Instagram kapalı profilleri görüntüleme, gizli hesapları arama ve paylaşılan hikayeleri izleme yöntemleri ve özellikleri bunlardır. Hikayeler 2023 yılı için en son detaylara göre güncellenmiştir. Instagram, internet üzerindeki en büyük sosyal medya platformlarından biridir. Kanada’da yaklaşık 38 milyon kişi tarafından kullanılıyor.

Dünya genelinde Instagram kullanıcı çeşitliliğine bakıldığında Türkiye altıncı sırada yer almaktadır. Fb veya Twitter’dan daha geniş bir erişim alanına sahip olan Instagram, kullanıcıların gizli hesapları, paylaşılan gönderileri ve gizli profilleri görüntülemesine olanak tanıyor.

Gizli hesapları görmenin amaçları nelerdir? Instagram 2023

Instagram profilinizi herkese açık hale getirmeyi ve insanların görüntülemesini engellemeyi seçebilirsiniz. Gönderdiğiniz resimler, videolar ve mesajlar sizi takip etmeyen kişilerden gizlenecektir. Bazı işlevlerle bu engeli aşabilirsiniz. Takip etmediğiniz, ancak filmlerini, resimlerini ve hikayelerini ilginç bulabileceğiniz kişilerin gönderilerini girmek için bazı işlevleri kullanabilirsiniz. En yaygın olarak bu işlevler şunları içerir:

 • Lili
 • Postegro
 • Bestwhozi
 • Perili
 • İZCİ
 • Kişisel Profil Görünümü
 • IGLookup

Lili, Postegro Bestwhozi ve Ghosty, gizlenmiş veya kapatılmış Instagram hesaplarını görüntülemek için en sık indirilen ve kullanılan üç uygulamadır. Bu uygulamaları telefonunuza indirmek, aynı fikirde olmadığınız, ancak yine de neye sahip olduklarını bilmek istediğiniz kişiler tarafından paylaşılan resimlere, videolara ve hikayelere göz atmanıza olanak tanır.

LiLi Instagram kapalı profil görünümü

LiLi, gizli Instagram hesaplarını görmek için kullanılan birçok araçtan biridir. Bir havuz mantığı kullanarak çalışır. Belirli bir hesabı görmek istiyorsanız, ancak 500 ‘den az takipçisi varsa, Olasılık Bu profili ortaya çıkaracaktır. 99% . Uygulamanın bu kadar yüksek bir başarı oranına sahip olmasının nedeni, Play Retailer’da mevcut olmasıdır. Uygulama, farkında olmadan birçok kişi tarafından indirildi. Bu güvenlik açığı keşfedildikten sonra uygulama Play Retailer’dan kaldırıldı.

LiLi’yi indirip yerleştirdikten sonra, profili istenen kişinin kullanıcı adını yazmanız yeterlidir. Bu uygulamaya Instagram hesabınızdan erişilebilir. Uygulamaya Instagram’dan erişebilmek için minimum takipçi sayısına sahip olmanız gerekir. 50 kişi . Uygulamayı telefonunuza indirdikten ve kurulumu tamamladıktan sonra, ” Beni Kim Gördü?”, “Perakendeci”, Gizlilik Kapsamı”, Hizmet Şartları”, Bize Bir Fiyat Ver “, İlk pencerede “Çıkış Yap” seçeneğini göreceksiniz.

 • Sizi kim gördü? Profilinizi görüntüleyen kişilerin adlarını görüntüler. Bu özellik bir ücret gerektirir.
 • Perakendeci: Instagram profilinizi gizlemek, reklamları kaldırmak ve sınırsız sayıda profil görüntülemek için bu bölümü kullanabilirsiniz.

Gizlilik koruması, Kullanım Şartları, Uygulamayı Şarj Et, Oturumu Kapat gibi çeşitli seçenekler arasından seçim yapabilirsiniz. Gizli profili bulmak için sağ üst köşedeki arama simgesine tıklayın ve hesap adına göre sıralayın. “Kişinin gönderilerini göremiyoruz.”şeklinde bir uyarı alırsanız, bu ne aradığınız kişinin ne de takipçilerinden herhangi birinin LiLi Uygulamasını indirmediği anlamına gelir.

Lili’yi indirirken bir hata mesajı alırsanız telefonunuzu açıp kapatmayı deneyin. Bu uygulamanın önceki sürümünü silmemiş olabilirsiniz. Bunu yaparsanız uygulama düzgün çalışmayacaktır.

Bir uygulamayı açtığınızda, günde 4 gizli profil görebilirsiniz Ücretsizdir. Ayrıca sınırsız sayıda profile erişmek ve uygulamayı reklamsız kullanmak için ödeme yapabilirsiniz. Ücretler farklı paketler arasında farklılık gösterebilir. 1.99 {dolar} Ayrıca aşağıdakiler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz: 29. 99 {dolar}.

