Bimcell Bonus, 2023 yılında mevcut web paketlerine özel 9 GB’tan 30 GB’a kadar bambaşka kampanyalar düzenleyerek abonelerini memnun etmeye devam ediyor. BimcellBir kezdaha hediye kampanyalarıyla dikkatleri üzerine çeken operatör oluyor. Web 20 23 kampanyası. Bimcell yasal olarak faaliyet gösteren 9 GB bedava internet alın paketleri ile promosyon etkinliği için mükemmel bir seçim.

BİMcell yepyeni bir operatör olmasına rağmen kendini tanıtmak ve abone sayısını artırmak için yaptığı ücretsiz kampanyalar faturalı ve faturasız hatlarda tam karşılığını buluyor. GSM kampanyaları ile çok kârlı bir operatör olmuştur. Web tabanlı kampanyaları ile abone sayısını hızla artırmıştır.

Bimcell Güncel Web Karlı Aşağıda size yardımcı olacak bazı stratejiler verilmiştir.

Bimcell, düzenlediği kampanyalarla mobil operatör pazarında liderliğini sürdürüyor. Bimcell’in müşteri tabanı her geçen gün büyüyor. Şirket, abone kaybetmemek, sürekliliği sağlamak ve daha geniş kitlelere ulaşmak için ücretsiz web paketleri hediye ettiği kampanyalar düzenliyor. Bimcell hediye Web kazanabilmeniz için yepyeni bir abone olmanız yeterli. Bimcell. Bimcell, ödüle ek olarak 4GB ücretsiz internet sunuyor. Müşterilerine 250 dakika konuşma süresi ve 250 SMS hediye ediyor.

Kimliğiniz ile Bimcell abone faktörü size ücretsiz internet paketi verecektir. Hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Bimcell salla-kazan yazılımı ve güncel web kazançlı kampanyası ile para kazanmaya devam ediyor.

 • Uygulamayı Android veya iOS cihazlara indirin.
 • Her bir abone Bimcell Salla Kazan Yazılımını her hafta en az bir kez kullanır.
 • Uygulama Android ve IOS için kullanılabilir.

Bimcell Bonus Web 2023 SMS ile Bedava

Bimcell müşterilerine ücretsiz Web 2023 kampanyası sunuyor. Herkese 500 SMS gönderebilirsiniz. 1 GB Minimum 25 TL ve Üzeri yükleme yapmaları durumunda Bimcell abonelerine tek seferde dört cihaza kadar kullanım imkanı sağlıyor. Bimcell ayrıca müşterilerine hat aktivasyonunu takiben 1 ay boyunca 9 GB ‘a kadar Mobil web kullanma fırsatı sunuyor. Bu işlem yazarak yapılmaktadır. Bimcell Bonus 4551 ile gönderebilirsiniz. 2023 yılında aşağıdaki Bimcell web hediye paketleri kullanıma sunulacaktır;

 • Abonelerine 1 aylık kullanım anlaşması ile 5 veya 2GB seçeneklerini ücretsiz olarak sunmaktadır. Bimcell yazmanız yeterlidir 4551 ile gönderebilirsiniz. Bu kampanyadan yararlanmak için 40 TL yükleme yapmak yeterlidir.
 • Bimcell’in ücretsiz web pazarlama kampanyası hattınız 4.5G’ye ulaştıktan sonra 30GB hediye paketi içermektedir. 4. 5G 30 GB ve Yaz 5555’e Sevkiyat için yeterlidir.

Bimcell Mevcut web paketleri 2023

BimcellHediyepaketleriCeptelefonu iletişimi sektöründe kampanyalarıyla adından söz ettiren şirket, 2023 yılında da abonelerini düzenli olarak şaşırtmaya devam ediyor. Gençlere yönelik paketler büyük beğeni topluyor. BİMcell, bu girişimleriyle abone sayısını önemli ölçüde artırdı. Bimcell, abonelerine çeşitli web paketleri sunuyor.

 • Friendly S paket anlaşması
 • Pal M paket anlaşması
 • Güzel L paketi
 • Güzel XL paket anlaşması

Dost S Paketi: Bimcell’in Dost S paketi 23 TL karşılığında 4GB web alanı, her yöne 750 dakika konuşma ve 750 mesajlaşma sağlıyor.

Bimcell DostM Paketi: BİMcell Dost paketi 5 GB web ve her yöne 750 dakika konuşma sunan paketlerden biridir. 750 SMS paketi 750 SMS içerir. Fiyatı 28 TL’dir.

Bimcell Dost S Paketi: Bimcell’in dost paketi, 12GB web ile en popüler olanıdır. Abonelikle birlikte 750 dakika ve 750 mesaj sunar.

Bimcell dost XL Paketi: Bimcell dost XL, 20 GB internete sahip bir pakettir. Gençler ve özellikle 20 GB’a sahip olanlar arasında popülerdir. Bu paket ayrıca 750 dakika konuşma ve her yöne 750 mesaj içerir. Bu paketin fiyatı 42 TL.

BİMcell 1 GB web paketi fırsatıBu paket2023 yılında abonelere sunuldu ve diğerleri gibi çok popüler olduğunu kanıtladı. Ödeme 25 TL’dir. Kayıt olduğunuzda 1 GB ücretsiz alacaksınız.

