Makalemiz Xiaomi garantisinin detaylarını tartışıyor2023 yılında 2020 Xiaomi Garantili Cihaz Değişimi Sorgulama Xiaomi Uluslararası Garanti ve Xiaomi Müşteri Hizmetleri Hattını da düşünebilirsiniz. Bu metin KVK, Genpa ve Delta Xiaomi cihazları ile ilgili garanti sorunlarını ve teknik desteği anlamak için gereklidir.

Sistem ve donanımlarını değerlendirebilen Xiaomi modelleri, garanti süreniz boyunca teknik sorunlardan kaynaklanan herhangi bir olumsuzluk durumunda alıcının memnuniyeti için ücretsiz teknik servis hizmeti sağlıyor. Şimdi detaylı olarak incelediğimiz bileşenlerin başlıkları üzerinden gideceğiz:

Xiaomi IMEI sorgulama nasıl yapılır?

IMEI, Xiaomi telefonlarda ya faturada ya da arka tarafta kolayca bulunur. Telefonunuzun IMEI’sini bulmak için *#06# numaralı telefonu da arayabilirsiniz Arama alanına girdikten sonra IMEI verilerini göreceksiniz. IMEI verileri son bir teknik kullanılarak bulunabilir. ayarlar>hakkında>özellikler .

Xiaomi ile nasıl garanti sorgulaması yapabilirim?

Kutusuz Xiaomi cihazınız için 24 ay garantiniz olacaktır. Bir garanti uzatması satın almazsanız, garanti süresi 24 ay sonra sona erer. Ürün hakkında daha fazla bilgi Garanti aralıkları. Ücretsiz teknik yardım almak için Xiaomi cihazınızın hala garanti kapsamında olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Xiaomi Garanti Sorgulama2023 Bu sorunu birkaç dakika içinde çözebilir ve ücretsiz teknik servislerin kapsamını kontrol edebilirsiniz. Xiaomi Garanti Sorgulama için:

  • İsterseniz,“0850 305 1923” numarasını çevirerek Xiaomi Alıcı Hizmeti ile iletişime geçebilirsiniz,
  • Dilerseniz Bizimle İletişime Geçin Xiaomi Resmi Web Sitesinden yardım gönderebilirsiniz: “
  • Web sitesindeki“Garanti” bölümünden IMEI numaranızı kullanarak bir arama yapabilirsiniz.
  • Ardından, , Dünyanın herhangi bir yerinde garanti sorgulaması yapmak için bu tekniği kullanabilirsiniz. mi.com/global/verify/#/en/tab/imei.

Garanti talebinde bulunurken verilerinizi doğru bir şekilde göndermelisiniz. İşleminiz için ihtiyacınız olan sonuçları alamayabilirsiniz.

Genpa Xiaomi Garanti Sorgulama

Https://www.genpateknikservis.com.tr/imei-sorgulama adresinden garanti sorgulaması yaparak. Xiaomi, brüt satış seçenekleri ve teknik destek de dahil olmak üzere güvenilir bir sistem için Türkiye distribütörü ve teknik servis anlaşmasına dahildir.

XiaomiGaranti de alabilirsiniz KVK ile iletişime geçin

Ayrıca aşağıdakiler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz: Xiaomi IMEI için belirtilen alana IMEI’yi girin. Arka taraftaki gerekli kodu girerek telefonu satın aldığınızı doğrulayabilirsiniz. Xiaomi KVK, garanti ve teknik destek soruları için gidilecek yerdir.

XiaomiGaranti de alabilirsiniz Delta Teknik Servis ile iletişime geçin

IMEI miktarını onaylayan delta servis Web sayfasında oturum açmak ve Xiaomi Garantisi için Delta teknik servisiyle iletişime geçmek isteyeceksiniz. Satın alma işleminin doğrulanmasından sonra, sistemin benzersiz olup olmadığını kontrol etmek için aynı web sitesindeki ürün doğrulama sekmesini kullanabilirsiniz. güvenilir.

