Young lady waving hand on videocall in red t-shirt , front view.

Vodafone çok çeşitli cazip paketler sunmaktadır. Müşteriler ayrıca sınırsız internetin keyfini çıkarabilir ve aile üyeleriyle konuşabilir. Vodafone Kullandıkça Öde, istenildiği kadar internet, SMS veya dakika sunan basit bir pakettir. Yeni müşteriler veya numara transferleri için mükemmeldir. Vodafone ayrıca hediye kullanım hakları ve 26 yaşından küçükler için özel alternatifler sunuyor. Vodafone’un Harika Basit Kullandıkça Öde paketlerine daha yakından bakacağız.

Vodafone Tremendous Simple 7 Paket anlaşması

Vodafone Muazzam Kolay 7, bir ay boyunca kullanım haklarını dengeli kullanan Vodafone müşterileri içindir. Paketin değeri 7 GB internet, 750 dakika ve 250 SMS ile 29,00 TL’dir. Paketinizi Vodafone İletişim Merkezi’nden veya Vodafone İsim Merkezi’nden satın alabilirsiniz. Dilerseniz bu paketi arka arkaya satın alabilirsiniz.

Vodafone Tremendous Simple 10 Paket anlaşması

Vodafone Muazzam Kolay 10 Paketi, Vodafone İletişim Merkezi’nden nakit veya banka kartınızla, hesabınıza yükleme yapmadan satın alınmalıdır. Muazzam Kolay 10 Paketi her ay otomatik olarak yenilenmeyecektir. Bunun yerine 28 aya kadar geçerlidir. Aylık paket 35.000 TL değerinde 10GB internet, 750 SMS ve 750 dakika içerir. Her yöne internet ve dakikanın tadını çıkarmak istiyorsanız bu sizin için iyi bir paket olabilir.

Vodafone Muazzam 14 Basit Paket Teklifi

Hattınızı başka bir sağlayıcıdan Vodafone’a geçirdiğinizde bir dizi avantaj elde edebilirsiniz. Bunlardan biri de Tremendous Easy 14’lü paket. “Ben daha fazla internet istiyorum” diyenlerdenseniz bu bir alternatif olabilir. Örneğin 12 GB İnternet, 750 Dakika ve 250 SMS 28 gün boyunca 40,00 TL. Bu paket otomatik olarak yenilenmiyor.

Vodafone Son Derece Basit 17 Paket Fırsatı

Vodafone’un Tremendous Simply 17 paketi, internet deneyiminden en iyi şekilde yararlanmak isteyen yeni Vodafone aboneleri için tasarlandı. Tremendous 17 paketini 28 gün boyunca satın alabilirsiniz. Ancak, süresi dolduğunda istediğiniz süre için başka bir paket satın almanız gerekecektir. Muazzam basit 17 paketini satın almak için Vodafone Yan Bana programı gereklidir. Paket aylık 17,00TL’ye 17GB internet, 750 dakika ve 250 SMS içerir

Vodafone Tremendous Simple 25 Paket anlaşması

Sadece Vodafone müşterileri için İlk ay ücretsiz olan ve yeni bir hizmet hattı içeren Tremendous 25 paketi, internette biraz gezinmeyi sevenler arasında popülerdir. Tremendous paketini ikişer ikişer veya kontör yüklemeden banka kartlarınızla satın alın.

Vodafone Basit Paket Anlaşması Tanımlama Vodafone Basit Paket anlaşma İçeriği Vodafone Basit Paket Değeri
En Basit Paket 25 25 GB, 750 Dakika ve 250 SMS 30.00 TL

Vodafone Tremendous Simple 2500 Paket anlaşması

Vodafone’un Tremendous Simple 2500 paketi uzun süre konuşmanızı sağlar. İnternette fazla vakit geçirmeyi sevmiyor ve sesli arama yapmayı tercih ediyorsanız bu paket tam size göre. Paketinizin ödemesini Vodafone İletişim Merkezi’nde nakit veya banka kartı ile yapabilirsiniz.