Bimcell Web Kampanyaları 2023

Bimcell, abonelerine istedikleri web paketlerini kısa sürede kazanma imkanı sağlıyor. Yazarak web paketleri kazanabilirsiniz. Bimcell Yarışma yazıp 4551‘e kısa SMS de gönderebilirsinizYüklemeyaptığınızda 2 GB Cep Web kazanacaksınız. tek seferde 40 TL Konuşma paketi anlaşması. 50 TL üzeriyükleme yaptığınızda kazancınızı artırabilirsiniz. Beş GB artırabilirsiniz. Mevcut hattınızı aktive olur olmaz kullanmaya başlayacaksınız.

Bimcell abonelerine farklı hediye kampanyaları sunuyor Ücretsiz 500 MB Deneme Paketi fırsatı. Bimcell hem kişisel web sitelerinin kalitesini artıran hem de abonelerini mutlu eden bir firma.

Bimcell Yeni Müşterilerine Hediye Ediyor

Bimcell, yeni müşteriler için promosyon kampanyası olarak halihazırda yürürlükte olan web tabanlı bir pazarlama kampanyası sunmaktadır. Pazarlama kampanyasının bir parçası olarak, birçok operatör yeni abonelerine bir paket teklifi sunuyor. Bimcell aynı zamanda Türk Telekom altyapısını kullanan bir operatör. Bu alanda çok sayıda abone çekmeyi hedefleyen bir mobil operatör olan Bimcell, kampanyaları ve cazibesi ile iyi bir üne sahip olabilir.

Bimcell Operatörü, yepyeni bir hat satın alan veya numarasını özel operatörden Bimcell’e taşımaya karar veren abonelere Bimcell karşılama paketi sunar. 9 GB web, Üç yüz otuz dakika SMS. konuşma paketi anlaşması Tüm talimatlar. Kampanyaya katılmak istiyorsanız ücretsiz mesaj gönderin. 4551 Bimcell Bonus yazarak hoş geldin paketinizi hattınıza yükleyebilirsiniz.

Bimcell’siz Şirketler Nedir?

Bimcell, Bimcell müşterileri için ücretsiz *123# Bimcell Sabit Hat sorgulama hizmeti sunuyor. Arayan aboneler Bimcell sabit hat hizmeti hakkında da bilgi alabiliyor. 9333 Sesli yanıt sistemini kullanarak ücretsiz olarak sabit hat hakkında soru sorabilirsiniz. Bimcell abonelerine bir dizi ücretsiz hizmet sunmaktadır.

 • Arayan kimliği hizmetinizi tanıma
 • Tam hizmet yönlendirmesi
 • Miktar Blok Hizmeti
 • İsim yönlendirme hizmeti
 • İsim hazır hizmeti birikim isim hizmeti sabit sorgu hizmeti

Arayan Tanıma Hizmeti

Bimcell’s Know Who’s Calling, cep telefonunuz kapalıyken kiminle konuştuğunuzu size bildiren şirketlerden biridir. Birinin cep telefonunuzu kaç kez aradığı size SMS yoluyla gönderilebilir. Bu, bir cep telefonuna ulaşılamadığında karşı sosyal gruba ulaşılıp ulaşılamayacağını SMS yoluyla size bildirecek birçok şirketten biridir. Bu muhtemelen bildirimde bulunan şirketlerden biridir.

Uzaktan Ön Servis

Bimcell aboneleri uzaktan yönlendirme servislerinden yararlanabilirler. Eğer cep telefonunuzu kullanamıyorsanız, uzaktan yönlendirme servisini etkinleştirebilirsiniz. Bu, telefonunuzu başka bir numaraya yönlendirecektir. Böylece sizi arayan herkese başka bir telefondan cevap verebilirsiniz.

Gizli Tutar Engelleme Hizmeti

Bimcell’in gizli numara engelleme servisi, aldığınız numarayı kullanan tüm arayanları otomatik olarak engelleyecektir. Engellendiğinizde, bir SMS ile bilgilendirilirsiniz.

İsim yönlendirme hizmeti

Aranabilecek firmalardan biri de isim yönlendirme servisidir. Bimcell tarifesi, kararın bir aşamasında abonelerden ücretlendirilir. O numarayı aramış gibi aynı ücreti ödersiniz.

İsim Vermeye Hazır Hizmetler

Karara hazır servis Bimcell şirketlerinin en önemlilerinden biridir. Bir cep telefonu numaranız varsa, gelen aramaları bir önceki tutarı bekleterek cevaplamanıza izin veren bir şirket kullanıyor olmanız muhtemeldir. Bu hizmet sizi kimin aradığını bilmenizi sağlar ve daha sonra bir öncekini beklemek zorunda kalmadan size sorulan miktara geri dönebilirsiniz.

Ödeme Adı Hizmeti

Bimcell birikim adları hizmeti, bir birikim adını başka bir kişiye aktarmanıza olanak tanır. Karar sadece sizin tarafınızdan değil, aynı zamanda kabul eden kişi tarafından da ödenecektir. Bu hizmet ile dakikalarınız azaldığında istediğiniz kişiyi seçebilirsiniz.

Recommended Articles