Vodafone hattınızdaki taahhüt süresi dolduktan sonra mevcut tarifenizi ödemeye devam edebilirsiniz. Saten pazarlama kampanyanız bittiğinde SMS ile bilgilendirilirsiniz. Aracınızı taksitle almayı tercih ederseniz, taahhüt bittiğinde borç da biteceği için istediğiniz zaman tarife değişikliği yapabilirsiniz.

Vodafone’un taahhüt çalışması hakkında her şeyi öğrenin. cayma bedeli sorgulamaHesaplamave iptal. Vodafone hat sahibi olarak taahhüt prosedürü hakkında ihtiyacınız olan tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Vodafone Taahhüt Süresini Hesaplayın

Vodafone My Vodafone Myside yazılımında Tarifelerim ve Paketlerim bölümünde yer alan Tarifelerim ve Paketlerim, hesaplama işlemlerinin yanı sıra taahhüdün kalan süresi hakkında da bilgi içerir. Vodafone taahhüt süresi ve aralığı hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isteyenler aşağıdaki stratejileri kullanabilir.

 • Vodafone mağazaları başvurunuzu kabul edecek
 • Vodafone Alıcı Hizmetleri 542 ile iletişime geçebilirsiniz.
 • Vodafone Resmi İnternet Fırsatının Sözleşmeler ve Taahhütler bölümüne tıklayın.

Vodafone Taahhüt İptali

Vodafone sözleşmenizi iptal etmek için kullanabileceğiniz yöntemler bunlar! Taahhüdünüzü sözlü ya da yazılı olarak iptal edebilirsiniz.

 • Vodafone yetkili satıcıları ile iletişime geçmek ve bir mektup yazmak.
 • Yazılı dilekçenizi doğrudan genel merkeze fakslayabilirsiniz
 • Vodafone Müşteri Hizmetleri’ni arayarak iptal talebinizi sesli olarak iletin.

Ayrıca, sözleşme süresi boyunca aldığınız tüm indirimleri iptal edebileceğinizide bilmelisiniz. Bu durum faturaya yansıtılacaktır.

Vodafone Taahhüt ücreti?

Vodafone taahhüt ücretlerinizi ödemek için birkaç farklı seçenek kullanın

 • Vodafone mağazalarında ödeme yapabilirsiniz.
 • İnternet bankacılığını kullanarak para yatırabilirsiniz.
 • Vodafone Self Servis’i kullanarak taahhüt ücretinizi yatırabilirsiniz. Fatura bedeli için web sayfasına gitmek için *7000# tuşlamanız yeterli olacaktır.

Vodafone Cayma Bedeli Hesaplaması 2023

Vodafone para çekme ücretleri Aboneliğinizin fiyatı, nasıl ödeme yaptığınıza ve sadık olup olmadığınıza bağlıdır. Bir örnekle hesaplayın.

 • 100 TL’yi 80 TL’den almak için 12 aylık bir sözleşme imzaladığınızı düşünün.
 • Aylık 20 TL indirim alacaksınız.
 • 9 ay sonra sözleşmenizi iptal etmeniz gerekiyor.
 • Faturanız muhtemelen 20 TL’lik indirimi yansıtacaktır. 9×20= 180 TL.
 • Paketinizin kalan 3 ayı için ücretlendirilirsiniz. 3×80=240 TL.
 • Bu örnek, tam tutarı ödemiş olmanız gerektiğini göstermektedir. 420 TL Vodafone cayma bedeli
 • Cayma bedeli ile ilgili detaylara ek olarak taahhütte bulunduğunuzda sözleşmenizde yer alan bilgileri alacaksınız.

Vodafone Cayma Bedeli Sorgulama

Sözleşmenize ilişkin Vodafone cayma bedellerini sorgulamak için aşağıdaki adımları izleyin:

 • Vodafone bayileri iyi bir bilgi kaynağıdır.
 • Vodafone Müşteri Hizmetleri size bilgi sağlayabilir.
 • Vodafone online işlemler web sitesinden de sorgulama yapabilirsiniz.

Vodafone Taahhüdünü Bozma

Bir Vodafone mağazasına gidip yazılı olarak dilekçe vererek veya 542’den Vodafone Müşteri Hizmetleri’ni arayıp sesli komut vererek iptal edebilirsiniz. Web yanımda yazılımı ile tarife taahhüdünüzü iptal edemezsiniz. Dilerseniz Vodafone müşteri hizmetlerine direkt bağlantımız üzerinden hızlıca bir müşteri danışmanına ulaşabilirsiniz.

Vodafone Taahhüt cezası nedir?

Vodafone taahhüt cezaları tarifeye, anlaşılan taahhüt aralığına ve cihazın fiyatına göre değişmektedir. Bu açıdan ceza nettir. Satın aldığınız 12 aylık pakette kullandığınız dört ayın kampanya dışı bedeli faturanızda gösterilecektir.

Vodafone paket sözleşmesi değişikliği için ücret talep ediyor mu?

Sözleşmeniz devam ederken Vodafone tarifenizi daha ucuz bir tarifeyle değiştirmemelisiniz. Bu durumda sizden cayma bedeli tahsil edilecektir. Tarifenizden daha pahalı bir paket seçerseniz, faturanız muhtemelen yalnızca kullanım hakları ücretlerini yansıtacaktır.

Vodafone Cayma Bedeli nedir?

Vodafone hesabınıza herhangi bir cihaz satın aldıktan sonra 14 gün içinde cayma hakkına sahipsiniz. İptal işleminize 14 gün içinde itiraz edebilir ve herhangi bir ceza ücreti ödemezsiniz. Yukarıdaki örnek dışındaki tüm Vodafone para çekme işlemleri için tam ceza ücretlerini ödemeniz gerekir.

Ceza ücretleri, kullanımınıza ve Vodafone sadakat programınıza bağlı olacaktır. Sözleşmede cayma ücretinin ayrıntıları ve tutarı yer alacaktır. Sözleşmeyi imzaladığınızda, tüm bu koşulları kabul etmiş olursunuz. Sonuç olarak, hiçbir yetki hakkınız yoktur.

Vodafone cayma bedelleri ne zaman ödenmelidir?

Vodafone faturanıza yansıtılan cayma bedellerini ödemek için 3 ayınız vardır. Faturanızı belirtilen süre içinde ödemezseniz, faizli yetkili işlemler yapılacak ve muhtemelen cezai önlemler alınacaktır. Vodafone tarifelerimizi inceleyebilirsiniz.

Recommended Articles