Postegro Uygulaması

Postegro, Instagram profillerini gizlemek için havuz mantığı ile çalışır. Havuz mantığı, Instagram hesabınızı kullanarak bir Instagram uygulamasında oturum açtığınızda ve tüm profillerinizin yanı sıra takip ettiğiniz kişilerin profillerinin sunucuda depolanmasıdır.

Görmek istediğiniz gizli profillerin takipçileri de Postegro’yu indirmişse, gizli profili görüntüleme şansınız daha yüksek olacaktır. Görüntülemek istediğiniz kişi Postegro’yu hiç indirmediyse ve takipçileri de indirmediyse, profili bulma olasılığınız azalacaktır.

Profiliniz de özelse ve uygulamayı indirdiyseniz, özel profilinizle veya takipçilerinizden herhangi birinin profiliyle ilgilenen herkes verilerinize erişmek için Postegro’yu indirebilir.

Bestwhozi Uygulaması

Bestwhozi, herkese açık olmayan Instagram profillerini görmenizi, anında girmenizi ve saniyeler içinde filmleri, gönderileri ve hikayeleri indirmenizi sağlar. Instagram hikayelerini izleyin ve gizli profilleri görüntüleyin. Hesabınıza kimlerin baktığını veya kimlerin takibi bıraktığını görün.

 • Bestwhozi Uygulaması size herkese açık olmayan profillere tam giriş erişimi sunar.
 • Profil resmi telefonunuzda tam boyutlu olarak görüntülenebilir.
 • İstediğiniz zaman resim ve videoları izleyebilir ve indirebilirsiniz.

Hayalet Instagram Gizli Hesap Görüntüleme

Ghosty uygulamasını telefonunuza indirerek kapalı Instagram hesaplarına ve gönderilerine göz atabilirsiniz. Ghosty uygulamasını kullanarak herhangi bir Instagram hesabını takip etmeden görüntüleyebilirsiniz. Ghosty uygulaması, arkadaş olmanıza gerek kalmadan herhangi bir hesaptaki tüm gönderileri görmenizi sağlar.

İstediğiniz hesaptan telefonunuza film ve resim indirebilirsiniz. Bu hesapları kimlerin takip ettiğini ve bu hesabı kimlerin takip ettiğini görebilirsiniz.

Ghosty programını yükledikten sonra Instagram hesabınızla oturum açmanız önemlidir. Büyüteç resmine tıkladıktan sonra aradığınız profilin kullanıcı adını girin. Aradığınız profil gizli olsa bile, kişi ve o kişinin takipçileri Ghosty kullanmışsa yine de görebilirsiniz.

Instagram’da kapalı hesapları şu web sitelerini ziyaret ederek bulabilirsiniz

Bunlar Instagram gizli hesaplarını görüntülemek için en iyi web siteleridir iglookup.com Aşağıda nasıl başlayacağınıza dair bazı örnekler verilmiştir: bestwhozi.com. Instagram gizli profil sunan web siteleri genellikle reklam sunmak amacıyla kurulur. Web siteleri, reklamlarına tıkladığınızda tıklama ve görüntüleme başına sizden ücret alır. Kapalı hesaplardaki gönderileri görüntülemenize olanak tanıyan bir dizi işlevden daha önce bahsetmiştik.

Bu özelliklerin çalışmasını sağlamak için, ilgilenebilecek kişiden önce cihaza sahip olmanız gerekir. Kapatılan hesaplara ilişkin bilgilerin girilebilmesi için cihazın web sitesinden yazılımın telefona indirilmesi gerekmektedir.

Maliyetten muaf Instagram’da kapatılan hesapları görün

LiLi, Postegro ve Bestwhozi uygulamalarının hepsi ücretlidir, ancak Ghosty ve Bestwhozi paketleri ücretsizdir. LiLi veya Postegro’yu ücretsiz olarak kullanmayı seçerseniz, bazı seçeneklerin devre dışı bırakıldığını fark edeceksiniz.

Instagram’daki gizli hesapları görmek için sahte bir hesap kullanın

Gizli bir Instagram profilini izlemek istiyorsanız ve izlediğiniz hesabın bunu yaptığınızı bilmesini istemiyorsanız, sahte bir Instagram hesabı oluşturmak en iyisidir. Sahte bir hesap oluşturarak gizli hesapları kolayca izleyebilirsiniz. Sahte hesap. Farklı bilgilerle sahte bir hesap oluşturmak ve gerçek kimliğinizi açıklamamak önemlidir. Sahte hesap oluştururken nasıl bir profil oluşturacağınıza karar vermelisiniz. Kim olduğunuzu belli etmeden, izlemek istediğiniz hesabın ilgisini çekecek bir profil oluşturun.

Hesap sahibinin nelerden hoşlandığını, nelere ilgi duyduğunu veya nelerden hoşlanmadığını bilirseniz işinizi daha kolay yapabilirsiniz. Muhtemelen beğeneceği, tanıyacağı ve ilgileneceği bir profil oluşturun. Profilinizde paylaşım yapmak ikna edici olmanın en iyi yoludur. Hiçbir şey göndermezseniz hemen görünür olursunuz. Ayrıca sahte olduğunuz da belli olacaktır.

