En yeni ücretsiz SMS siteleri, kullanımları ve 2023’te ücretsiz mesajlaşma stratejileri hakkında bilgiler. Turkcell, Vodafone Türk Telekom ve Bimcell dahil tüm operatörler için ücretsiz SMS gönderimi! Bu makale, doğal afetler sırasında ücretsiz SMS göndermek için Android veya iOS işletim sistemleri ile kullanılabilecek bir dizi telefon uygulaması içerir.

Tanınan ilk SMS, Web’in ilk yıllarında gönderilmiştir. 1992BuSMS Vodafone UK tarafından gönderildi. Bu SMS Yeni Yılınız Kutlu Olsun!

Ayrıca AQuicklykullanmanın avantajları hakkında bilgi edinebilirve kolayca Buraya tıklayarak bu konuda daha fazla bilgi edinebilirsiniz; İngilizce dili SMS.Quick Message Service” ile karıştırılır. Bu bizim dilimiz tarafından yansıtılmaktadır.Hızlı Mesaj Servisi“. Cep telefonları, kullanım alanı içindeki kişiler arasında iletişim kurmak için kullanılır.

MMS, son dünya olayı ve uzmanlık olayının ardından SMS’in yerini almak üzere oluşturulmuştur. MMS, “Multimedya Mesajlaşma Hizmeti” anlamına gelir. Bu, ses ve fotoğrafların gönderilebildiği ek bir seçenektir. Birçok seçenek sonsuzdur. Ayrıca hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz Gönder Ücretsiz SMS alabilirsiniz en popüler web sitesidir;

Ücretsiz SMS gönderen web siteleri 2023

Yukarıda listelenen 4 web sitesi, çevrimiçi ücretsiz SMS göndermenin en hızlı ve en mantıklı yoludur. Ayrıca binlerce kullanıcı arasında en popüler olanlardır. Web siteleri hız ve çalışma açısından çok benzerdir. Globfone, dört web sitesi arasında en öne çıkanıdır. Sadece telefon görüşmesi yapmıyorsunuz.

Sesli arama veya ücretsiz mesajlaşma kullanarak istediğiniz miktara ulaşabilirsiniz. 2023 yılında, ücretsiz sms’e izin veren web siteleri sahneye çıkacak.

 1. Afreesms.com
 2. sendanonymoussms.com
 3. Mfreesms.com
 4. Globfone.com

Yaygın olarak kullanılan bir sistemdir ve ücretsiz değildir. Ancak, ücretsiz kadar pahalı değildir. Clicksend.com Ücretsiz SMS göndermek için en popüler web sitelerinden biridir. Türkiye’de binlerce müşterisi var.

Diğer web sitelerinden farklı olarak hesabınızda belirli bir miktar para belirtir. Bu miktar 2 {dolar} olarak belirlenmiştir. Bu miktar için 100 SMS hakkınız vardır, belirlenmiş bir miktar belirlenmiştir . Ayrıca konumlandırmanıza her an erişebilirsiniz.

Bahsettiğimiz 4 programa ücretsiz SMS göndermek için web tarayıcınızdan girilebilir. Ayrıca çeşitli mobil uygulamalar arasından seçim yapabilirsiniz.

Ücretsiz SMS Kullanım Alanları 2023

Emojilerin kullanılabilirliği, uygulama içinde mesajlaşmayı diğer uygulamalardan daha eğlenceli hale getirir. Sadece uygulama içindeki emojileri değil, aynı zamanda görünümlerini de değiştirebilirsiniz. Ayrıca, ücretsiz mesajlaşmada kullanılan şifreleme yalnızca sizin bildiğiniz bir sırdır.

Bu yöntemi kullanarak bilgileriniz için parolalar belirleyebilirsiniz. Gizliliğin önemli olduğu bir zamanda güzel bir özellik. İşte 2023’te ücretsiz SMS göndermenin nedenleri.

 • Bridgefy
 • Vojer
 • Serval Mesh
 • Firechat
 • Yürümek

Bridgefy

İlk ücretsiz sms uygulamamız olan Bridgefy, farklı birimleri Bluetooth üzerinden bağlayarak ücretsiz mesaj göndermenizi sağlar. Özellikle GSM veya SMS hizmetlerinin bulunmadığı yerlerde uzun mesafeli iletişim için idealdir.

İngilizce köprü anlamına gelen bridge’e ücretsiz sms gönderebilirsiniz. Depremler sırasında, operatörlerin görünmediği zamanlarda. Uygulama, adından da anlaşılacağı gibi, kısa mesajları en yakından en uzağa iletmek için bir mantık kullanıyor. Mantık sistemi üzerinden aynı mantıkla çalışan ücretsiz SMS amaçlarımızdan bir diğeri olan Vojer de bahsetmeye değer.

Vojer

Vojer, ağ olmadığında birimler arasında bağlantı sağlaması açısından Bridgefy’a benzer. Birden fazla ünite ile iletişim kurabilir. Vojer’in rakiplerinden farkı, sistemin hava durumu dışında herhangi bir kullanıcı girişi gerektirmemesidir.

Bu uygulama diğer programlarda mevcut değildir. Şu anda diğer platformlarda kullanılamaz. Vojer, internetin olmadığı acil durumlarda ücretsiz kısa mesaj göndermenizi ve veri alışverişi yapmanızı sağlar.

Serval Mesh

Serval Mesh, Bluetooth üzerinden sms göndermenizi sağlayan ücretsiz bir uygulamadır. Bu bir topluluk yaratır. Serval Mesh, toplulukların olmadığı alanlarda arama yapabilir. Bu işlev en karlı ve popüler olanıdır. Serval Mesh ayrıca gizlice mesaj göndermenizi ve almanızı sağlar.

 • Mesaj göndermenin yanı sıra uygulama ile birbirinize bilgi gönderebilirsiniz.
 • Bu cihaz Android cihazlar ile uyumludur.
 • Programı sadece kısa bir süre içinde indirdikten sonra kullanmalısınız.
 • Her yardımcı programın içinde talimatlar bulacaksınız.

Firechat

Firechat, çevrimdışı çalışan ücretsiz bir Android mesajlaşma uygulamasının başka bir örneğidir. Yukarıda açıklanan programlar ve mantıkla çalışan gerçek bir uygulamadır. Çevrimdışı mesajlar ve bilgi paylaşımı için kablosuz bir topluluk oluşturur. Bu topluluktaki mesajlar müşteriler arasındaki iletişimi kolaylaştırır. Bu amaçlar radyo altyapılarına benzer bir şekilde çalışır.

 • Telefonların wi-fi iletişim stratejisi, Bluetooth ve Wi-fi ile aynı araçları kullanarak bilgi alışverişi yapmak için kullanılır.
 • Play Perakendeci cihazı satar.
 • Mesajlar, müşteri önerilerine yanıt olarak gönderildiğinde 70 metre uzunluğa kadar ulaşabilir.
 • Sonuç ne kadar yüksek olursa, alan o kadar yakın olur.
 • Hızlı ve kesintisiz iletişim kurma yeteneği özellikle okul ve otobüs ortamlarında kullanışlıdır.

Yürümek

Ücretsiz sms’in başlığı Hike. Farklı işlevlere ve 100 metreye ulaşabilen bir topluluğa sahiptir. Hike bazı yönlerden farklıdır. Daha küçük boyutlar diğer amaçlara göre daha avantajlıdır.

Recommended Articles