek istiyorsanız Türk Telekom İsme Hazır servisini devre dışı bırakabilirsiniz. Türk Telekom İsme Hazır Kapatma 2023 süreci:

 • “Ayarlar “a gitmek için buraya tıklayınBu bölümü sisteminizde bulabilirsiniz.
 • Ardından“Ara “ya tıklayın “” üzerine tıklayın ve ardından karar ayarları bölümüne tıklayın.
 • Hesabınıza giriş yapın.İsim” bölümü ekranınızda görünecektir. Devre dışı bırakmak için buna tıklayın.

Türk Telekom İsme Hazır Servisi’nden dilediğiniz zaman ve dilediğiniz kadar faydalanabilir ve bu işlemler için herhangi bir ücret ödemezsiniz.

Türk Telekom İsme Hazır Kod Nasıl Kullanılır?

Türk Telekom Adı Hazır Kodu 2023 Bu kod, karar ekranı ile sistemin ayarlar sekmesinde yaptığınız işlemin aynısını yapmanızı sağlar. Bu işlem sisteminizdeki ekran tuşlarını kullanmaktan daha ücretsiz ve hızlıdır.

 • Türk Telekom İsme Hazır Kod ile İsme Hazır’ıaktive etmek için:“*43#”şeklinde sıralayabilir, daha sonrakarar ekranında“*43#” seçeneğini seçip tuşuna basabilirsiniz.
 • Türk Telekom İsme Hazır Kod ile İsme Hazır’ıdevre dışı bırakmak için: Tekrar karar ekranına gelip“#43#” tuşuna basmanız yeterlidir.

Türk Telekom Hizmeti Ücretli Hale Getirmeye Hazır mı?

Türk Telekom İsme Hazır Servisi herhangi bir Ücretlendirmeye tabi değildir Hat ile değil, sisteminiz ile ilişkilidir. İsme Hazır Servisi’ni istediğiniz zaman açıp kapatabilirsiniz. Sesli arama yaparken sizi arayan kişiyi görebilmek için Karar Hazır Servisi’ni açık tutmalısınız.

Türk Telekom İsme Hazır Hizmeti Neden Kapatılıyor?

Manuel açma-kapama işlemi gerektiren Türk Telekom İsme Hazır Servis, bazı durumlarda sizin müdahaleniz olmadan rutin olarak kapanabilir. Bu durumların ana tetikleyicisi olan “Ayar Sıfırlama” işlemini çalıştırmanız halinde sisteminiz eski ayarlarına dönecektir.

Bu işlemin ardından Türk Telekom İsme Hazır Hizmetinin devre dışı kalması normaldir.“Üretim Birimi Sıfırlama“. İsme Hazır’dan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak bazı fikirleri listeledik:

 • Sisteminizi üretim birimi ayarlarına geri yüklerken Türk Telekom İsme Hazır Servisi’ni bir kez daha etkinleştirin.
 • Türk Telekom On-line İşlemler menüsünden de oluşturulacak olan bu ayar için belirli durumlarda etkin olup olmadığını test edin.
 • Türk Telekom On-line İşlemler programında bilgi veya ayar değişikliği yaparken hangi ayarın hangi olasılığı etkileyeceğine dikkat ediniz.

Türk Telekom Adı Hazır Çalışmıyor (ÇÖZÜLDÜ)

Türk Telekom cep telefonunuzun ayarlarından muhtemelen İsme Hazır Servisi’ni aktif hale getirdiğiniz halde aktif olmuyor ve sesli arama yaptığınızda telefonunuz hala meşgul çalıyorsa, hattınızın izin verilen seçeneklerini test etmenizde fayda var. Sisteminizden kaynaklanmayan bu sorunu çözmek için Türk Telekom Alıcı Firmalarından yardım alabilir ya da Türk Telekom On-line İşlemler programı üzerinden aşağıda listelenen adımları takip edebilirsiniz:

 • Türk Telekom On-line İşlemler programına giriş yaptıktan sonra “Abonelik ve Hat İşlemleri” bölümüne gidiniz.
 • “Aşağı Kaydır” butonu ile “İsim Şirketleri” bölümüne gelin.
 • “Adınızı” girdikten sonra “İsim” kısmına giriniz.“Pasif (Deaktif)” seçeneğini“Canlı ” olarak hazırlayın.

İşleminizi tamamladıktan sonra Türk Telekom On-line İşlemler programından çıkın ve ayarların kaybolmaması için sisteminizi bir kez daha açıp kapatın.

