İşte Türk Telekom kalan kullanım için web, dakika ve sms bilgilerinizi incelemek ve stabiliteyi sorgulamak için uygulayabileceğiniz stratejiler;

 1. Türk Telekom on-line işlemlere giriş yaparak hattınızda kalan kullanım miktarını öğrenebileceksiniz.
 2. *123# tuşlayarak kalan kullanımınızı sorgulayabilirsiniz.
 3. Bakiyenizi 9333’ü tuşlayarak veya telefonunuzun mesaj bölümünden TL yazıp 9333’e mesaj göndererek kontrol edebilirsiniz.
 4. Data mesajlarına abone olun, telefonunuzda yaptığınız her isim veya işlem hakkında anında bilgi alın.

Asistan bölümündeki yükleme noktalarına tıklayarak bakiyenizi kontrol edebilirsiniz.

Türk Telekom Kalan Kullanım Araştırması

Türk Telekom kalan kullanım bilgilerinizi öğrenmek için 444 1 500numaralı müşteri hizmetlerini arayabilir, sesli yanıt sistemini kullanarak ne kadar kullanımınız kaldığını öğrenebilirsiniz.

 • Türk Telekom hattınızın kalan kullanımını öğrenmek için telefonunuzdan 9333’ü arayabilir veya TL yazarak 9333’e SMS gönderebilirsiniz.
 • Türk Telekom çevirme sistemi ile *123# tuşlayarak kalan kullanımınızı görebilirsiniz.

Türk Telekom mobil asistan yazılımını telefonunuza yükleyerek, yazılım içerisindeki servis menüsünden asistanı seçebilir ve kalan kontör bölümünden istediğiniz zaman kalan kullanımınızı öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom resmi web sitesine telefon numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak kalan kullanım haklarınızı web işlemleri yazılımından öğrenebileceksiniz.

SMS ile Türk Telekom Kalan Kullanım Sorgulama

Türk Telekom sms ile kalan kullanım haklarınızı öğrenmek için KALAN yazarak 5555’e kısa mesaj gönderebilirsiniz Mesajınız saniyeler içinde cevaplanacaktır. Mesajınız saniyeler içerisinde yanıtlanacaktır. Gelen mesaj ile kaç dakika, SMS ve web hakkınız kaldığını öğrenebilirsiniz. Kalan kullanım hakkı SMS bilgilendirmesi son iki saat içerisindeki kullanımları kapsamamaktadır.

Türk Telekom 9333 ile Kalan Kullanımları İnceleme

Gelen mesajı okuyarak kaç dakika, SMS ve web kontörünüz kaldığını öğrenebilirsiniz. Türk Telekom 9333 ile kalan kullanım haklarınızı öğrenmenin 2 alternatif yolu vardır.

 1. Telefonunuzun arama alanında 9333’ü tuşlayın. Sesli sistemi kullanmak için ne kadar süreniz kaldığını öğrenebilirsiniz.
 2. 9333’e kısa mesaj gönderdiğinizde kullanım haklarınızın kalan süresi ile ilgili uyarı alırsınız.

Türk Telekom Cep Asistan ile Kalan Kullanım Süresini Öğrenme

Türk Telekom Cep Asistan ile kalan kullanım haklarınızı öğrenmek için öncelikle Cep Asistan yazılımını telefonunuza yükleyebilirsiniz. İndirdiğiniz mobil asistan programının servis menüsüne girin ve ardından asistanı seçin. Asistan size kalan bölümü gösterecektir. Burada hattınızda kaç dakika, sms veya web hakkı kaldığını görebilirsiniz.

Türk Telekom On-line Kalan Kredi Sorgulama

Türk Telekom’un resmi internet sitesi üzerinden kalan kullanım haklarınızı öğrenmek için telefon numaranız ve şifreniz ile Türk Telekom’un resmi internet sitesine giriş yapabilirsiniz. SIFRE yazarak 6606 ‘ya kısa mesaj gönderin Mesajları telefonunuzun mesaj bölümünde bulabilirsiniz.

Türk Telekom faturalı hattınız varsa fatura kesim tarihinizi ve bu tarihe kadar kalan dakika, sms ve web kullanım haklarınızı görüntüleyebilirsiniz. Türk Telekom faturalı hattınız varsa fatura kesim tarihinizi ve bu tarihe kadar kalan dakika, sms ve web kullanım haklarınızı görebilirsiniz.

Türk Telekom Kalan Kullanım Bildirimi Açık – Kapalı

Türk Telekom’un kalan kullanım bildirim servisi ev telefonu ve internet müşterilerine özel bir yazılımdır. Türk Telekom’un ev telefonu ve internet müşterilerine özel bir yazılımdır. Türk Telekom müşterileri için ücretsiz olan data hizmetinde kalan kullanım %80 ve üzerindedir.

Türk Telekom kalan kullanım miktarını SMS, e-posta veya sesli yanıt sistemi ile bildirir. Kalan kullanım miktarı bildirimleri rota ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. Herhangi bir işlem yapmadan açılabilir. Bu bildirimi almak istemiyorsanız devre dışı bırakabilirsiniz.

 • Türk Telekom kalan kullanım iptali için telefonunuzun mesaj bölümüne USIMIPTAL yazarak 6606’ya kısa mesaj gönderebilirsiniz.
 • Web işlem merkezi kalan kullanım bildirimini iptal etmenizi sağlayacaktır.
 • Mobil online işlem merkezi siparişinizi iptal etmenize olanak sağlar.
 • 444-1-444 müşteri hizmetleri numarasını arayarak iptal edebilirsiniz.
 • Türk Telekom mağaza ve iş yerlerine gelerek iptal edebilirsiniz.

Recommended Articles