Faturalı 2023 Hatücretleri hakkında topladığımız bilgiler, kullandığın kadaröde esasına dayanmaktadır Bu metnin ana konusu, tuzaklardan kaçınmanın önemi hakkında bir tartışmadır. Cazip paketlerden yararlanmak için sizin için en iyi olan operatörü seçin. Yeni Zelanda faturalı hat ücretleri ister Turkcell, ister Vodafone, ister Türk Telekom olsun yeni hat almak isteyen herkesi ilgilendirmektedir. Bu ücretler her yıl güncellenir ve operatörler arasında farklılık gösterebilir.

Vodafone Faturalı Hat Ücretleri 2023

Vodafone, yepyeni bir hatta ihtiyacı olan birçok kişiye online ve gülümseten kampanyalar sunuyor. Vodafone aboneleri faturalı hizmetlerden ücretsiz yararlanma hakkına sahiptir. Faturalı hatlar sadece seçilen tarife doğrultusunda aylık ödemelerle satın alınabiliyor.

 • Yeni kullandığın kadar öde türlerini deneyerek başlayın. Vodafone kullandıkça öde hat ücretleri 95 TL ile 120 Tl arasında belirlenmiştir Ayrıca aşağıdakiler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz: 2023.
 • Operatörün web sitesinde bu yeni hat için başvuruda bulunun.

Müşteri danışmanı, yeni hat al seçeneğine tıklayarak zorunlu bilgileri girdikten ve tutarı seçtikten sonra kendileriyle iletişime geçen kişiye geri dönecektir. Randevu alınmasına karar verilir ve sim kişinin adresine gönderilir.

 • 24 saat içinde, belirlenen bölgede yaşıyorsa müşteriye yepyeni bir sim kart gönderilecektir.
 • Farklı bölgelerde bulunanlar için yol 2 ila 4 gün içinde teslim edilebilir.

Yolun kullanıma açılması ortalama bir gün sürmektedir. Vodafone dijital, tüm yeni hat fonksiyonları için ücretsiz yol ve hiçbir ücret talep etmiyor.

Vodafone Yeni Hat kampanyaları nelerdir?

Önce Vodafone’a sonra CEPTETEB’e üye olanlar 12 ay boyunca %20 daha az öderler. Vodafone yeni hat kampanyaları arasında en popüler olanı, otuz günde 29 TL’ye 750 dakika, 250 sms, 7+2 GB web paketi içeren Uyumlu Genç 7 Tarifesi’dir. İlk ay 10 GB bedava internet hediye! Vodafone TV Eğlence Paketi ücretsizdir. En güzel yanı ise kalan kullanım haklarınızı bir sonraki aya taşıyabiliyor olmanız. Aşağıda farklı Vodafone yeni hat promosyonları yer almaktadır.

İlk Ay 20 GB Ücretsiz Web Alanı Kazanın20GB Vodafone hediye web, Mor ve Uygun tarifelerde 1 ay boyunca geçerlidir. Kampanya kapsamında Mor ve Uygun tarifelerde bir ay boyunca geçerli 20GB Vodafone hediye web sunulmaktadır. Kampanyadan yararlanmak için Vodafone Faturalı’ya geçmek yeterlidir.

WhatsApp Sınırsız Mesajlaşma & Görüntülü KonuşmaFaturalı hatlar 1 ay boyunca 4.5G ile WhatsApp’ta sınırsız görüntülü ve mesajlaşma görüşmesi yapabilir, ardından 1 tam hafta boyunca kullandıkça öde tarifesine geçebilir. Vodafone Yanımda yazılımına giriş yapıp bu avantajdan yararlanabilirsiniz.

Turkcell Kullandıkça Öde Hat Ücretleri 2023

Turkcellkullandıkça ödehat ücretleriarasında oldukça dikkat çeken büyüklük 2023 yılı için bir miktar artırıldı Operatörleri karşılaştırmak Bu durumda değer aralığı 150 TLarasında Bututar kimden satın aldığınıza bağlı olarak değişebilir. Turkcell’in bayileri, kullandıkça öde hat satışları için kendi fiyatlarını ve pazarlama kampanyalarını belirleme seçeneğine sahiptir.

Turkcell Kullandıkça Öde Hat Paketleri 2023

Turkcell Sponsorlu hatKullandıkçaöde Turkcell hattı olan ancak faturalı Turkcell hattını yükseltmek isteyenabonelersponsor olabilir ve yol açma vergisini alabilir. Faturalı hat düzenli olarak vergilendirilir. Turkcell yeni müşterileri için özel Kullandıkça Öde kampanyaları düzenlemektedir.