Türk Telekom Çağrıları Nasıl Yönlendirilir?

Türk Telekom İsim Yönlendirme 2023 Bir cep telefonundan iki veya daha fazla hatla konuşmak istediğinizde kullanabileceğiniz basit ve mantıklı bir işlemdir. Tercih ettiğiniz hattınıza gelen tüm sesli ve yazılı aramaları diğer hatlara yönlendirerek aktarabilirsiniz. Türk Telekom İsim Yönlendirme Hizmeti’nden yararlanmak için aşağıdaki adımları izleyin:

 • Numaranıza gelen tüm aramaları şu şekilde yönlendirebilirsiniz:
  • Öğeleri istediğiniz gibi sıralayın“**21*DirectNo#Mobilcihazınızın karar ekranındaki “” düğmesine basın.
  • Mesajgöndermekistediğiniz numaraya bir mesajgönderin.YönlendirmeHayır9244 “egönderin.
 • Devam etmek için buraya tıklayın Ayrıca Cep telefonunuzu kullanabilirsiniz Meşgulüm hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz:
  • Karar ekranında“**67*DirectNoClick” olarak sıralayın.
 • İlerlemek istiyorsanız, bunu yapmanın yolu budur Yanıt vermezseniz beni adımla çağıramazsınız Ayrıca aşağıdakiler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz: Karar için cep telefonunuzu kullanabilirsiniz:
  • Numaralarınızı telefonunuzun arama bölümünde sıralamanız gerekir.“**62*DoğrudanHayırKararvermek için “” tuşuna basın.
 • Dilerseniz ilerleyebilirsiniz. Ayrıca Cep telefonunuza ulaşılamıyor hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz:
  • Karar ekranınızda uygun seçeneği seçerek sonuçları sıralayın“**61*YönHayırKarar vermek için “” düğmesine tıklayın.

Türk Telekom İsim Yönlendirme Servisi’ni kullansanız bile, örneğin tüm cihazlarınız kapalı ise, yönlendirme gerçekleşse bile karşı taraf“Ulaşılamıyor” uyarısıalacaktır.

Türk Telekom İsim Yönlendirme İptal 2023

Mevcut hatlarınızı yönlendirdiğiniz numarayı artık kullanmıyorsanız ya da yönlendirmeyi değiştirmek istiyorsanız Türk Telekom İsim Yönlendirme İptal imkanını kullanmanız gerekecektir. Türk Telekom İsim Merkezi üzerinden, kodlama veya arama ile yönlendirme yapmış olsanız da olmasanız da bu kolay kodlar ile Türk Telekom isim yönlendirmenizi iptal edebileceksiniz:

 • Yönlendirmeyi iptal et Telefonunuz hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz Meşgulüm :
 • Yönlendirmeyi iptal et Telefonunuz hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz Girdiğiniz telefon numarası geçerli değil:
 • Yönlendirmeyi iptal etmek için Telefonunuz olmadan bırakıldınız hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz
 • Tüm rotaları iptal edin:
  • Sadece ##21#’i tuşlayın.

Türk Telekom İsim İptali’nin sisteminizde kullanıldığından emin olmak için sisteminizi açıp kapatmanızı öneririz.

Türk Telekom İsim Yönlendirme Ücretli mi?

Türk Telekom İsim Yönlendirme Hizmeti, sisteminizin ayarları değiştirilerek yapılan bir işlemdir. Sisteminizin “Ayarlar” bölümünde yer alan ve yükseltmeniz gereken seçenekleri değiştirmek için herhangi bir ücret ödemediğiniz için Türk Telekom İsim Yönlendirme Hizmeti için de herhangi bir ücret ödemezsiniz .

Müşteriler için ücretsiz olan ve sistemin kullanımını kolaylaştırmak için tasarlanan İsim Yönlendirme özelliği, herhangi bir zamanda devre dışı bırakılabilir veya etkinleştirilebilir. Bunun için herhangi bir zaman sınırlaması yoktur.

Türk Telekom İsim Yönlendirme

Türk Telekom İsim Yönlendirme Hizmeti, kişisel hatlarınız arasında konuşmanız için sunulan bir hizmettir. Karar yönlendirme servisi, çağrınızı manuel olarak girdiğiniz numaraya yönlendirerek iki veya daha fazla cihaz taşımaktan kurtulmanızı sağlar. Türk Telekom İsim Yönlendirme Servisini kullanarak hattınızın kapatılmasını istiyorsanız:

 • Hattınızı ya size ait olan ve kapalı olan başka bir hatta ya da kullanmadığınız bir hatta yönlendirmeniz gerekmektedir.

