Yeni nesil ev ağları bu ürün için ilham kaynağı oldu. Vodafone RedBox ile artık her yerde fiber hızında internete bağlanmak mümkün. Vodafone RedBox taşınabilir Web, fiberi olmayanlara 4.5G web alternatifi sunuyor.

Vodafone RedBox 7/24 Kesintisiz Hizmet Sunuyor Hızlı destek alın ve Vodafone’un evde web paketlerinden en iyi şekilde nasıl yararlanacağınızı öğrenin. RedBox müşteri şikayetleri ve geri bildirimleri hakkında önemli bilgilere sahip olabilirsiniz.

VODAFAIRO HAVA ÜSTÜ WEB DENEYİMİ %98 koruma. Bu aynı zamanda abonelerin belirli bir yere bağlı kalmamalarını sağlar. Dilerseniz evinizde ya da özel mekanlarda internet kullanmaya devam edebilirsiniz.

Vodafone RedBox Yerleşik Web 2023 nedir?

Vodafone RedBox, geleneksel modem konseptine dayanmayan kablosuz bir modemdir. Kurulum ve altyapı gibi sorunlardan da arındırılmıştır. RedBox 2023 size sınırsız taşınabilir ev interneti kullanma seçeneği sunacaktır. SuperBox’a göre çok daha ucuz olan bu hizmet yazlıkta, otomobilde ya da elektrik bağlantısının olduğu her yerde kullanılabiliyor.

Vodafone RedBox 2023 için tarife ve ücretler

Vodafone RedBox, altyapı veya topluluk sorunları hakkında endişelenmeden her yerde hızlı internet erişimi sunar. Vodafone RedBox 150, RedBox 200 ve RedBox limitsiz tarife paketleri olmak üzere üç bölüme ayrılıyor.

 1. RedBox150Tarifesi; 30 Gün boyunca 99,90 Türk Lirası olan paket en uygun fiyatlı paket olarak kabul ediliyor. 150GB 5G web hakkı içeren bu paket 24 ay boyunca kullanılıyor.
 2. RedBox Tarife 200 4.5G hızına sahip 200 GB’lık paketi 30 gün boyunca 129,90TL ödeyerek alabilirsiniz. Tüm paketlerin taahhüt süresi 24 aydır.
 3. RedBox Limitsiz Tarife Paket fırsatı 30 gün boyunca 169,90TL sınırsız 4.5G ve 15 Mbps internet içerir.

Redbox Modem Nedir?

RedBox taşınabilir internet modemleri, fiber altyapının olmadığı her yerde internete kesintisiz ve sorunsuz bir şekilde erişmenizi sağlar. Vodafone RedBox makine fiyatı tüm tarifelerde geçerlidir.

 • Modem Değeri 456 TL
 • 24 Ay Boyunca Adanmışlık
 • Aylık faturaya ekleyin: 19 TL

Vodafone RedBox Alıcı Hizmeti ile kullanın

Vodafone’a bağlanmaMüşterilerimizburaya tıklayarak da bizimle iletişime geç ebilirler. Vodafone RedBox ile RedBox danışmanı Arıza durumlarında, modem kurulumlarında ve müşteri hizmetleri numaraları Aşağıda bu terimlerin anlamlarını anlamanıza yardımcı olacak bazı teknik ter imler verilmiştir: Numarayı aramanız destek için başvurmalarını sağlayacaktır. 0542 542 00 00 0850 542 95 46 hakkında da daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Verilerinizi çevrimiçi olarak girmek, istediğiniz tarifeyi seçmenize ve kullanmaya başlamanıza olanak tanır. Vodafone mağazaları altyapı gerektirmeyen web tabanlı bir deneyim sunar. Modeminizi hiçbir ek ücret ödemeden kurabilir ve sadece ev, ofis veya üniversite gibi yerlerde yanınızda taşımanız yeterlidir.

Vodafone RedBox kurulumunuza yardımcı olabilir. Vodafone’un wi-fi uzmanlığı en başarılı örneklerden biridir. Altyapı olmadan da internete sınırsız erişimin keyfini çıkarmaya başlamak için detaylı bilgi alın.