 • Tatilci tanıtım paketi
 • Bol GB Pazarlama Kiti
 • Sponsorlu Hat
 • Alternatif pazarlama kampanyası
 • Haydi, gidelim!
 • Lifecell karşılama kampanyası
 • Gençlik Ödeneği 6 GB
 • GB’ye hoş geldiniz

Bu tamamen farklı kampanya seçenekleri sunar. Herhangi birinden yararlanmak için belirli bir hat için kullanmak önemlidir.

Turkcell Kullandıkça Öde Hat Kullanımı

 1. Turkcell Kullandıkça Öde Hat Fonksiyonları Turkcell web sitesi Turkcell İletişim Merkezleri üzerinden Kimlik Kartınız ile gerçekleştirilebilir
 2. İlk olarak, “Web üzerinden yenilenecek hat fonksiyonları” başlıklı bölümdeki forma girin.

Bu tip ilk seçilecek olandır. Bu bölümde aşağıdaki gibi seçenekler bulunmaktadır: Numaranın tamamını vermeliyim, son dört haneye göre numara vermeliyim veya rastgele demek istemiyorum gibi seçenekler bulunmaktadır.

 • Ardından, çok sayıda numaradan birini seçerek istediğiniz paketi seçin.
 • Yeni bir hat talep etmek için ekranda görüntülenen talimatları izleyin.
 • Yepyeni hattı istediğiniz adresten teslim alabilirsiniz.

Yeni hat ayrıca çeşitli aksesuarlar içerir. Pazarlama kampanyası alan şirket Turkcell’dir İlk dört ay boyunca Her ay 2 GB Ücretsiz İnternet Key fi indirebilirsiniz, Toplam 8 GB’a ulaşıldı.

Türk Telekom Kullandıkça Öde Hat Ücretleri 2023

Türk Telekom’un yeni abonelere yönelik kampanyalarının yanı sıra mevcut abonelere yönelik kampanyaları da bulunmaktadır. Türk Telekom’un en çok internet sunan pazarlama kampanyası olan Petek Tarife, yeni aboneler tarafından en çok tercih edilen tarifedir. Türk Telekom Petek Tarife’yi kullanan abonelere 5 GB internet ücretsiz Aşağıda 2023 yılı için güncel Türk Telekom kullandıkça öde yeni hat tarifeleri yer almaktadır;

 • Türk Telekom yeni hat almak istendiğinde 2023 yılı için hat ücretlerinin 90 TL & 100 TL arasında değiştiği görülmektedir.
 • Bu tutara genellikle sabitleyici olarak 5 lira yükleniyor.
 • Yepyeni bir hat satın alırken, hat üzerinde kullanılmak üzere belirli bir miktar ayrılıyor. Bu tutar ödenen para miktarına göre belirleniyor.

Türk Telekom Yeni Hat Kampanyaları Nedir?

4.5G sim oyun kartlarını bayilerden satın alan Türk Telekom, yeni müşteriler için ücretsiz web sağlıyor. Sim kartlar satın alındıktan sonra 4.5G 30GB yazarak 5555 ‘e mesaj gönderilmesi gerekmektedir. Ücretsiz web daha sonra abone hatlarına yüklenecektir. Bireysel faturalı hat kullanan tüm müşteriler Türk Telekom pazarlama kampanyasına dahil olabiliyor.

Ayrıca bireysel Türk Telekom faturalı hat sahiplerine de 1 GB ücretsiz internet hediye edilecektir. Doğanın güvenliği için hazırlanan pazarlama kampanyası kapsamında Türk Telekom e-faturaya geçen aboneler, e-posta adreslerini 3008 ‘e kısa mesaj olarak gönderdikleri takdirde 1 GB bedava internet kazanacaklardır. Bu kampanyaya kişi başı sadece bir abone eklenebilir.

Türk Telekom Kullandığın Kadar Öde Hat Hizmeti

Diğer operatörlerde olduğu gibi, Türk Telekom da yeni kullandıkça öde hatları için işlemleri sadece mağazalarda değil, internet üzerinden de kabul etmektedir.

Türk Telekom cep telefonu hattı kullanmak için, Türk Telekom web sitesine gidin “Hat almam gerekiyor” seçeneğini tıklayın.

 • Açılan sayfada başvuru sahibinin adı, soyadı ve telefon numarası ile güvenlik kodunu girin. Gönder butonuna tıklayın.
 • Bilgilerin iletilmesinin ardından Türk Telekom müşteri temsilcileri en kısa sürede ilgili numaraya dönüş yapacaktır.

