BİMcell, son dönemde yükselişe geçen birçok GSM operatörü arasında yerini alan ve çok sayıda aboneye sahip olan GSM’ler arasında yer alıyor. Düşük fiyatları ve cazip tarifeleri onu birçok kişinin gözdesi haline getiriyor. Bimcell’in miktar taşıma kampanyaları ve cazip tarifeleri, 2023 yılında birçok yeni aboneye yol açtı. Bimcell’in yeni alıcı paketi bu yılın en çok konuşulan operatörlerinden biri. Bimcell numara taşıma kampanyalarından yararlanabilirsiniz Kimliğinizle birlikte bir BİM bayisini ziyaret ederek mevcut seçenekler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Numara taşıma işlemi, numaranızı değiştirmeden bir operatörden diğerine geçmenizdir. Numara taşıma işlemi için belirli koşulların sağlanması gerekir. Bu durumda ; GSM sağlayıcısı ile yapılan ilk sözleşmenin üzerinden 90 günlük sürenin (3 ay) geçmiş olması gerekir. Bu koşul sağlandıktan sonra başvurunuzu yapabilirsiniz. Bimcell Yakınınızdaki herhangi bir BİM bayisine numara taşıma talebinde bulunun ve numaranızın taşınmasını sağlayın.

Bimcell, numara taşıma talebinde bulunan herkes için bir kimlik kartı isteyecektir. Kimliğinizi BİM bayisine ibraz ettikten sonra işleminiz başlatılır. Yazımızda Bimcell numara taşıma kampanyalarına yer vereceğiz. Bimcell ücretsiz web kampanyaları veya numara taşıma sonrası hediyeler dahil olmak üzere 2023 zaman diliminde sunulan Bimcell numara taşıma kampanyalarını ele alacağız.

Bimcell Numara taşıma yöntemleri?

Bimcell, alternatif operatör kullanan birçok müşterinin para transferi yapma ihtiyacı duyduğu operatörlerden biridir. Yapmak isteyebileceğiniz Bimcell‘e numara taşıma işlemleri sırasıyla

 • Bölgenizdeki herhangi bir BİM bayisini ziyaret edin.
 • İşlemlerde kullanılabilmesi için kimlik kartınızın bir fotokopisini yanınızda bulundurun
 • Uygun formu doldurun ve size yardımcı olabilecek çalışana teslim edin.

Süreç; Bu adımlar tamamlandıktan sonra yeni bimcell hattı 2 ila 6 gün içinde aktif hale gelebilir.

Bimcell’in numara taşıma ücreti nedir?

Bimcell numara taşıma işlemleri herhangi bir BİM mağazasında şahsen talep edilebilir. Kimlik fotokopinizi yanınızda getirin ve personelin vereceği formu doldurun. Bimcell, numarasını Bimcell’e taşımak isteyen farklı operatör abonelerinden ücret talep etmemektedir.

Bimcell numaralarının taşınması ne kadar sürer?

Bimcell numarasını taşıma prosedürü tamamlandıktan sonra yöntem birkaç gün devam edecektir. Bimcell numara taşıma işlemi kaç günde tamamlanır sorusuna şeffaf bir yanıt alabilmekiçin sorulacak olan yöntemin tamamlanması için gereken süre en az Maksimum 2 gün olarak yanıtlanacaktır Yöntem verimli bir şekilde uygulanırsa bu süre bir haftaya kadar uzayabilir.

Bimcell, mevcut tarifeye eşit veya daha düşük, ancak daha uygun fiyata bir tarife sunuyor. Bimcell’in kampanyalarında tarife aynı iken daha fazla hak ve daha yüksek ücret teklif ediliyorsa geçiş zamanı gelmiş demektir.

Bimcell Numara Taşıma Kampanyaları 2023

Bimcell, 2023 yılına kadar numarasını Bimcell’den Bimcell’e taşımak isteyenler için yeni kampanyalarını tanıttı. Yeni aboneler Bimcell’li olabilecek Daha fazla bilgi için bültenimize abone olun Numara taşıma için ücret yok 2023 İşte bazı örnekler

 • Tek seferde 25 TL ve üzeri ödemelerde 500 SMS ve 1 GB Web alanı ücretsizdir ve ev kullanımı için tüm talimatlar ücretsizdir.
 • 40 TL harcayın ve tüm ev talimatları için 500 SMS veya 5 GB Web kazanın.

Ayrıca“BIMCELL BONUS” yazarak da aşağıdakiler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz: 4551 Tüm talimatlar, Bimcell hattını etkinleştirdikten sonra 30 takvim günü içinde ücretsiz 250 dakika ve 250 SMS alabileceğinizi belirtir.

Bimcell Yeni Hat ne zaman açılacak?

Bimcell, genel kural olarak yeni hatları bir hafta içinde aktive eder. Ancak, bu maksimum süredir. Bu süre o kadar uzun değildir ve çoğu zaman hat bir gün içinde aktif hale gelir. Hat 1 gün içinde aktif hale gelmezse, size bilgi verilecektir. Daha sonra bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hattın neden geciktiğini ya da ne zaman aktif olacağını öğrenmek için Bimcell Müşteri Destek numarasını arayın. Bunun için 444 45 51 numaralı telefonu arayarak ” Bimcell’in yeni hattı ne zaman aktif olacak? Danışma hattı soru sormanıza ve cevap almanıza olanak sağlayacaktır.

Bimcell Kontör İptali Nasıl Yapılır?