Vodafone RedBox 4.5G evde web’in faydaları nelerdir?

Vodafone RedBox evde 4.5G web Sürekli hareket halinde olan ve doğada vakit geçirenlerin bu cihazı tercih ettiği aşikar. Bu ürün, uygun fiyatı ve zengin içeriği nedeniyle popülerlik kazanıyor.

Vodafone RedBox Tüketici, Alıcı Kritikleri 2023

Alıcı yorumları Vodafone RedBox kişisidir. Kameranın gücü ve seçenekleri sayesinde 2023’ten umutluyuz. İsteyen aboneler 24 ay taahhüt vererek cayma hakkını kullanarak aboneliklerini daha erken iptal edebilirler. Özellikle fiber internet ekspertiz altyapısı olmayan yerlerde donma olmadan da üye olabiliyorsunuz. RedBox müşteriler tarafından yüksek puan almış bir üründür.

 • Kurulum ve altyapı sorunları ortadan kalkıyor
 • Aboneler modem için başlangıç ücreti ödemezler
 • İndirimli fiyatlarla aylık paket fırsatları
 • Modeminiz ek bir kablo olmadan çalışmalıdır
 • Hareket halindeyken modeminizi cep telefonu ile kullanın

Vodafone RedBox’ı iptal etmenin en iyi yolu nedir?

Paket taahhüdü içeren bir Vodafone RedBox paket teklifi satın aldıysanız, taahhüdünüzü çok erken iptal ettiğiniz için bir miktar ücretlendirilebilirsiniz. Eğer bir sözleşme yapmadıysanız, istediğiniz zaman iptal etmekte özgürsünüz.

İptal etmek için alıcı sağlayıcıyı arayın Vodafone RedBox Yeni Teknoloji Ev Web. 0542 542 00 00 Ayrıca 0850 542 95 46 hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. İptal talebi yapılır ve iptal sözleşmesi daha sonra size en yakın Vodafone cep merkezinde doldurulur.

Vodafone RedBox taahhüt iptal ücreti ne kadardır?

Vodafone RedBox’ın iptal ücretleri 12 aylık dönemler bazındadır. Hangi tarifeyi seçtiğinize bağlı olarak değişir. 12 aylık kampanyalarda kullanmadığınız aylar için ceza ödersiniz. Kullanım ve ücretlendirme aralıkları her tarife için farklılık göstereceğinden iptal ücretleri de farklıdır. Vodafone RedBox öz veri iptal ücreti tespiti aşağıdadır;

 • Aktivasyon ücretleri
 • Kalan taksit ücretlerinin ödenmesi gerekiyorsa, bunlar makinenin toplam maliyetine eklenecektir.
 • Kuruluş Ücreti

Hesaplama örneği RedBox Sınırsız tarifesi tüm aboneler için geçerlidir. 3 aydan sonra iptal edilmesi durumunda Vodafone cayma bedeli yansıtabilir. 1.050 TL + aktivasyon ücreti Tarifeye makine ücreti dahildir. 349. 9 TL’DIR.

Taşınabilir RedBox Altyapısı Nedir?

5G uzmanlığını kullanarak wi-fi, altyapısız ve mobil web erişimi sunan vodafone RedBox , seçilen paket boyunca kesintisiz web erişimi sunar. Çok kolay ve hızlı çalışan web uygulamalı bilimlerinde karlı sonuçlar veren altyapı bağımsız web erişimine sahip olma potansiyeline sahiptir.

Vodafone güvencesiyle dünyanın her yerinden internete erişmenizi sağlar. Herhangi bir kurulum veya altyapı gerektirmez. RedBox taşınabilir bir altyapı dır.

 • Kimlik Fotokopisi
 • Hukuk uzmanının enerjisi önemlidir, eğer varsa
 • İlgili yazılım türleri ve sözleşmeler
 • Müşterinin ikametgahını gösteren elektrik, su ve saf benzin faturaları

Belgeler ile başvuru yapabileceksiniz. Vodafone RedBox kurulum sırasında belirtilen lokasyonda kullanmanız durumunda daha kaliteli bir hizmet sağlayacaktır.

Recommended Articles