Türk Telekom Türk Telekom, müşterilerinin internetten bedava gelir elde etmeleri için çeşitli tarife ve kampanyalar sunuyor. Türk Telekom Bedava Web tarifeleri ile farklı lokasyonlarda tekrarlanabilen web yöntemleri kullanılarak daha keyifli bir şekilde kullanılabiliyor.

 • Türk Telekom, tüm faturalı ve faturasız hat sahiplerine zengin bir web kullanımı sunuyor.
 • Türk Telekom ücretsiz web Kampanyalarımız hakkında da daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Bunları kullandığınızda yüksek tutarlar ödemenize gerek kalmaz.

Türk Telekom Ücretsiz Web 2020

Telekom’dan TurkFreeweb kampanyaları için 2023 yılı son olacak Analiz edildiğinde, her kurumda web’i doğrudan SMS gibi farklı amaç ve stratejiler için kullanma fırsatları olduğu görülebilir.

Koronavirüs salgını, özellikle sağlık çalışanları, üniversite öğrencileri ve akademisyenleri hedef alan kampanyalara yol açtı.

Sosyal Medya Türk Telekom Ödül Web Pazarlama Kampanyası

Bu pazarlama kampanyası, sosyal medya kullanımı nedeniyle WhatsApp, Fb ve Twitter’da daha fazla zaman geçirmesi gereken Türk Telekom kullandıkça öde hat sahiplerine özel ücretsiz bir web olarak en popüler olabilir.

Kadın müşterilere yönelik bu özel kampanyaya katılmanın tek yolu mesajlaşmaktır.SOSYAL PAKET5555.

Türk Telekom’un kadın müşteri adaylarına özel başlattığı güncel web pazarlama kampanyası ile her faturalı hat sahibi, hattına aylık 30 TL ve üzeri yükleme yaptığında sosyal medyada kullanabileceği 2 GB web hediyesi kazanıyor.

Bu paket kapsamında WhatsApp’a 1 GB, Fb veya Twitter’a ise 1GB ayrılmıştır.

Türk Telekom 1 GB Ödüllü Web Postası Pazarlama Kampanyası

Hediyeweb, pazarlamaya yönelik bu ortak kampanyanın adıdır.1 GB pazarlama kampanyası, Türk Telekom faturalı ve faturasız hat sahiplerine öğrenme fırsatı sunuyor.

 • Türk Telekom hediye web pazarlama kampanyasında başka bir kişiye 1 GB hediye web gönderdiğinizde.
 • Haftada 1 GB ve ayda 4 GB’a kadar kazanabilirsiniz.
 • Kampanyanın ücretlendirmesi 1GB için 19 TL/GB, 4GB için 39,4 TL/GB şeklindedir.

Silme süpürgesi ile Haftalık Ücretsiz Web

SilSüpürPazarlamakampanyası, Türk Telekom on-line işlemler yazılımı üzerinden sağlanan bir pazarlama kampanyasıdır ve uzun yıllardır Türk Telekom müşterileri tarafından son derece beğenilen birçok amaç arasında yer almaktadır. Her hafta Türk Telekom ücretsiz web için aşağıdaki adımları izleyin;

 • Tüm Türk Telekom faturalı ya da faturasız hat sahiplerinin kısıtlı bir aralık kullanmadan yararlanabileceği bu yazılım, oldukça basit ve mantıklı bir yöntem oluşturuyor.
 • Tarama işlemini gerçekleştirebilmek için Türk Telekom müşterilerinin öncelikle cep telefonlarına neti almaları ve kurmaları gerekiyor.
 • Online işlem sırasında cep hattını seçtikten sonra şifre talebinde bulunabilirsiniz. * 952# Cep telefonunuzun arama bölümünden “Karar” butonuna tıklayın.
 • Talep etmeniz halinde giriş için kullanılacak şifre hem karar ekranında kod olarak hem de SMS olarak tarafınıza bildirilebilir.
 • Parmak izinizi okutarak cihaza giriş yapınız.

Cihaz kullanıcının oturumunu açacaktır;

 • Sadece Türk Telekom hediye web değil, sınırsız konuşma ya da premium üyelik gibi birçok alternatif de sunuluyor.
 • Günlük, haftalık ve hatta aylık olarak kullanabileceğiniz hediye web paketleri satın alabilirsiniz.