Xiaomi ile Ouno Garanti Talebi

Garanti sorgulaması ve ürün doğrulaması yapmak için cep telefonu numaranızı ve IMEI numaranızı girin. https://ounoservice.com/cihaz-sorgulama ekranı.

Xiaomi ile Evofone Garanti Sorgulama

Evofone, Xiaomi Türkiye’nin resmi distribütörüdür. Kendileriyle 444 21 18 numaralı müşteri destek numaraları üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Alıcı Danışmanı IMEI numaranızı talep edebilir ve bir garanti sorgulaması yapabilir. Sorgular, telefonunuzun modeli, seçenekleri, servis sağlayıcısı, garanti süresi ve durumu hakkında bilgi verebilir.

Xiaomi Garanti Süresi Ne Kadardır?

Xiaomi’nin potansiyel müşterilerine bir Garanti hakkında daha fazla bilgiyi buraya tıklayarak da öğrenebilirsiniz. Aralık En az 24 ay Yetkili ihtiyaçlar doğrultusunda tüm sistem ve model seçenekleri için. Xiaomi ünitenizi normal garanti süresi dışında kullanırsanız garanti süresini uzatabilirsiniz. Beş yıla kadar garantiSize rahatsızlık verebilecek her türlü teknik sorun için ücretsiz teknik yardım alabilirsiniz.

Xiaomi Teknik Servisi veya Xiaomi Web Sitesi ekstra garanti süresi ücreti hakkında bilgi verecektir. Xiaomi cihazının modeline ve modeline göre değişir.

Xiaomi Garantili Cihazlar nasıl değiştirilir?

XiaomiGarantiGadgetİkamesi – 2023 Sisteminizde meydana gelen ve genellikle tüketici tarafından atfedilemeyen belirli yaralanma durumları için tasarlanmıştır. Xiaomi, teknik servis aracılığıyla onarılabilecek hasarlar dışındaki her türlü yaralanma için size yeni bir telefon sağlayacaktır. Xiaomi Garantinizi değiştirirken lütfen bu adımları izleyin:

  • Garanti alternatifi talep ettiğinizde ortaya çıkan teknik sorunları bildirin.
  • Sisteminizde kullanıcı kaynaklı herhangi bir sorun olmadığını ve alternatif çözümün teknik olduğunu belirtmelisiniz.
  • Size gönderilen Garanti Gönderim Tipine doğru verileri girin ve hasarı ayrıntılı olarak açıklayın.

Xiaomi aygıtları yalnızca teknik sorunlar için değiştirilir. Teknik destek tarafından çözülemeyen sorunlar için lütfen bir Gadget alternatifi talep edin.

Xiaomi Bataryasını Garanti Kapsamında nasıl değiştireceğinizi öğrenin.

Xiaomi Garanti Batarya Değişimi 2023 Batarya bozuluyor, bu nedenle bu işlem gerçekleştirilmelidir. Bataryanız aşırı voltaj veya herhangi bir harici nedenden dolayı bozulmadıysa Xiaomi Teknik Servisine gönderebilirsiniz.

Garantiniz sona erdikten sonra bile Xiaomi Teknik Servisi alabilirsiniz. Ancak, bir ücret talep edilecektir.

Garanti ekran hasarını kapsıyor mu?

Xiaomi cihazınızın ekranının kırılma ihtimali yoktur. Çarpma ve düşmelerden kaynaklandığı için garantiye dahildir. . Ekran hasarını kapsayan bir garantiniz varsa, Xiaomi Onaylı Servis’ten ücretsiz ekran değişimi talep edebilirsiniz.

Sisteminizi yeni satın almış olsanız da olmasanız da Xiaomi Onaylı Sağlayıcılardan ekran hasarı konusunda garanti alabilirsiniz. Ödediğiniz fiyattan daha fazlasını ödemezsiniz.