Bimcellnumara taşıma veya yeni hat alma talebinizi size en yakın bir BİM bayisine giderek ve onaylayan personele söyleyerek iptal edebilirsiniz. BİM bayisi de iptal için işlemi tamamlayabilir.

Bimcell Numara Taşıma Tarife Paketleri, 2023

Başka bir operatör kullanmakta olan ve mevcut cazip ve avantajlı tarife paketleri nedeniyle numarasını Bimcell’e taşıyan Bimcell abonelerinin, Bimcell tarafından sunulan tüm tarife ve paket seçenekleri hakkında detaylı bilgi talep etmeleri gerekmektedir. Bimcell numaraları çeşitli tarifeler ve bilgiler sunmaktadır. Tarife paketlerinin aktarımı İşte bazı örnekler:

 • DostPaket Tarifesi 2GBDost 2GB tarifesi 19 TL olup, her yöne 600 SMS ve Bimcell yönüne yapılan sınırsız aramaları içermektedir. Dost’un 2GB tarifesi 19 TL’dir. Almak için “DOST 2GB” yazıp 4551’e mesaj göndermeniz yeterli.
 • Dost Paket Tarifesi5 GB“DOST 5” yazıp 4551’e mesaj göndererek katılmak mümkün.
 • Dost Paket Tarifesi 10 GBButarife 10 GB internet alanı, dakika ve SMS içeren bir paket için 39 TL’dir. “DOST10GB” yazıp 4551’e mesaj göndererek aktive edebilirsiniz.

Bimcell Yeni Hat ücreti ne kadardır?

Bimcell çeşitli tarife ve promosyonlar sunmaktadır. Faydalanmak için hattın ya başka bir operatörden Bimcell’e taşınması ya da yepyeni bir hat satın alınması gerekmektedir. Bimcell’ den yeni bir kullandıkça öde hattı satın alınırken aboneye 9 GB Bimcell ücretsiz webYeni hat ile 300 SMS ve 300 Dakika Ses Ödülü verilir. Bu ödül Bimcell Pazarlama kampanyasıdahilinde verilmektedirBimcellbirçok kişi arasında popüler bir seçimdir.

Bimcell’in Yeni Hat Ücretsiz Web Pazarlama Nedir?

Bimcell, tamamen yeni hat alan abonelerine 30 GB web kampanyasını ücretsiz sunuyor. 9 GB Web, 300 Bimcell dakika (sesli görüşme) ve 300 SMS Pazarlama kampanyası ise 9GB web ödülü ile birlikte geliyor.

Bimcell Özel Tutar Seçeneği (Bimcell SMO) sunuyor mu?

Kim yepyeni bir şey satın almak ister? numara/hat Benzersiz bir numara istiyorlar. Numaralarının benzersiz olmasını mı istiyorlar? Bimcell özel numara Daha önce bir abone tarafından hiç kullanılmamış birçok farklı numara arasından seçim yapabilirsiniz. Kendinize özel bir numara seçin ve hattınızın bu numara ile aktive edilmesini isteyin.

BİMcell Web Paketleri nedir?

BİMcell Market, farklı operatörlerin sunduğu web paketlerinden çok daha uygun fiyatlarla web paketleri sunmaktadır. Eğer mevcut paketlerinize ek web paketleri satın almak istiyorsanız ya da sadece web paketlerini kullanmanız gerekiyorsa BİMcell’de birçok uygun fiyatlı web paketi bulunuyor. İşte BİMcell Web paketleri

 • 1 GB hücresel web paketi fırsatı 9 TL
 • beş TL’ye 250 MB hücresel web paketi anlaşması
 • 2 GB hücresel web paketi fırsatı 16 TL
 • 24 TL’ye 5 GB mobil web paketi teklifi
 • Sadece 34 TL’ye 10 GB mobil web paketi

Web paketleri hakkında daha fazla bilgi almak için *120# tuşlayın Mobil cihazınızdan web paketlerini seçin.

BİMcell Dakika ve Konuşma Paketleri

BİMcell GSM operatöründen aylık dakika satın almalısınız. BİMcell aylık dakika ve konuşma paketleri ve ücretleri aşağıda listelenmiştir:

 • 250 DK konuşma paketi anlaşması 12 TL
 • 500 DK konuşma paketi anlaşması 14 TL
 • BİMcell ekstra paket fırsat ücretleri 5 TL’den başlamaktadır.

Bimcell 250 DK Aylık Konuşma Paketi teklifi 250DK yazıp 4551‘e SMS göndererek satın alabilirsiniz.

Bimcell 500DK konuşma paketi Fırsatı: Satın almak için cep telefonunuzun SMS bölümünden 4551’e SMS ile 500 DK gönderin.

BİMcell Düşük Maliyetli Paket Ücretleri Nedir?

BİMcell düşük maliyetli paket fırsat fiyatları 19 TL’den başlamaktadır. Bu paket kapsamında web, SMS veya dakika alabilirsiniz. 19 TL’den sonra yukarıdaki paketleri 29 TL veya 39 TL’ye de alabilirsiniz.

BİMcell GSM operatörünün en ucuz paketlerinden biri de Dost 2 GB paket anlaşmasıdır. Bu paket anlaşması kapsamında aylık 19 TL’ye her yöne 600 dakika, 600 SMS ve birkaç GB web kullanım hakkına sahip olabilir ve tüm BİMcell aboneleri ile sınırsız görüşme yapabilirsiniz.

Recommended Articles