Vodafone Basit Paket Kimliği Vodafone Basit Paket anlaşma İçeriği Vodafone Basit Paket Değeri
2500’lük bir paket için harika bir fırsat yakalayın 2500 dakika karşılığında 250 SMS ve 500 MB web alabilirsiniz. 27.00 TL

Vodafone Genç Sade 6 Paket fırsatı

Vodafone Younger Simple 6, 26 yaşın altındaysanız ve Vodafone’a yeni geçtiyseniz tam size göre bir paket. Sınırsız WhatsApp kullanımına ve sosyal medyada çok sayıda web güvenilirliğine ihtiyacınız var. Vodafone Younger Simple 6 paketini banka kartınızı veya paranızı kullanarak satın alabilirsiniz. 2GB web alanı sadece sosyal medya için geçerlidir.

Vodafone Basit Paket Anlaşması Tanımlama Vodafone Basit Paket anlaşma İçeriği Vodafone Basit Paket Değeri
Genç Basit Paket anlaşması 6 4GB + 2GB web, 750 dakika, 250 SMS ve Sınırsız WhatsApp kazanın 27.00 TL

Vodafone Genç Sade 8 Paket fırsatı

Yaşı 26 ve altında olanların yararlanabildiği Vodafone Genç Kolay Paketi’ni Vodafone İletişim Merkezi’nden banka veya kredi kartınızı kullanarak satın alabilirsiniz. Genç Kolay 8 paketi 28 günlüktür ve robot olarak yenilenmez. Genç Kolay 8 paketi ile WhatsApp’ta görüntülü, sesli ve yazılı aramalarınız web kotanızdan yemez. +3GB web sadece sosyal medya için kullanılabilir.

Vodafone Basit Paket Anlaşması Tanımlama Vodafone Basit Paket anlaşma İçeriği Vodafone Basit Paket Değeri
Genç Basit Paket anlaşması 8 5 GB +3 GB Web, 750 Dakika 250 SMS, Sınırsız WhatsApp 30.00 TL

Vodafone Younger Simple 12’li Paket

Vodafone Younger Simple 12’li paket, 26 yaş ve altı kişiler için geçerli olup, size +5GB sosyal medya web kullanım hakkı sağlar. En popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, web hakkınızın tamamını kullanmaz.

Vodafone Basit Paket Fırsat Tanımlaması Vodafone Basit Paket anlaşma İçeriği Vodafone Basit Paket Değeri
Genç Basit Paket anlaşması 12 7 GB +5 GB Web, 750 Dakika 250 SMS, Sınırsız WhatsApp 35.00 TL

Vodafone Genç Basit 16 Rekreasyon Paketi anlaşması

26 yaşın altındaysanız ve oyun oynamaktan hoşlanıyorsanız, bu paket sizin için uygun olabilir. PUBG, Zula ve Twitch’te kullandığınız web de düşülmeyecektir. Sınırsız web sadece video oyunları için geçerlidir. Vodafone Adı Orta’yı arayın ve Genç Basit 16 Video Oyunları paketini satın alın.

Vodafone Basit Paket Anlaşması Tanımlama Vodafone Basit Paket anlaşma İçeriği Vodafone Basit Paket Değeri
Genç Basit Paket anlaşması Rekreasyon 16 16 GB + Sınırsız Web, 750 dakika, 250 SMS ve Sınırsız WhatsApp 44.00 TL

Gençlere Özel Vodafone Simple 30 Paketi

Vodafone Younger Simple 30 paketi sadece yeni hat alanlar ve 26 yaş ve altındakiler için geçerlidir. Hizmetin ilk ayı da ücretsizdir. Bu pakete Vodafone İletişim Merkezi’nden ulaşabilirsiniz.

Vodafone Basit Paket Anlaşması Tanımlama Vodafone Basit Paket anlaşma İçeriği Vodafone Basit Paket Değeri
Younger Simple Paket anlaşması 30 25 GB + 750 dakika, 250 SMS ve Sınırsız WhatsApp 35.00 TL

Recommended Articles