Xiaomi Şarj Cihazı Garanti Kapsamında mı?

Belirli bir kullanım süresinden sonra, Xiaomi ünitenizin canlılığını sağlayan Xiaomi şarj cihazı arızalanabilir. Xiaomi Teknik Servisi, bir izlenim veya kasıtlı kırılma dışındaki teknik sorunlardan kaynaklanan arızalar durumunda ücretsiz şarj cihazı sağlayacaktır. Kablosu hasar görmüş veya çizilmiş şarj cihazlarının tüketici hatası olarak kabul edilebileceğini ve garanti kapsamına girmeyeceğini hatırlatmak isteriz.

Kullanılmadığı halde yanan veya bozulan şarj cihazları için yedek şarj cihazı talep edebilirsiniz. Şarj cihazınız birkaç gün içinde elinize ulaşacaktır. En geç 5 iş günüdür.

Xiaomi Kulaklıklar Garanti ile mi Geliyor?

Xiaomi Kulaklık Garantisi, ilk açılışta çalışırsa kulaklığınızı kapsayacaktır.2023 Ne yazık ki, ürün daha sonra bozulursa, tüketici hatası olarak kabul edilecek ve garanti kapsamında olmayacaktır. Kulaklığın kablosu veya hoparlörü kırılırsa, bunlar da garanti kapsamında olmayacaktır.

Xiaomi resmi web sitesinden Xiaomi’ye özgü bir kulaklık satın almanızı ve orijinal olmayan kulaklıkları kullanmamanızı öneririz.

Xiaomi Dijital kamera kırılması garanti kapsamına girer mi?

Xiaomi sisteminizin dijital kamerası kırılırsa, derhal üreticiyle iletişime geçmelisiniz. Xiaomi Garantisi bunu kapsamaz. Bu, düşmenin yanı sıra basınçtan da kaynaklanmaktadır. Xiaomi, dijital kameralardaki renk bozulmalarının yanı sıra fotoğraf çekmemeyi ve video kaydetmemeyi de kapsar. Ayrıca buraya tıklayarak garanti hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. . Xiaomi Teknik Servisi, sisteminizi gönderirseniz ve sorunu açıklarsanız size ücretsiz olarak bir digicam sunabilir.

Xiaomi Uluslararası Garanti 2020 nedir?

Xiaomi Uluslararası Garanti 20 Xiaomi cihazınız bozulursa, istediğiniz yere garantiye gönderebilirsiniz. Xiaomi Türkiye Garantiniz varsa, yalnızca Türkiye’de bulunan Xiaomi garanti şirketlerine gidebilir. Ancak bir Xiaomi Uluslararası Garantisi Amerika’daki, hatta Hollanda’daki garantiye gönderilebilir.

Xiaomi tarafından sunulan en iyi alternatiflerden biri Uluslararası Garanti’dir. Xiaomi Uluslararası Garantili bir araç satın alarak bu haklara sahip olunabilir.

Xiaomi için garanti prosedürü nedir?

Xiaomi Sertifikalı Servis, Xiaomi modelleri ile ilgili sorunlarda 7/24 destek sağlar ve sorunlarınıza kısa süre içerisinde çözüm bulabilir. Sadece birkaç basit adımda sorununuzu çözmenize yardımcı olacak stratejileri kullanarak sisteminizi hiçbir ekstra ücret ödemeden garanti servisine gönderebilirsiniz. Bu ipuçlarını takip ederek arızalı cihazlarınızı ücretsiz olarak garantiye gönderin:

  • Xiaomi sisteminizi satın aldığınız mağazaya da götürebilir ve garanti talebinde bulunabilirsiniz.
  • Ayrıca en yakın Xiaomi Teknik Servisine de gönderebilirsiniz.

Sisteminizi garanti için gönderirken garanti belgelerini unutmayın.

