Bimcell’den Paketler 2023’e kadar konuşma, web ve mesajlaşmada sınırsız dakika kazanmak için karma ve eğlenceli tarife paketleri ve kampanyalar hakkında tüm detaylar. Bimcell, paket ve tarifeleri için birçok seçenek sunuyor. Bunun nedeni, ucuza mesajlaşmak, konuşmak ve internette gezinmek isteyen müşterilerin tercih ettiği cep telefonu sağlayıcısı olmasıdır.

Bimcell, istikrarlı bir şekilde büyüyen bir cep telefonu sağlayıcısıdır. Her cep telefonu müşterisi kendileri için doğru tarifeyi ve cazip bir fiyata bulabilir. En yeni Bimcell tarifeleri nelerdir? Tarifeler mi? İşte en çok tercih edilen Bimcell tarifeleri Paketleri Son dönemler!

BimcellTarife Paketleri 2023

Bimcell’in geleneksel tarife paketinden bahsedilebilir. Bimcell’in geleneksel tarife paketi mevcut. Altı saniyesi 0,015 TL’den Bimcell kullanıcıları TL yükleseler de yüklemeseler de aynı fiyattan konuşmaya devam edebilecekler. Görüşmeleri sona erdiğinde ise sadece konuştukları saniyeler için ödeme yapacaklar. Aşağıda Bimcell Tarife Paketlerinin nasıl kullanılacağına dair bazı örnekler verilen geleneksel paket, mesajlaşma için de birçok avantaj sunuyor.

 • Bimcell’in geleneksel tarife paketi, müşterilerin ülke içinde her iki yöne 20 kuruş değerinde kısa mesaj göndermesine olanak tanır.
 • Bimcell ayrıca hesabına 25 TL yükleyen tüm abonelerine 500 SMS ve 1 GB internet sunuyor.
 • Kârlı web paketleri Bimcell tarifesinin son seçeneğidir.
 • Bimcell’in geleneksel tarifesini satın alan müşteriler için Megabyte başına 50 kuruş.
 • Bimcell, 25 TL’nin üzerinde yükleme yapan her müşterisine ekstra 1GB web alanı verecektir.

Bimcell Konuşma Paketleri 2023

Farklı tarifelerde birçok kampanyayı içeren Bimcell konuşma paketleri bütçenize de uyacak.

 • Bimcell Her yöne 250 dakika ses paketi 12 TL
 • Bimcell 500 Dakika Her Yöne Ses Paketi 14 TL.

Görüşme süreniz 6 saniyeyi aştığında ücretlendirilirsiniz. Bu paketler sürenizi bir dakika azaltmaz. Paketleri almak için 250 veya 500 dakika yazın. 250DK Ayrıca 500DK hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz 4551 ‘e gönderin Ücretsiz alabilirsiniz.

Bimcell Web ve SMS Paketleri 2023

Bimcell size konuşma paketlerinden daha fazlasını sunuyor. Bimcell size çeşitli web paketleri sunuyor. Şimdi, web paketleri hakkında konuşalım.

 • Bimcell SMS ve Web paketleri sunmaktadır. 1 GB Web paketi 9 TL ‘dir.
 • 1000SMS hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, lütfen buraya tıklayın. Her Yöne paketi 5 TL ve 250 MB Web paketi 5 TL’dir.

Bimcell paketlerini kategorilere göre sıralayabilirsiniz. 1 GB Ayrıca 250 MB hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz Tek kuruş harcamadan 4551 ‘e gönderin. SMS için de paket yazabilirsiniz. 1000 SMS Gönder 4551‘e ücretsiz kısa mesaj gönderebilirsiniz.

BimcellKeyifliPaketler 2023?

Esahip olan Bimcell hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen birçok kişi var. paketler ve tarifelerBimcell, hemen hemen herkesin zevkine ve ilgi alanına uygun çeşitli paketler sunuyor. Şimdi Bimcell üçlü paketlerinden bahsedelim.

