Telegram, Bitcoin, Altcoins ve Cryptocurrencies için bir dizi yerel ve uluslararası Telegram grubuna ve kanalına sahiptir. Bu ekipler her zaman kripto para biriminin yükselişini ve düşüşünü izliyor. Ayrıca birincil ve teknik değerlendirmeleri, son dakika kripto para birimi haberlerini, grafikleri, anlık bilgileri, öğreticileri ve göstergeleri paylaşırlar. Telegram ekipleri, kayıpları azaltmanıza ve istikrarlı kar elde etmenin yollarını bulmanıza yardımcı olabilir.

Telegram ekipleri 2023: En Büyük Ücretsiz Kripto Para Uyarıları

Telegram grupları, Bitcoin ve altcoinler için çoğu kripto para birimi bilgisinin paylaşıldığı yerdir. Telegram Takımları, kripto para birimi ticareti yapan hemen hemen herkese aşinadır. Bu ekipler artık kripto para birimi ticareti ile ilgili fikir alışverişi için toplanma noktalarıdır.

Kripto ticaretinde uzman olan analistler ve tüccarlar, göstergeler hakkında tavsiyelerini ve araştırmalarını verirler. Slack, Telegram popüler hale gelmeden önce bu tür verileri paylaşmak için kullanılan platformdu. Telegram’ın popülaritesi arttıkça Slack kullanılmaz hale geldi.

İşte en yeni ve aktif Bitcoin ve altcoin sohbet kanalları, Telegram grupları veya ücretsiz olarak katılabileceğiniz Cryptocurrency Alerts

Vital Home Telegram Teams for Bitcoin, Altcoins and Bitcoin Ayrıca aşağıdakiler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz: Türkiye

Kripto Sözlük: Eren Caner ve Mert Caner tarafından kurulan Kripto Sözlük, Telegram ve Youtube üzerinden yayın yapmaktadır. Eren Caner, Bitcoin’in 2011’den bu yana nasıl değer kazandığını görünce bu grubu kurmak için ilham aldı. Kendisinin yaşadığı pişmanlığı başkalarının yaşamasını istemeyen Eren Caner, grup içerisinde çeşitli tavsiyelerde bulunuyor, analizler yapıyor ve altcoinleri tanıtıyor.

Altuğ İşler ve Oytun Es tarafından kurulanKripto Teknik’in 13 bine yakın abonesi bulunuyor. Birçok Türk yatırımcının benimsediği bu grupta, herhangi bir piyasa manipülasyonu yerine güzel sohbetler, veri aktarımları ve fon tavsiyeleri var.

Muhabbit En eski Telegram yerel kanallarından biri olan Muhabbit, harika bir bilgi kaynağıdır. Üyelerin çoğu yerel tüccarlar. Kanalın 2017’deki kuruluşundan bu yana popülaritesi hızla artmıştır. Grup ücretsiz eğitimler ve tavsiyeler veriyor.

Unstuck Diğer kanallara göre daha yeni olan Unstuck grubu, adını Oğuz Atay’ın çok satan romanından alıyor. Kanal, kitaptaki kurgusal hikâyenin aksine hızla büyümüş ve sektörde sağlam bir yer edinmiştir. Grup üyelerinin verimliliğini artırmak için, çalışanlar uzmanlıklarını ve verilerini grup içinde paylaştılar.

Crypto Cash Telegram Takımları & Yurtdışı Kanalları

Kripto nakit Telegram kanalları ve ekipleri Yurtdışındaki ülkeler listesinde yer almaktadır:

Beln Kripto Ticareti Binance
Boğa Akademisi Madeni Para Uyarıları
OKEx Yetkilisi Profesyonel Kripto Uyarıları
Doğrulanmış Kripto Binance – Kripto Al ve Sat

Beln Crypto Trading 10.000’den fazla üyesi olan grup, değerli ticaret bilgilerinin yanı sıra profesyonel tavsiyeler de sunmaktadır. Beln Crypto ekibi tarafından yönetilen kanal, dokuz farklı uluslararası konumda bilgi web sitelerine sahiptir. Kanala bağlanmak için personel yöneticileriyle iletişime geçilmelidir.

Bitcoin: Bu grup, yükseliş ve negatif grafikler de dahil olmak üzere kripto alternatifi hakkında tahminlerde bulunur.

Ethereum: Ethereum coin’i değerlendiren bir grup insan.

Tether: Tether gelişmelerinin tartışıldığı, anlık değerlendirmelerin ve tahminlerin yapıldığı en aktif kripto para gruplarından biri.