Türkiye Xiaomi Onaylı Servis Bilgileri

Xiaomi Onaylı Hizmet Sağlayıcılarının adresleri ve iletişim bilgileri artık kapalıPazar günleri;

Onaylı Hizmet Sözleşmeyi de kullanabilirsiniz Hafta içi Cumartesi Hizmet Tutarı
Genpa Etiler No:101 Etiler / İstanbul No:101 Etiler / İstanbul 08:00-17:15 09:30-16:45 2123590359
Genpa Kadıköy Fahrettin Kerim Gökay Cd. No:39-41/B Baycanhan Hasanpaşa Kadıköy / İstanbul 08:00-17:15 09:30-16:45 2123590359
Genpa Ankara Kızılay Mah. Necatibey Cad. 51/2 Kızılay Ankara 08:30-17:45 09:30-16:45 2123590359
Genpa İzmir Şair Eşref Bulvarı, Yorsan Girişim Kalbi, No:26B Çankaya / İzmir 08:30-17:45 09:30-16:45 2123590359
Genpa Adana Cemalpaşa Mah. 63005 Sk. Aydınoğlu Girişim Kalbi No:27/A Seyhan/Adana 08:30-17:45 09:30-16:45 2123590359
Genpa Bursa Kırcaali Mah.Kayalı Sok. Ortaklar İş Merkezi No:34/42-43 Osmangazi / Bursa 08:30-17:45 09:30-16:45 2123590359
Evofone İstanbul Hacimimi Mh. Necatibey CD. Alarko İşhanı No:66 Kat:1 Karaköy-Beyoğlu / İSTANBUL 09:00-18:00 09:00-14:00 2124442118
OUNO İst Atilla İlhan Cd. No:20, 34750 Ataşehir/İstanbul 08:00-17:00 08:00-12:30 8505020800
Evofone Ankara Kızılay Korkutreis Mah. Gazi Mustafa Kemal Bulvarı 32/B Demirtepe Çankaya Ankara 09:00-18:00 09:00-14:00 3122299891

Xiaomi Onaylı Müşteri Hizmetleri Kalbine Cihaz Gönderme

Hizmet Şirketi İl Sözleşmeli Taşımacılık Nakliye Hayır
OUNO Ankara/Kızılay Ev 460186877
OUNO Ankara/Kızılay MNG 357002145
OUNO İstanbul/Ataşehir Ev 399789646
OUNO İstanbul/Ataşehir MNG 342641353
Genpa İstanbul/Etiler Ev 226011388
Genpa İstanbul/Kadıköy Ev 229962556
Genpa Ankara/Kızılay Ev 229962392
Genpa İzmir/Çankaya Ev 1003727
Genpa Adana/Seyhan Ev 1146685
Genpa Bursa/Osmangazi Ev 211686550
Genpa Bursa/Osmangazi Ev 211686550
EVOFONE İstanbul/Karaköy Ev 479760130

Xiaomi Garanti Alıcı Hizmet Hattı Nedir?

Xiaomi Garanti Alıcı Hizmeti – 2023 Bu, cihazınızla ilgili yaşayabileceğiniz herhangi bir sorunda veya aklınıza takılan sorularda size yardımcı olabilecek ücretsiz bir garanti hattıdır. Bu hat ücretsizdir ve ince baskı, garanti sorgulamalarının yanı sıra cihazınızın IMEI numarasına karşılık gelen verileri sorgulamanıza olanak tanır. Xiaomi Garanti Alıcı Hizmeti: Giriş yapmak için“0850 305 1923Ceptelefonunuza ” indirebilirsiniz.

Xiaomi Garanti Belgesi Yok Olumsuz Çözüm

Garanti belgenizi bulamıyorsanız yetkili birime veya sisteminizi aldığınız yere bildirmelisiniz. İkame araç veya olumsuz deneyiminize cevap isteyin. Xiaomi cihazınızı garanti kapsamında ücretsiz olarak onarmanızı sağlayacak garanti belgelerine sahip olmanız önemlidir.

Recommended Articles