 1. DOST 2GB Paketi: Ayda 19 TL’ye 600 dakika konuşma süresi, 600 SMS ve sınırsız internet alabilirsiniz.
 2. DOST 5GB Paketi; aylık 29 TL karşılığında 750 SMS ve 750 dakika kullanmanız gerekiyor. Ayrıca Bimcell aboneleri ile sınırsız görüşme yapabilirsiniz.
 3. DOST10 DOST 10GB paketi ile aylık 39 TL’ye 1000 dakika konuşma süresi, 1000 SMS, sınırsız arama ve 10GB internetin keyfini çıkarabilirsiniz.

Sıradaki sms tekniği Bimcell paketlerini satın almak isteyenler için;

Paket Fırsat Kimliği Bunu yapmanın en kolay yolları nelerdir?
DOST 2GB Paket anlaşması Mesaj alanına DOST 2GB yazın ve 4551’e gönderin
DOST 5 GB Paket anlaşması Kodu yazarak DOST 5GB yazıp 4551’e gönderin.
DOST 10 GB Paket fırsatı DOST 10GB dosyasını 4551’e gönderin.

Bimcell Tarife ücretimi nasıl öğrenebilirim?

Dil becerilerimi nasıl geliştirebilirim? Bimcell ‘in müşteri hizmetleri temsilcilerini arayarak tarifeler hakkında bilgi edinmek çok kolay. Tek yapılması gereken aramak 444 4 551 Bimcell’in resmi müşteri hizmetlerine aşağıdaki numarayı arayarak ulaşabilirsiniz.

Bimcell tarifesi nasıl kolayca değiştirilir?

Bimcell kullanıcıları mevcut tarifelerinin tatmin edici olmaması ya da yeni bir tarife istenmesi durumunda abone oldukları tarifeyi değiştirmeye karar verebilirler. Bimcell tarifeleri Bimcell aboneleri tarafından yapılabilmektedir. İstediğiniz zaman fikrinizi değiştirebilirsiniz. Bimcell müşteri destek numarası 444 4 551’i arayabilirsiniz.

Bimcell müşterileri ayrıca geçmek istedikleri tarifelerin açıklamasında yer alan hızlı mesaj kodlarını Bimcell resmi SMS numaralarına göndererek Bimcell tarife değişikliği işlemlerini başlatabilirler.

Bimcell Tarife: Yapması KolayKalanSorgulamayı Düzeltmek mi?

 • TL numarasına cep telefonundan *123# tuşlanarak arama yapılabilir.
 • Karar ekranında Bimcell tarifesinde kalan bakiye görüntülenir.
 • Bimcell’in kalan bakiyesi çeşitli şekillerde geri ödenebilir. Buraya tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. 9333 işlemi basit bir yöntemdir. Cep telefonundan 9333’ü aramak, tarifede kalan bakiyeyi hızlı bir şekilde ortaya çıkaracaktır.

Bimcell Tarife Paket Sözleşmesini iptal etmenin kolay yolları nelerdir?

Hangi paketleri veya tarifeleri iptal etmek istediğinize bağlı olarak farklı iptal teknikleri olduğunu unutmamak önemlidir. Bimcell kullanarak bir paketi, paket türüne göre aşağıdaki işlemleri gerçekleştirerek iptal edebilirsiniz.

 • 250 DK Paketinin İptali: IPTAL250DK yazarak 4551’e e-posta gönderebilirsiniz.
 • 500 DK paketini iptal edebilirsiniz: IPTAL500DK yazıp 4551’e gönderebilirsiniz
 • 1 GB Web paketini iptal etmek için: IPTAL1GB olarak sıralayın ve 4551’e gönderin
 • 2 GB Web paketini iptal etmek için: IPTAL2GB yazıp 4551’e gönderin
 • 5GB web paketini iptal etme IPTAL5GB yazıp 4551’e gönderme
 • On GB web paketini iptal etmek için: IPTAL10GB yazıp 4551’e gönderin
 • Dost 2GB paketini iptal etmek çok kolay: IPTAL DOST 2GB yazıp 4551’e gönderin
 • Dost 5-GB paketi nasıl iptal edilir IPTAL DOST 5GB yaz 4551’e gönder
 • Dost 10GB paketinin iptali: IPTAL DOST 10GB’ı 4551’e gönder

Recommended Articles