Instagram Gizli Hikaye İzleme Teknikleri

Paylaşılan hikayeler, videolar, görüntüler veya mesajlar resim, film veya diğer medya biçiminde olabilir.Instagram gizli hesapları Genellikle gönderiler herkese açık değildir. Karşılıklı bir takip yoksa gönderileri göremezsiniz. İlginizi çeken hikayeleri gizlice görüntülemek için bu hücresel özellikleri kullanabilirsiniz.

 • Gizlice Instagram Hikaye Makaraları
 • InStory, Instagram için gizli bir hikayedir
 • SilentStory
 • BlindStory

Uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra Instagram hesabınızla giriş yapmanız gerekecektir. Ardından, aradığınız kullanıcı adını yazın. Cep telefonu takip uygulamalarını kullanırken gerçek hesabınız yerine sahte bir Instagram hesabı oluşturmanız tavsiye edilir. Verilerinizin uygulama veritabanına eklenme ihtimali vardır.

Instagram’da gizli hesapları ve profilleri görüntülemek sandığınız kadar zor değil. Doğru önlemleri alırsanız, ilgilendiğiniz hesapların paylaştığı mesajları, videoları, fotoğrafları ve hikayeleri kimliğinizi ifşa etmeden görebilirsiniz.

Instagram Gizli Profil Hikayeleri

Instagram’da gizlenen profillerin hikayelerini görüntülemek için birkaç farklı yöntem kullanabilirsiniz. Hesaba bir uyumluluk isteği gönderebilirsiniz. Hikayelerini sorunsuz bir şekilde izleyebiliyorsanız, profili gizli olan hesap isteğinizi kabul edecektir. Uyumluluk isteğinizin kabul edilmemesi durumunda farklı stratejiler denemelisiniz.

Hücresel uygulamalar stratejilerden biridir. İster ücretsiz ister ücretli olsun, yukarıdaki işlevlerden herhangi birini deneyin.

Instagram Hesabı Nasıl Gizlenir

Instagram takipçilerinizin yalnızca sizin yayınladığınız videoları, fotoğrafları ve hikayeleri görüntülemesine izin verebilirsiniz. Görüşlerinize katılmayan kişilerin bu gönderileri görüntüleyebilmesini istemeyebilirsiniz. Bu durumda en iyisi hesabı gizlemektir. Hesap gizliliğini etkinleştirmek için aşağıdaki adımları izleyin.

 • Instagram’a giriş yapın ve arkadaki profil resminize tıklayın.
 • Sağ üstteki üç sembole tıklayın.
 • Sayfanın en altına inin ve Ayarlar’a tıklayın.
 • Gizlilik sekmesine tıklayın. Hesap Gizliliği Web sayfasındaki “Gizli Hesap Düğmesi “ne tıklayın.

Hesabınız gizli hale getirildi. İnsanların size gönderdiği istekleri kabul ederseniz, gönderileriniz görünür hale gelir. İstekleri kabul etmezseniz, gönderileriniz yalnızca sizi takip edenler tarafından görülebilir.

Instagram Hesabınızı Android ve iOS Cihazlardan Gizleme

Android cihazlarda;

 • İlk olarak profilinizi açın.
 • Profil sayfanızın sağ üst köşesindeki üç noktaya tıklayın.
 • Seçenekler menüsündeki “Gizli Hesaplar” sekmesine tıklayın.
 • “Tamam” tuşuna basın.

iOS cihazları;

 • Önce profilinize girin.
 • Sağ üstteki çark simgesine tıklayın.
 • Karşınıza çıkan sayfada “Hesaplar” sekmesini açın.
 • “Gizli Hesaplar” bölümünü etkinleştirin.

Instagram Gizli Profil Görüntülemeleri Güvenilir mi?

App Retailer, her ikisinin de bir dizi işlev sunması bakımından Google Play Retailer’a benzer. Bu işlevler, gizli Instagram profillerini takip etmeden görmenizi sağlar. Instagram, uygulamaları tespit ederse uygulamayı devre dışı bırakabilir. Bunu, sigorta şirketlerinin gizlilik politikasının ihlal edildiğine inandığı için yapar.

Bu nedenle bu uygulamaların yararlı ve güvenli olup olmadığını bilmek mümkün değildir. Uygulamaları açarken Instagram şifrenizi ve kullanıcı adınızı girmeniz gerektiğinden, bu veriler de bu uygulamaların veritabanında işlenir. Bunun birisinin özel bilgilerinize erişmesine izin verebileceğini hayal edebilirsiniz.

Gizli hesap görüntüleme özelliklerini kullanmadan önce sahte bir hesap kullanmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Bu uygulamalar kişisel verilerinizi kaydedebilir ve paylaşabilir. Eğer önemliyse bir uygulamayı yüklemek için sahte hesabınızı kullanın.

Recommended Articles