GSM operatörleri hazırladıkları çeşitli kampanyalar ve avantajlı paketler ile müşterilerini memnun etmeyi amaçlamakta; kampanyaları hücresel fonksiyonlar veya SMS kanalları ile müşterilerine ulaştırmaktadır. Ancak free web üzerinden de kampanyalardan ve avantajlı paketlerden yararlanma hakkı bulunmaktadır. Normal kullanımdan daha fazla yararlanma şansına ücretsiz web hilesi denir.

Ücretsiz web hilesi yapmak için bazı uygulamalar kullanmanız gerekir veya operatörlerin daha düzenli olarak ücretsiz web dağıttığı zamanlara ve durumlara uyabilirsiniz. Hücresel işlevleri aracılığıyla kurdukları kampanyalarla her hafta çeşitli web dağıtan operatörler genellikle Çarşamba günleri ekstra ödül web dağıtırlar. Haftalık kampanyalardan web kazanmak için Çarşamba gününü bekleyebileceksiniz.

Telefon üzerinden web kullanmak için yapmanız gereken ilk şey, kullandığınız operatörün web paketlerinden birinden yararlanmaktır. Web paket anlaşması almadığınızda ve kullandığınız web normal bilgi kullanımı olarak sayıldığında hattınızdaki TL’ler çok çabuk bitebilir. İşte bu noktada Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom başta olmak üzere tüm operatörler için ücretsiz web almanın ipuçlarını ve yollarını sizlerle paylaşacağız.

Ücretsiz web veren ürünler: Cips, Kola ve İçecekler

Bedava web ürünü ile Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom’un tüm müşterileri 1 GB veya 250 MB bedava web kazanabiliyor. Gsm Operatörü abonelerinin bu pazarlama kampanyasına dahil olabilmeleri için içecek firması Coca Cola’nın web sitesinde yer alan Coca Cola ürününün açma halkasındaki kodu girerek 1 GB veya 250 MB bedava web kazanma şansına sahip oluyorlar.

Ayrıca Nescafe, dondurma, cips ve coca cola içecek yaşı ürünleri için ekstra ve şans çarkı benzeri işlevler için ücretsiz web kampanyaları olan sonsuz çeşitlilikte ödül web kodları vardır.

Turkcell Ücretsiz Web Hilesi 2023

Web’in yetmediği durumlarda Turkcell abonelerinin ek paket yapması gerekiyor. Ekstra web paketleri sizi maddi olarak sarsabileceği için ücretsiz web yöntemlerini keşfetmeniz ve hattınıza web tanımlatmanız gerekiyor. Turkcell bedava web hilesi Dijital Operatörüm programı içerisinde yer alan“Salla Kazan” pazarlama kampanyası ile tamamlanıyor. Turkcell bedava web hilesi için öncelikle Dijital Operatörüm programını edinin ve Turkcell hattınızla giriş yapın. Ardından aşağıdaki adımları takip ederek başarılı bir Turkcell bedava web hilesi yapma şansınızı artırın:

 • Dijital Operatör uygulamasını açın ve Salla Kazan pazarlama kampanyasına gidin.
 • “Şimdi Kazan” düğmesine tıklayın ve yaklaşık 20 saniye ileriye bakın.
 • Hazır olduktan sonra, cep telefonunuzu sallayın ve ücretsiz web’inizi alın.
 • Salla Kazan ile çok basit bir şekilde dakika, web ve sms öğeleri kazanabilirsiniz.
 • Salla Kazan hakkında öğrenmeniz gereken bazı incelikler var.
 • Bu önceliklerden biri de 5 GB kazanmanın doğru yolu olmalı.
 • Uygulamayı açtıktan sonra 15-20 saniye bekleyin
 • O zaman, çok hızlı olmayan bir sarsıntı kazanmanız durumunda daha büyük bir olasılığa sahip olacaksınız.

Salla kazan haklarını kullanmayan tanıdıklarınızla birlikte wifi paylaşımı yaparak internete girebileceksiniz. Finans kurumu üzerinden yapacağınız TL yüklemeleriniz için ek salla kazan hakkı kazanacak ve ödül olarak 1gb web alternatifi elde edeceksiniz.

Turkcell Şok Seviyesi Yolları

Turkcell şok faktör 2023 pazarlama kampanyası ile ücretsiz web taktiğine dahil olmak için Turkcell müşterilerinin BİP programını edinmeleri gerekmektedir. Bip programını indirdikten sonra Keşfet bölümüne tıklayıp “Sürpriz Nokta” kanalına girmeleri gerekmektedir.

 • Tek yapmanız gereken Bip kanalına girmek ve ekrandaki play butonuna tıklamak.
 • Ödül paketleme konteynerleri ekranda görülebilen en yakın harita seviyesinde görünecektir.
 • Eğer harita görünmüyorsa GPS açılmayacaktır.
 • Yerleştirme hizmeti aktif hale getirildikten sonra tekrar uygulamaya girilir.