Satın Alma İşleminizde En İyi Fırsatları Nasıl Elde Edebilirsiniz Kaç kişinin bununla ilgilendiğine şaşıracaksınız. Farklı farklı kullandıkça öde sim kart ücretleri var mı?

Türk Telekom, Vodafone ve Turkcell kullandıkça öde Simkart ücretleriAşağıda 2023 yılında farklı operatörler için yeni ücretler yer almaktadır.

Profesyonel bir sürücü kullanmak iyi bir fikirdir. Değer
BIMCell 40 TL
Bursasporcell 50 TL
Fenercell 50 TL
Galatasaray Cellular 50 TL
KAFKAFCell 50 TL
Kartalcell 50 TL
Samsuncell 50 TL
Trabzoncell 50 TL
Ugurcell 50 TL
Wirophone 50 TL
Pttcell 50 TL

Özellikle BİMcell en uygun maliyetli operatör olması sebebiyle her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih edilmektedir. Detaylı veri için; TIKLA Bimcell Hat Tarife ve Ücretleri

Operatörler bu ücretleri değiştirme hakkına sahiptir. En son fiyatlar için operatörün müşteri hizmetleri departmanına veya bayilerine başvurmanız tavsiye edilir. Her operatörün müşteri hizmetleri numaraları aşağıda listelenmiştir.

Hizmet Satın Alın
Vodafone 0 (542) 542 00 00
Turkcell 0 (532) 532 00 00
Türk Telekom 444 1 444

Operatörlerden (VIP) Tutarların Alınması

Telefon numaralarınızı değiştirmek isterseniz tamamen farklı bir icat olan altın bir numara alabilirsiniz. Operatörler, özel ve yalnızca arkadaşlarınız tarafından görülebilen bir numaraya sahip olmanızı sağlayan özel numaralar sunar. Telefon numaranızı kendi kişisel modelinizi sergilemenin bir yolu olarak da kullanabilirsiniz. VIP numaralar, telefon numaranızın son kısmı olarak memleketinizin adını veya en sevdiğiniz grubun doğumundan 12 ay sonrasını eklemenize olanak tanır. VIP numaranız ile birbirinden güzel aramalar yapabilir, farkındalık yaratabilirsiniz.

Turkcell Bireysel numara

En popüler operatör olan Turkcell, kişiye özel olmayan bir numara sunuyor. Turkcell, kendi benzersiz numaranızı oluşturmanıza olanak tanır. Sahibinden, Turkcell’in alternatif numara seçeneklerini bulmanızı ve kolayca satın almanızı sağlar.

Türk Telekom Kişisel Numara Satın Alma

Türk Telekom servisinden belirli bir numara almak genellikle mümkündür. Sahibinden ya da hepsiburada gibi platformlardan taraftar paketleri alabilirsiniz. Türk Telekom bayilerinden mümkün olduğunca çok sayıda özel numara almak mümkün.

 • Müşteri hizmetleri ile görüştüğünüzde ya da Türk Telekom bayilerinden hat almanız gerektiğinde ihtiyacınız olan numarayı belirtip alabilirsiniz.
 • Genellikle, satın alma platformlarında belirli miktarlar için seçenekleri kontrol ettiğinizde belirli numaraları alabilirsiniz.

Vodafone Özel Numara Alma

Vodafone kişiye özel hizmet için çeşitli seçenekler sunuyor. Vodafone bayileri, kişiselleştirilmiş bir miktar için çeşitli seçenekler sunar.

 • Bir Vodafone bayisini ziyaret ederseniz, belirli bir numara almak için çalışanlarla konuşabilirsiniz.
 • Ekstra 100 TL ödeyerek istediğiniz numarayı alabilirsiniz.

Faturalı ya da kullandıkça öde için kişiye özel bir tutar var mı?

Faturalı ve Kullandıkça Öde kişiye özel tutar seçenekleridir. İhtiyacınıza göre bunlardan birini seçebilir, kişiye özel bir hat alabilirsiniz. VIP’ler veya a. Kişiselleştirilmiş bir hattın aşağıdaki gereksinimlerden yalnızca birini karşılaması gerekir. Aslında, bu gereksinimler değişebilir.

 • Teslim tarihi
 • Son iki numara aynı
 • Aracınızın plakası
 • Favori Grubunuzun on iki aylık temel çizgisi
 • Sevdiğiniz birinin doğum tarihini taşıyın

Hattınızın öne çıkmasını istiyorsanız bu seçeneklerden birini değerlendirin.

Recommended Articles