Türk Telekom Ödüllü E-Fatura 2023 1 GB Web

Dijital faturalandırma isteyen müşterileri teşvik etmek için tüm operatör şirketleri ve bankalar da dahil olmak üzere birçok farklı kampanya oluşturuldu.

Bu kampanyalar kapsamında Türk Telekom, e-fatura hediyesi 1 GB pazarlama kampanyası da geliştirmiştir. Kampanyadan faturalı ya da faturasız tüm hat sahipleri yararlanabiliyor. Katılmak çok kolay.

 • Türk Telekom ücretsiz web’e katılmak isteyenler 1 GByazarak 3008 ‘e SMS gönderebilirBoşluk bıraktıktan sonrae-posta adreslerini yazabilirler.
 • Bu işlem SMS ile aynı gün gerçekleşecektir. Tüm aboneler 1GB ücretsiz web alanına sahip olacak.

Türk Telekom EBA Ücretsiz Web Pazarlama Kampanyası 2023

Milli Eğitim Bakanlığı, Şubat 2020’de tüm dünyayı etkisi altına alan ancak Mart ayı itibariyle Türkiye’de de etkisini göstermeye başlayan koronavirüs salgını karşısında dijital sisteme geçerek EBA’yı (Okul Veri Topluluğu) hayata geçirdi.

 • Türk Telekom, bu misyona katkı sağlamak amacıyla EBA üzerinden faturalı ve faturasız hat sahiplerinin kullanabileceği 3 GB ücretsiz internet faydası sağladı.
 • “EBA” yazarak 5555 ‘e SMS göndermek yeterli.
 • SMS gönderildikten sonra Türk Telekom 3 GB web paketi EBA’da geçerli hale geliyor.

Türk Telekom Müşterileri, EBA kampanyasıdışında internet kullanmaları durumunda tüm işlemlerini normal tarifeleri üzerinden internet paket sözleşmesi ile gerçekleştirmeye devam edeceklerdir.

Türk Telekom Selfy Ödüllü Web Pazarlama Kampanyası

Selfy’ye abone olan Türk Telekom müşterileri birçok farklı kampanyaya dahil oluyor ve özellikle ücretsiz web kazanma fırsatı yakalıyor.

Örneğin, Türk Telekom tarafından geliştirilen Tambu yazılımı, mahalle klavyesi yazılımı oluşturarak Selfy müşterileri için alternatifler yaratıyor.

 • TürkTelekom Selfy ücretsiz web pazarlama kampanyasıkapsamında genç müşterilere telefonlarına Tambu yüklediklerinde 1GB web’i ücretsiz sunuyor.
 • Cihazı satın aldığınızda giriş yapın ve hediye kodunuzu alın.
 • Kodu“TAMBU” KODU” yazarak girin , TT Müşterileri 4545 ‘e SMS gönderin ve SMS Türk Telekom işlem merkezine ulaştıktan sonra 30 gün boyunca kullanabilecekleri 1 GB internet hatlarına yüklensin.

Yeni Başlayanlar İçin Ücretsiz Web Pazarlama Kampanyası

Farklı operatörlerden Türk Telekom’a geçişlerde Türk Telekom’un sunduğu birçok yeni tarife arasından seçim yapılarak avantajlı kullanımlar elde edilebilmektedir.

Ayrıca hattını Türk Telekom’a taşıyanlar bambaşka internet hediyelerine de sahip olabiliyor.

 • Hattını Türk Telekom’a taşıyanlar ilk ay içinde“BOLBOL” yazıp 5555 ‘e göndererek 1 aylık 750 dakika, 750 SMS ve 15 GB internet paketi kazanma şansı yakalıyor.
 • Ayrıca hat değişikliği yapan tüm Türk Telekom müşterileri benzersiz bir avantajla ilk 3 ay boyunca 15 GB bedava internet kazanabiliyor.
 • İlk üç ay içinde yapılacak ilk 30 TL ve üzeri yüklemede 15 GB ek internet kazanılabiliyor.

Ekstra kampanyalar hakkında daha fazla bilgi için web sitemizi ziyaret edin. Türk Telekom Sınıfımız.

Recommended Articles