Vodafone Ücretsiz Web Hilesi 2023

Vodafone ücretsiz webhilesi ile ücretsiz web kazanabileceğiniz tek yer, Vodafone Evim uygulaması içindekiBenim için ne var” pazarlama kampanyasıdır. “Benim için ne var” pazarlama kampanyası ile ödül dakikaları ve SMS kazanabileceksiniz, ancak ekstra web öğeleri kazanmak için:

 • Çarkı her zaman döndürdüğünüz en iyi yoldan farklı bir şekilde döndürmeniz gerekir.
 • Çarkı tersine çevirdikten sonra çarkın durmasını bekleyin ve ödül web’i alın.
 • Vodafone’un müşterilerine sunduğu çarkı çevir programı sayesinde artık dakika ve SMS’lerden farklı olarak çok basit bir şekilde web kazanabilirsiniz.

2.Teknik olarak, günde 4 kez, ayda 4 kez 4 GB ücretsiz web kullanmalısınız, bu Vodafone evde web kullanan kişiler için yasaldır , ancak genellikle hücresel aboneler için yasal olduğu belirtilir. Evde web için kaydolun veya bireysel numaranızdan GUNLULUK 4GB yazın ve 7000‘e sms gönderin.

Vodafone 500 MB Ücretsiz Web

Vodafone, müşterilerinin aniden biten web kullanım hakları için kurtarıcı bir çözüm buldu ve “Vodafone Yedek 500 MB” ile acil durumlarda kullanmanız gereken ücretsiz web sizin için kurtarıldı. 12 ay içinde 3 kez kullanım hakkı bulunan Vodafone yedek web sayesinde web bağlantınız kesilmeyecek. Bu web tamamen ücretsiz ve kullanıcı dostu bir seçenektir. YEDEK MB yazıp 7000‘e göndererek kampanyaya dahil olabilirsiniz. Ayrıca YEDEK DK yazıp 7000‘e gönderdiğinizde Vodafone bedava dakika kazanacaksınız.

Türk Telekom Ücretsiz Web Hilesi 2023

Türk Telekom ücretsiz web hilesi, On-line İşlemler programını kullanan Türk Telekom müşterilerinin kullanabileceği bir hiledir. On-line İşlemler programını kullanmıyorsanız, makinenize uygun web perakendecisinden uygulamayı anında edinebilir ve Türk Telekom ücretsiz web hilesi için giriş yapabilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra, işte yapmanız gerekenler;

 • Çevrimiçi Eylemler yardımcı programındaki“Süpürmeyi Sil” pazarlama kampanyasına gidin.
 • Görüntülenen ekrandaki düğmeye basmadan önce yaklaşık 1 dakika ileriye bakmanız gerekir.
 • Süre dolduktan sonra, hediye olarak 2 GB web almak için düğmeye basabilirsiniz.

Ayrıca On-line İşlemler mobil programı üzerinden 30₺ ve üzeri yükleme yapan Türk Telekom müşterileri 7 gün boyunca geçerli 1 GB ücretsiz internet kazanabiliyor. Son olarak akşamları bedava web kullanmak isteyenler gecenet yazıp 4545 ‘e kısa mesaj göndererek bambaşka bir Türk Telekom bedava web’e sahip olabiliyor.

Türk Telekom Tivibu GO Ödül Web Paketleri

Tivibu Go Ev Paketi, Tivibu Go Muazzam paket teklifi veya Tivibu Go Sinema paket teklifi satın alan yeni müşteriler, Türk Telekom faturalı veya faturasız olmalarına bakılmaksızın, Tivibu Go program rotasında kullanmak üzere bir ödül web alacaklardır. Mesaj, TIVIBUGO ev pazarlama kampanya kodu yazılarak 5555 ‘e gönderilmelidir.

Bimcell Ücretsiz Web Hilesi 2023

Bimcell ücretsiz web hilesi, SMS yoluyla basitçe gerçekleştirilebilen bir hile türüdür. Hile ile web ödülü kazanmak için, cep telefonunuzun mesajlar bölümüne geldikten sonra;

 • Şok ödül web için:“DENEME” yazın ve“3455“e gönderin,
 • web için 500 MB ödül:“500 MB” ile“4555” arasında metin içeriği,
 • web için 1 GB Ödül: “1 GB” yazarak “4511“e kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Ücretsiz Web Hilesi VPN

VPN, mevcut konumunuzu özel bir ülkede sunabileceğiniz anlamına gelen bir web hizmetidir. VPN sağlayıcıları aracılığıyla ücretsiz web hilesi ile mevcut konumunuzu değiştirdikten sonra, kullandığınız operatörün hücresel yardımcı programındaki kampanyalara sürekli olarak katılabilirsiniz. Mevcut VPN adresleri web sayfamızda kullanılan tüm VPN işlevlerini görebileceksiniz. Bu kampanyalardan haftada 1’den fazla kez yararlanarak ücretsiz web alın.

Recommended Articles