Örneğin, aşağıdakileri kullanabilirsiniz: A hattı kapalıBunukendi Chattınıza yönlendirebilirsinizBuaçık olan tek hattır.

Bu işlemi tamamladıktan sonra bir e-posta alacaksınız.“UlaşılamıyorArayanlarsize bu hattan ulaşamayacak.

Türk Telekom İsim Yönlendirme Ulaşılamıyor Hatası (ÇÖZÜLDÜ)

Türk Telekom hattınızda İsim Yönlendirme Hizmetini kullandığınızda Ulaşılamıyor Hatası aldığınızda, yönlendirdiğiniz telefon numarasında veya yönlendirme yönteminde bir hata yapmışsınız demektir. Yönlendirildiğiniz rotanın yönlendirmeyi kabul etmesi de önemlidir. Aşağıda bizimle iletişime geçmenin bazı yolları yer almaktadır. Ulaşılamıyor Hata Yanıtı:

 • Yönlendirileceğiniz rota numarası olan“444 1 444 “ü kullanarak Türk Telekom Alıcı Firmalarından yardım alabilirsiniz.
 • Yönlendirilen yolun yönlendirmeyi kabul edip etmediğini Türk Telekom On-line İşlemler programı üzerinden test edebilirsiniz,
 • Cep telefonunuz, aramaları sisteminiz üzerinden yönlendirmek için açılabilir veya kapatılabilir.

Türk Telekom İsim Yönlendirme Hizmeti 1hat için 5hat yönlendirme butonu olabilir. Birkaç soy ilerletmeye çalıştığınızda biraz daha heyecanlanmanız normaldir. ulaşılamıyor Hatası. Dilerseniz özel bir hat sahibi olabilirsiniz. Bu, doğrudan satın aldığınız yeni hatta yönlendirilmenizi sağlayacaktır.

Türk Telekom İsim Yönlendirme Çalışmıyor (ÇÖZÜLDÜ)

TürkTelekomİsim yönlendirmehizmeti 2023 Suşlarınız arasında yönlendirme yapmanıza rağmen yönlendirmenin çalışmamasının birkaç nedeni olabilir. İsim yönlendirme sorununun izin eksikliği, yanlış yönlendirme vb. nedenlerden kaynaklanıp kaynaklanmadığını belirlemek için birkaç faktörü test etmenizi öneririz. Aşağıda, Ad Yönlendirme’nin çalışıp çalışmadığını belirlemek için test edebileceğiniz bazı faktörler yer almaktadır. Bunun nedeni hizmeti kullanma iznine sahip olmamak veya yanlış yönlendirme olabilir.

 • Yönlendirme hattı, yönlendirme işlemini tamamlamak için gerekli izinleri sağlayamıyor olabilir. Türk Telekom On-line İşlemler’e gidin ve “Hat İşlemlerim” bölümünden gerekli izinleri test edin.
 • Yönlendirme hattı ile yönlendirilen yolun karıştırılması da mümkündür. İşlemi her zaman seyahat ettiğiniz yola göre gerçekleştirdiğinizden emin olun.
 • Yönlendirme miktarını yanlış girmiş olabilirsiniz. Tüm yönlendirmeyi iptal etmeyi ve yeniden yönlendirmeyi seçebilir veya yönlendirme miktarını test edip ayarlayabilirsiniz.

Türk Telekom İsim Yönlendirme Çalışmıyor hatası için gerekli cevap adımlarını uygulamanıza rağmen sonuç değişmiyorsa Türk Telekom İsim Merkezi’nden yardım alabilirsiniz.

Türk Telekom isim yönlendirme etkin ne anlama geliyor?

Bir mesaj gönderiyorsanız, lütfen aşağıdakileri ekleyin: Türk Telekom hattınıza özel bir numara, iletişimin kesintisiz devam edebilmesi için yönlendirme işleminin gerçekleştirilip gerçekleştirilmediğini test etmeniz gerekecektir. Metinsel içerik süreci yönetmek için kullanılabilir. Türk Telekom İsim Yönlendirme etkin.

Türk Telekom İsim Yönlendirme Etkin yalnızca yönlendirme işlemini etkin bir şekilde gerçekleştirdiğiniz anlamına gelir.

Recommended Articles