Türk Telekom 2023 Pazarlama kampanyası olarak faturalı ve faturasız hatlara ücretsiz web fonksiyonları ve kampanyaları ile hizmet vermektedir. Türk Telekom ücretsiz web pazarlama kampanya fonksiyonlarına ve detaylarına sms ile ulaşabilirsiniz. Uyarı; Türk Telekom’dan bedava web veren video oyunları her hafta yenilenmektedir.

Türk Telekom hediye web kampanyası ile faturalı ve faturasız hat sahipleri bedava internetten faydalanabilir. Yasal olan bedava web kampanyaları için her hane, hane halkı veya ailenin bir finans kurumu alıcısı vardır. Bankalar üzerinden yapılan Türk Telekom bedava web pazarlama kampanya stratejileri ile başlayalım;

Türk Telekom hattınızdan otomatik fatura talimatı vermeniz durumunda 1 alana 2 GB bedava internet kazanacaksınız Başlamak için çok geç değil. Sadece birkaç kişi “sadece” kelimesinin nasıl telaffuz edileceğini biliyor. Bu kampanyadan yararlanmak için hangi finans kuruluşunu kullanırsanız kullanın, sadece Türk Telekom faturalı hat müşterileri faydalanabilir;

 • Tek yapmanız gereken çalıştığınız finans kuruluşunun On-line İşlem Merkezi (OTC) veya cep telefonu uygulamasını kullanmak. Türk Telekom ücretsiz 2 GB web, otomatik talimat verdiğiniz anda hattınıza tanımlanabilir.

Türk Telekom kullandıkça öde hattı müşterileri Yapı Kredi Cep Programı üzerinden yapacakları 35₺ ve üzeri Sabit Kontör yüklemelerinde 1 GB ücretsiz internet kazanacaklardır. Kampanya herkese açıktır.

 • Yapı Kredi vadesiz hesabınızdan Türk Telekom cep telefonu numaranıza sabit yükleme yapın. Ücretsiz web 7 gün boyunca kullanımınıza açıktır.

Türk Telekom kullandıkça öde hattı müşterileri Ziraat Finans Kurumu mobil yazılımını kullanarak yapacakları her 40₺ ve üzeri sabit yükleme için günlük 5 GB internet kazanırlar. Kampanyadan yararlanabilmeniz için Ziraat Finans Kurumu’ndaki hesabınıza TL yüklemeniz yeterlidir.

Türk Telekom Bedava Web Kullandığın Kadar Öde

Türk Telekom kullandıkça öde bedava web ürünlerinden faydalanmak için kısa mesaj veya müşteri desteği ile katılım sağlanır. Kazandığınız bedava web kendi eviniz içindir. Bu ürünler paylaşılamaz. Türk Telekom’un 2023 yılında kullandıkça öde müşterileri için sunduğu bedava web kampanyaları öncelikli olarak aşağıdaki gibidir;

 • Arayanı Bil Plus 1 GB
 • Yeni Yılda GB
 • Web Gönderin ve 1 GB Kazanın
 • Ücretsiz web taraması
 • Pazarlama kampanyası 4.5G 30 GB ücretsiz

Türk Telekom Ücretsiz Web EBA Pazarlama kampanyası

Türk Telekom ücretsiz web EBA pazarlama kampanyası Üniversite öğrencilerinin online eğitimini desteklemek için tasarlanmış bir kampanyadır. Türk Telekom müşterileri EBA’da kullanmak üzere ayda 6 GB internete ücretsiz sahip olabilirler. Ücretsiz 6 GB internetinizi almak için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur; her ay tekrar tekrar Türk Telekom hattınıza yüklenir.

Tambu ile Türk Telekom Bedava Web

Türk Telekom Selfy yazılımına dahil olan Tambu ile online alışverişlerde avantajlar elde edebilir, bedava web kazanabilirsiniz. Tambu Hediye Kodunu almak için: Türk Telekom Selfy yazılımına belirlediğiniz hat ve şifre ile giriş yapın. Kodunuzu almak için buraya tıklayınHediye Kodu”. Tambu Hediye Kodunuzu aldıktan sonra “TAMBU” (Hediye Kodunuz) yazarak 4545‘e mesaj gönderin. Kampanyaya erişim için cep telefonunuzu kullanabilirsiniz. 7 gün boyunca geçerli 1 GB Türk Telekom ücretsiz web pazarlama kampanyasına dahil olabilirsiniz.