XRP: Ripple, nakit almak ve göndermek için gereken süreyi azaltan bir teknolojidir. Hızlı para kazanmak istiyorsanız bu gruba katılabilirsiniz.

TelegramTeamwork PUMP BTC ve Altcoinler

Pompalama, bir grup insanın bitcoin ve altcoin satın alması eylemidir. Pompalanan paranın değeri yükselecektir. Aşağıdakiler pompalama ekipleridir:

Binance Ticaret Uyarıları 555bin üye var. Etkileşim ücretsiz olacaktır. Durum tamamen farklı bir şekilde düzenlenecektir. Pompalama eylemleri farklı ekipler arasında paylaşılır.

Binance Pump Alerts Grubun moderatörü bir Türk, liderdir. 167.000 üyesi bulunmaktadır. Grup üyeleri pompa zamanı ve kripto para birimi V.I.P. hakkında bilgilendirilir. Ücretsiz pompa etkinlikleri de düzenlenebilir.

Binance VIP uyarıları: VIP üyelik grubunun 112.000 üyesi vardır. Kuşkusuz, pompadan yararlanan ekiplerden biridir.

Coin Pompa Ödemesi: 120 bin üyesi olan grup şık bir gruptur. VIP grubun üyelerine pompa örnekleri ve kripto para bilgileri verilir.

İlginizi çekebilir: Telegram Nakit Kazançları

Telegram Kanalları Aşağıda Enjoy Free Shipping Airdrops, Token‘ların nasıl kullanılacağına dair bazı örnekler verilmiştir

Hem yerel hem de uluslararası birçok telegram kanalı ve ekibi, her gün veya düzenli olarak ücretsiz jeton ve Airdrop dağıtmaktadır. İşte bunlardan birkaçı:

  • Kazanç bilgileri 2
  • Kripto Zamanı
  • Günden güne yayın
  • Solstarter
  • Aeneaz
  • QoinIQ
  • Loto Param
  • Invest & Hodl

Telegram Cryptocurrency Ekipleri: Nasıl Çalışıyorlar

Telegram kripto para birimi ekipleri, sektörün teknik ve temel değerlendirmelerini gerçekleştirir. Kripto para birimleri, kullanımları ve içerdikleri verilerin tümü tartışılır. Farklı durumlarda, bir ekibe katılmak için kayıt yaptırmaya veya önceden herhangi bir bilgiye sahip olmaya gerek yoktur.

Ekipler teknik bilgilerden ziyade kripto para birimleriyle ilgili kişisel deneyimlerini paylaşma eğilimindedir. Ayrıca paranızı Bitcoin veya türevlerine nasıl harcayacağınıza dair bilgiler de paylaşılmaktadır. Daha önce kripto para satın almış kişiler bu ekiplerde deneyimlerini paylaşarak yeni başlayanlara yardımcı olabilir.

Altcoin madenciliği ile ilgili verilerden de bahsedebilirsiniz. Madenci olmayan ancak altcoin ticaretini merak eden kişiler soru sorabilir veya bilgi alabilir. Bazı ekiplerde yardımcı olabilecek profesyonellerden oluşan gruplar vardır.

Kripto para için Telegram kanalları: Neden önemlidirler

Telegram kanallarına abone olduğunuzda kripto para birimi alternatifleri hakkında daha hızlı bilgi edineceksiniz. Başkaları tarafından yapılan hataları görüntüleyerek, aynı veya benzer hatalardan kaçınabilirsiniz. Kayıplardan kaçınırken paranızı nasıl yöneteceğinizi ve gelir elde edeceğinizi öğreneceksiniz. Kısa sürede nakit, grafik ve piyasanın temellerini anlayacaksınız. Ne kadar çok film izlerseniz, borsadaki ticaret becerilerinize o kadar güveneceksiniz.

Kripto para tüccarları neden Telegram kullanıyor?

Yatırımcılar bu ekiplere katılarak nakit dalgalanmaları ve artışları hakkında en son bilgileri alabilirler. Telegram ekipleri, özellikle zaman kısıtlaması olmayanlar için tüccarlara anında bildirim gönderebilir. Bu, yatırımlarını daha iyi yönetmelerini sağlar. Veri, tavsiye ve değerlendirme kullanarak para kaybetmekten kaçınabilirler.

Bir ekibe kaydolurken sohbet seviyesine, gönderi sayısına ve ekiplerin gerçekten aktif olup olmadığına dikkat edin. Bazı ekiplerde çok fazla boş sohbet veya çok fazla yeni üye olabilir.

Recommended Articles