Yeni bir Bimcell için size en yakın BİM bayisini ziyaret etmeniz gerekecektir. Sim kart değişimi için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Tek ücret yoldayken TL yüklemesi içindir. Bim mağazaları da bu işlemi gerçekleştirebiliyor.

Bimcell 2023 yılında yeni bir maliyet hattını tanıttı. 85₺. 85 TL ödeyerek en ucuz kullan-öde Bimcell hizmetine sahip olabilirsiniz. Bimcell genellikle 48-72 saat içerisinde aktif hale geliyor. Bu süre bazen 6 güne kadar uzayabilir. Hattınız aktive edilmişken. hoş Geldin Hediyesi Pazarlama Kampanyası ile “9GB internet, 300 dakika & 300 SMS” Hediyeleri verilmektedir.

Bimcell Hattınızın kapanmaması için en az “25 TL” yükleme yapmalısınız. Bimcell’in kullandıkça öde uygulamasının yasallığını sağlamak için ortak TL veya stabilite yüklemelerine ihtiyaç vardır.

Bimcell’den yeni hat almak ya da mevcut hattınızı taşımak için herhangi bir BİM bayisine giderek kimliğinizi ibraz edebilirsiniz. BİM’de kontör yükleyebilirsiniz. Tüm işlemlerinizi “444 4505” ve “bimcell.com.tr” adreslerinden görüntüleyebilirsiniz.

Bimcell Wi -fi kullanım ücreti ve vergi ücretleri nelerdir?

Bimcell, diğer GSM sağlayıcıları gibi müşterilerine birçok avantaj sunmaktadır. Bimcell SIM kart gereklidir.

  • TC Kimlik Fotokopiniz
  • BİM mağazası doldurulabilecek bir türü kabul edecektir.

Bimcell Wi Fi Kullanım Ücreti, “Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu” tarafından 2023 yılı 12 aylık “Telekomünikasyon Şirketleri Ücretlendirme Tarifesi “ne uygun olarak belirlenmiştir. 37. 26 TL/12 Ay Abonelerden kesilecek vergi ücreti 2023 yılında artacak şekilde belirlenmiştir. Abonelerden 3,11 TL vergi tahsil edilecek.

Bimcell Yeni Hat ne zaman kullanıma açılacak?

Bimcell yeni hat, cihaz yapıldıktan ve BİM mağazalarından satın alındıktan sonra 48 saat içinde aktif hale gelir. Eğer sabah satın aldıysanız akşama kadar açtırabilirsiniz. Çoğu durumda hat ertesi gün açılacaktır. Bu bazen altı güne kadar uzayabilir.

Bimcell Hat Nasıl Kontör Yüklenir TL & Stabilite Sorgulama

Bimcell ayrıca 444-4 551 numaralı telefondan müşteri danışmanına ulaşarak veya bimcell.com.tr web sitesi üzerinden banka kartı bilgilerinizi kullanarak hattınıza kontör yükleme seçeneği de sunmaktadır. Bimcell’in stabil olup olmadığını öğrenmek için aşağıdaki adımları izleyin.

  • *123# tuşuna basmanız ve ardından arama tuşuna basmanız önemlidir. Daha sonra telefonunuzun stabilitesi ile ilgili veriler ekranda görünecektir.
  • Bimcell’in ne kadar TL’ye sahip olmanıza izin verdiğini öğrenmek için 9333’ü tuşlayın. Sesli anons size Bimcell hattınızda ne kadar TL olduğunu söyleyecektir.

Telefon numaramı başka bir sağlayıcıdan Bimcell’e nasıl değiştirebilirim?

Bimcell numaranızla “551 “i veya diğer gsm servis sağlayıcıları için “444-4 551 “i arayın. Faturalı tarifelerde ve kullandıkça öde tarifelerinde numaranızı her ay değiştirebilirsiniz. Numaranızı Bimcell’den başka bir operatöre taşımanız mümkündür.

Bimcell Hatlarını değiştirmenin en iyi yolu nedir? Fiyat ne kadar?

Bimcell hat geçişi için her iki olay da yani devreden ve devralan BİM bayisindeki formu doldurabilir. BİM mağazaları hat geçişini ücretsiz sunmaktadır. Hat devri ücretsizdir. Devlete ödemeniz gereken vergiler bir satın alma işlemi gibi tahsil edilir.

Bimcell: Eski SIM Kartı Değiştirmenin En İyi Yolu? Ücretli mi

Bimcell sim kartınızı herhangi bir BİM bayisinden kimlik fotokopinizi getirerek değiştirebilirsiniz. Görevli size yeni siminizi alabilmeniz için doldurmanız gereken formları verecektir. Siminizi değiştirmek için herhangi bir BİM bayisine gidebilirsiniz.

Bimcell Hatları Nasıl Kapatılır?

Bimcell hizmetinizi herhangi bir nedenle iptal etmek isterseniz 444 4 551 numaralı telefondan müşteri danışmanını arayın. Hat iptali için herhangi bir BİM bayisine gidiniz. BİM bayisine gittiğinizde sizden kimlik fotokopisi istenebilir.

Personelin size vereceği “Hat İptal Formu “nu doldurun. Hat İptal Tipini doldurduktan sonra kimlik fotokopiniz ile birlikte görevliye teslim etmeniz gerekmektedir. Bimcell Hat İptali çok kısa bir süre içerisinde tamamlanabilmektedir. Birkaç dakika içinde hizmetinizin iptal edildiğine dair bilgi alabilirsiniz.

Bimcell 2023 Yeni Hat Kampanyaları Nelerdir?

Bimcell tüm yeni hat alanlara 6GB mobil web seçeneği sunmaktadır. Bu tekliften yararlanmak için hattınızın aktif olması gerekmektedir. Hattınız aktif olduktan sonra bu hediye hattınıza eklenecektir. 4551 ‘e BONUS BIMCELL yazarak gönderin.

Bimcell ücretsiz web Paketi

Sosyal medyanın hızla büyümesi sayesinde web’de gezinmenin büyük bir kısmı artık cep telefonlarından yapılıyor. En iyi seçimi yapmak için, insanlar tarife seçerken web hediye seçeneklerini göz önünde bulundurma eğilimindedir. Bimcell çeşitli web hediye seçenekleri sunuyor.

Sim kartını 4G’den 5G’ye yükselten her müşteri, 1 hafta boyunca geçerli olmak üzere evde ücretsiz 30 GB Bimcell web kullanım hakkı kazanıyor. Bimcell SIM kartına en az 25 TL yükleyen her müşteriye 1 GB hediye edilecektir.

Bimcell Paket Tarifeleri

Bimcell çok cazip çeşitli paket fırsatları sunuyor. İşte mevcut paketlerden bazıları. Dost paket 2 GB tarifesi, her yöne 600 SMS’e ek olarak 2 GB internet sunuyor. Bimcell aboneleri ile 2 GB web ve her yöne gönderilen 600 kısa mesaj içeren sınırsız konuşma hakkı sunan bir paket anlaşmasıdır. Bu paketin kullanım ücreti on dokuz Türk Lirası’dır.

Dost 10 GB paket tarifesi için 39 TL karşılığında DOST 10GB yazıp mesaj göndermeniz gerekmektedir. Dost paket tarifesi için DOST 10GB yazıp 4551’e kısa mesaj olarak gönderilmelidir.

Ayrıca; Bimcell geniş bir kampanya ve paket yelpazesi sunmaktadır.

Recommended Articles