Türk Telekom 10 GB Bedava Web

Türk Telekom 10GB bedava internet veriyor 4.5G kullanım şartlarını sağlayan aboneler 30 gün boyunca bedava internet kazanacak. Ücretsiz internet teklifi 30 gün boyunca sürecektir. Mesaj göndermek ücretsizdir. HEDIYE TENGB Ayrıca aşağıdakiler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz: 5555 Kampanyadan Kazanç Sağlayın.

Türk Telekom Hediye Web 2023

türk Telekom, 2023 kampanyaları ile müşterilerine hediye web alternatifleri sunuyor. 30 TL ve üzeri Türk Telekom ödemeniz varsa MOR HEDİYE yazıp 4545 ‘e mesaj göndererek hediye web kazanabilirsiniz. Türk Telekom, benzersiz bir pazarlama kampanyası olarak birbirine web hediye eden müşterilerini 1 GB web hediyesi ile ödüllendiriyor. Sevgilinize herhangi bir tarifeden 4 GB web hediye ederseniz, Türk Telekom anında hattınıza 1 GB ücretsiz web tanımlıyor.

Türk Telekom 2023 Bedava Web

Türk Telekom, yıllardır müşterisi olan abonelerine tüm faturalı ve faturasız tarifeleri için ücretsiz web sağlıyor. YILLAR yazarak 5555 ‘e e-posta gönderebilirsiniz Web ücreti yok Ayrıca Türk Telekom, Şans Çarkı ile müşterilerine evde kaldıkları süre boyunca ücretsiz web dağıtmaya devam ediyor. Şans Çarkı yazılımı, Türk Telekom’un müşterilerine ürün sunmak için kullandığı bir yazılımdır. Türk Telekom cep telefonu yazılımı aracılığıyla bu pazarlama kampanyasından 4 GB’a kadar ücretsiz web kazanın.

Türk Telekom Bedava Web Hilesi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom bedava web hilesine ihtiyaç duyan müşteriler, her hafta pazarlama kampanyasına uymalıdır. Türk Telekom ücretsiz Web hilesi şu anda kullanılamıyor. Bedava internet kazanmak için kullanabileceğiniz bilinmeyen birçok amaç vardır.

Türk Telekom Bedava Web Veren Amaçlar Nelerdir?

Türk Telekom bedava web veren birçok fonksiyondan biri olan paket matik ile şok bedava web pazarlama kampanyası faturalı müşteriler içindir. Cep telefonunuzda On-line İşlemler Yazılımı yüklü ise yasaldır. Kampanyadan yararlanmak için Online İşlemler yazılımına giriş yapın, daha fazla bilgi almak için buraya tıklayın“PAKETMATİK’ e katılarak bedava web kazanın” pazarlama kampanyası. Farklı Türk Telekom ücretsiz web fonksiyonları aşağıdaki gibidir;

 • Arayanı Bil Plus
 • Silme Süpürme
 • Selfy
 • Türk Telekom Bulut
 • e-Dergi
 • Alternatif Dünya
 • Dijital Disiplin

Türk Telekom Sil Süpür Ücretsiz Web

Türk Telekom’un en yeni kampanyalarından biri olan Sil Süpür, abonelerine her hafta avantajlı alternatifler sunuyor. Haftalık olarak yenilenen bu kampanya kapsamında her Cuma veya Çarşamba saat 06:00’da web ve konuşma hakkı veya maket indirimi sunuluyor. Sil Süpür’ün ne zaman yapılacağı, alınan hediye, kalan kontör veya hediye sorgulama gibi tüm işlemler Türk Telekom’un on-line işlemler yazılımı üzerinden gerçekleştiriliyor.

Türk Telekom Selfy Ücretsiz Web

TürkTelekomSelfy Ücretsiz 1 GB Web Pazarlama Kampanyasını kazanmak için. Abonelerin Kullandıkça Öde hattı müşterisi olması ve en az 30 TL yükleme yapmış olması gerekmektedir. DOPDOLU HEDIYE yazıp 4545 ‘e kısa mesaj gönderebilirsiniz Türk Telekom Selfy kartınıza alışveriş yapmadan önce yükleme yapabilirsiniz. Ayrıca Türk Telekom Selfy kart ile 5 GB ücretsiz internet kazanabilirsiniz.

Kampanya detayları; Selfy Kart, tıpkı finans kurumunuzun oyun kartları gibi dilediğiniz zaman kullanabileceğiniz bir Kullandıkça Öde kartıdır. Bakiyenizi artırmak için herhangi bir ATM’ye gidebilirsiniz. Bunun için sizden ücret alınmayacaktır. Türk Telekom Selfy kartı kullanabilmek için öncelikle Türk Telekom Selfy abonesi olmanız gerekmektedir. Selfy’ye üye olarak ücretsiz web’inizi alın.

