Exxen TV premium cari hesapları 2023’te ücretsiz. Acun Medya’ya bağlı yepyeni dijital yayın servisi Exxen TV, 2023 yılına kadar Netflix’e rakip olmak için yaklaşık 900.000.000 fiyatla piyasaya girdi.

Exxen’in yerel bir şirket olması nedeniyle bu gibi aramalar özellikle Türk halkı tarafından rağbet görüyor.Exxen ÜcretsizNasıl İzlenir?“in yoğunluğunda kayıt ücreti büyük bir etken. İçerik, yerel ve yeni yapımlarla ilgilenen film ve koleksiyon hayranları için ücretsizdir.

Exxen TV Premium hesapları ücretsiz 2023

Exxen TV, herhangi bir yazılım veya yardımcı program indirmeye gerek kalmadan ücretsiz olarak kullanılabilir. İçerik materyaline, ExxenTV’yi ücretsiz izlemek için herhangi bir yazılım programına veya yardımcı programa ihtiyaç duymadan erişilebilir. 2023’te yurtdışından paylaşılan ücretsiz Exxen TV premium hesapları şunları içerir:

Exxen TV 2023 için Ücretsiz Abonelikler

Exxen TV, Apple Retailer veya Play Retailer’dan ücretsiz olarak indirilebilir. Exxen TV’yi 7 günlük deneme sürenizden sonra ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Aşağıdakiler, APK modu aracılığıyla 2023’te elde edilebilecek Exxen TV ücretsiz akış abonelikleridir.

Exxen Üyeliği Ücretler nelerdir?

Exxen TV’yi birden fazla kez izlerseniz iki üyelik ücreti ödeyebilirsiniz. Kayıt işlemi sırasında pazarlamasız ve reklamsız yayınlar arasında farklı oranlarda seçim yapmak mümkündür. Exxen TV abonelik ücretleri aşağıda listelenmiştir;

  1. Exxen içeriklerini izlemek ve zaman zaman TV’de reklam izlemek isterseniz, içeriklerin reklamlı yayınlanmasını talep edebilirsiniz. 9.her otuz günde bir 90 TL.
  2. Exxen’i sadece reklamsız izlemek için ödeme yapmanız gerekmektedir. 19.aylık 90 TL .

En İyi FırsatlarExxenÜcretsiz Deneme Üyeliği Nasıl Alınır?

Exxen’in ücretsiz deneme üyeliği, kullanıcıların cep telefonlarını veya bilgisayarlarını kullanarak giriş yaparak Exxen platformuna kolay ve güvenli bir şekilde erişmelerini sağlar.

  • Exxen kartınızla kaydolduktan sonra, ihtiyacınız olan tüm içeriğe giriş yapabilirsiniz. 7 Günlük Süre.
  • İzleme süreniz yedi günü aştıktan sonra tüm içeriğe ücretsiz erişmek için dijital kartlarınızla tekrar kayıt olabilirsiniz.

ExxenTV Telegram’da ücretsiz olarak kullanılabilir

Artık Telegram gibi işlevler aracılığıyla birçok farklı içerik türüne erişebilirsiniz. Telegram, kanalların korsan içerik paylaşmasına izin verir. Yayınlar kanalın tüm üyeleri tarafından kullanılabilir. Ayrıca ücretsiz ve kesintisizdirler. Bu nedenle kanal sayısı artmıştır. 100,000. Exxen TV, Telegram’da ücretsiz kanallar ve ekipler sunar.

Ayrıca web sitemizde hakkımızda daha fazlabilgi edinebilirsiniz. sosyal medyanın, özellikle Fb ekiplerinin ve Twitter’ın hızlı bir analizini yaparak Exxen üyeliklerinde başarılı olmanın mümkün olduğunu görebilirsiniz. Bu durumda belirli bir fiyat talep eden ekipler işle karşılaşabilir. Kimse tam bir geri ödeme garantisi veremez.

Sensible TV’de Exxen TV nasıl izlenir

Exxen henüz resmi bir lansman tarihi açıklayabilmiş değil. Bir duyuru olursa sizi haberdar edeceğiz. Exxen’in biriken iş yükü nedeniyle izleyicileriyle bir toplantı düzenlemesinin ardından web sitesi çöktü.

Müşteriler ayrıca kayıt bölümünde birçok hata mesajıyla karşılaştı. Web sitesi bile şu an için tam olarak işlevsel değil. Acun Ilıcalı’nın bir Youtube kanalında yaptığı basın açıklamasına göre Sensible TV’ler için cevap muhtemelen en kısa sürede aktif hale getirilecek.

  • Eğer televizyonunuz öncelikle android tabanlı ise platforma giriş yapabilirsiniz.
  • Yapmanız gereken ilk şey Play Store’dan TV’niz için bir tarayıcı indirmek.
  • İndirdiğiniz bu tarayıcı muhtemelen TV’nizi bir hapa dönüştürecektir.
  • Dönüşümü tamamladıktan sonra web arama bölümünde Exeen Television’ı bulabilirsiniz.

Konuma üyelik bilgilerinizi girin. Tarayıcı ücretleri, farkında olmanız gereken başka bir sorundur. Ücretsiz olmasına rağmen, bugün indirilebilen işlevlerin çoğu yavaştır.

Bazı tarayıcılar ücret talep etmektedir. Ücretler 7,99 dolar civarında değişmektedir. Tarayıcılar internete güvenli erişim sağlar. Exxen içeriğine diğer web sitelerinden erişilebilir.

Recommended Articles