 • “SELFY” yazıp 4545‘e mesaj gönderinCep telefonunuz.
 • Selfy’ye cihazınızı taşıyan tüm cep telefonu bayilerinden ulaşabilirsiniz.
 • Kartını ekle “Kart Ekle” bölümüne gir ve 7 günlük tatil boyunca geçerli Türk Telekom 5 GB bedava internetini al.

Türk Telekom Bedava 1 GB Web

Türk Telekom ücretsiz 1 GB web hakkı birçok kampanya ile birlikte verilmektedir. TL yüklemelerine özel web hakkını almak için banka veya banka kartı ile yükleme yapmanız gerekmektedir. TL yüklemesi 30 TL’nin üzerinde olan aboneler 7 gün geçerli 1 GB web alanına, 30 TL’nin altında olan aboneler ise 24 saat geçerli 1 GB web alanına sahip olurlar.

Türk Telekom 4 GB Ücretsiz Web’e Hoş Geldiniz

4 ÜcretsizGB Web’e DahilTürkTelekom hoşgeldin pazarlama kampanyasıcellularweb kampanyaları yeni numara alan veya yeni Türk Telekom abonesi olan kişiler için geçerlidir.

 • Mevcut 4 GB Web aylık abonelik karşılığında kullanılabilir.
 • Ücretsiz web. 40 TL Yükün yolda taşınması gerekmektedir.
 • BALLI 4GB yazarak kampanyaya katılın Ayrıca aşağıdakiler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz: 2070

Türk Telekom Arayanı Bil Plus Ücretsiz Web

Türk Telekom’un ücretsiz web sağlayan birçok fonksiyonu arasında yer alan ArayanıBil Plus 1GB Web pazarlama kampanyasına tüm Türk Telekom müşterileri ulaşabiliyor. Türk Telekom faturalı ve faturasız hat sahipleri de bu ücretsiz web paketinden yararlanabiliyor. Arayan bil plus hizmeti ücretlidir;

 • Bir Aylık Abone Olmak için; “PLUS” yazıp SMS göndererek indirim kazanabilirsiniz. 7065Haftadasadece 3,49 TL’ye 1GB internet alabilirsiniz.
 • Altı aylık abonelik için; “PLUS” yazıp sms gönderebilirsiniz. 7066 Aylık 17,49 TL’ye 1 GB web alanına sahip olursunuz.
 • İptal; Arayanı bil plus paketini “i ptal” yazıp 7070 ‘e sms göndererek iptal edebilirsiniz.

Türk Telekom e-Fatura ile Ücretsiz Web Geliyor

Türk Telekom, müşterilerine e-fatura kolaylığı da sağlıyor. E-fatura siparişi vererek para kazanabilirsiniz. 2023’e kadar Web 1GB Hediye. Web faturanızı e-Posta ve SMS ile kolayca takip edebilirsiniz. Türk Telekom’da e-faturaya geçerek 1GB bedava internet kazanma şansı için

 • SMS bölümüne 1GB yazıp 3008‘e gönderin.
 • Bedava internet kampanyasından sadece faturalı hat sahibi müşterilerimiz yararlanabilir.
 • Müşteriler bir kampanyaya sadece bir kez katılabilirler.

Türk Telekom 4.5G Bedava Web Pazarlama Kampanyası

Türk Telekom’un ücretsiz web kampanyalarından biri de 4.5G hat sahibi olmak. Türk Telekom CepKalp’te mevcut sim kartınızı ücretsiz değiştirin, 1 GB hediyenizi 30 gün boyunca 2023 sonuna kadar internette kullanın.

Türk Telekom SIM kartınızı 4.5G’ye uygun hale getirdikten sonra SIM 4. 5G yazıp 5555‘e gönderebilirsiniz. İşlemi tamamlayan tüm müşteriler 30 gün boyunca Hediye web kazanacak. Ayrıca Türk Telekom 4.5G’ye uygun abonelere 1 ay boyunca 30 GB internet hediye edilecektir. Kampanya için yazmanız yeterlidir. 4. 5G 30GB 5555 ile gönderebilirsiniz.

Türk Telekom Hediye Sosyal Medya Bedava Web

Güncel Sosyal Medya Pazarlama kampanyasına katılan Türk Telekom kadın müşterileri, 30 günde bir 30 TL ve üzeri yükleme yaptıklarında WhatsApp için 1 GB, Fb için 1 GB, Fb ve Twitter için 1 GB ücretsiz internet kazanacak. Türk Telekom Güncel Sosyal Medya Pazarlama kampanyası için; Sosyal Paket sözleşmesi yazıp 5555 ‘e göndermek yeterli.

Recommended Articles