Turkcell Superbox, Ocak 2019’da Turkcell altyapısı ile kullanıma sunuldu. Ek altyapı veya web altyapı sistemleri olmadan web bilgilerini yüksek hızda bağlamak için yeni bir sistem olan Superbox, Ocak 2019’da kullanıma sunuldu.

Turkcell GSM’den Superbox, giriş hızlarının düşük olduğu veya giriş altyapısı bulunmayan bölgelerde tercih ediliyor. Turkcell SuperboxAlıcı Firmalar teknik arıza veya aksaklıklarda yardımcı olabiliyor. Superbox müşterileri, Superbox’ı analiz ederek doğrudan bağlantı kurmaya çalışmaktadır. Alıcı Hizmeti için Doğrudan Bağlantı Stratejileri 2023 .

Turkcell GSM’in Superbox web altyapısı 20 Mhps bağlantı hızı ile web altyapısı için yüksek kalitede hizmet vermektedir. Bu, baz istasyonlarından aldığı bağlantı hızıdır. Superbox çok büyük bir avantajdır. taşınabilir wifi ağı. Ne yazık ki, tüm evlerin veya işletmelerin Fiber altyapıya ihtiyacı yoktur.

Evinizde veya iş yerinizde bir web kesintisi olması durumunda, Superbox size huzur verebilecek basit ve kullanımı kolay bir çözümdür. Superbox Alıcı Hizmetine Katılmaİleriye Bakarken Aşağıdakiler hakkında da daha fazla bilgi edinebilirsiniz: 2023Sonrakiadımlar atılmalıdır.

Superbox Receiver Hizmetleri farklı operatörler aracılığıyla sunulacaktır. 2 haneli Acil olarak 0532 533 00 00 Superbox Turkcell 532 Superbox müşteri destek hattı.

Benzersiz bir teknikolarak; Superonline Alıcı Hizmetleri, herhangi bir teknik veya arıza sorununu doğrudan Superbox Alıcı temsilcilerine bildirmenizi sağlayacaktır. 0850 222 02 22.

0850 222 22 22 veya 0532 532-000-00 00’ı tuşlayın ve 1’e basın. Ardından 6’yı tuşlayın. Superbox müşteri hizmetleri, 0850 222 02 22 veya 0532 532 00 00 numaralı telefonu çevirip 1’e basarak ve ardından 6 numarasını tuşlayarak teknik yardım sunabilir.

Superbox Şirket İletişim Kanalları ve Bireysel Özel İletişim Kanalları

Superbox web paketleri, mobil cihazlarda ve bilgisayar sistemlerinde 5G internet hızını deneyimleme şansı sunuyor. Kotalı 10 Mbps hızında 4.5G hizmeti sunan paketler de mevcut. Turkcell Superbox’ın sadece fişe takılması yeterlidir. Aşağıda Turkcell Superbox hizmeti iletişim bilgileri yer almaktadır.

 • Şirketler Açıklama Turkcell İletişim A.Ş.
 • SuperboxAlıcısı şirketler Özel Bireysel Cep Telefonu Tutarı 532, 0532 veya 532 00.00 00.00
 • Superbox AlıcıHizmet Şirketi Telefon No. 0850 222 12 22
 • Net adres: https://www.turkcell.com.tr
 • Şef İşyeri Yardım Hattı 0850 229 00 00
 • Merkez Ofis Faks 0850 229 75 75

Superbox Modem kurulum, arıza ve teknik yardım hattı

Turkcell Superbox, sesli yanıt sistemi üzerinden teknik destek ve arıza talebinde bulunmak için 0850 22212 22 Firma Superbox’ın aranması ve ardından bağlantı için beklenmesi gerekmektedir. Superbox Alıcı Firma sistemde kayıtlı cep telefonu numarası ile arandığında bilgisayarlı yönlendirme yapar.

Turkcell Superbox da bu kanal üzerinden iptal edilecektir. Turkcell Alıcı temsilcileri, Superbox iptal talebinin bu kanaldan iletilmesinin ardından en kısa sürede yanıt verecektir. On-line iptal işlemleri için https://www.turkcell.com.tr adresine giriş yapılarak on-line işlem yapılabilecektir. Turkcell Superbox Bireysel Alıcı Şirketler Hattı olarak 0532-532-532-00-00 numarası aranmalıdır.

Superbox On-line işlemler

Turkcell Hesabım, Turkcell mobil uygulama ve superbox değiştirme gibi bazı işlemleri online olarak yapmanızı sağlar. Ayrıca Superbox için işlemler Superonline kanalı ve https://www.turkcell.com.tr web sitesi üzerinden de yapılabiliyor.

 • Faturaya dikkatlice bakın
 • 3D Faturalama Ücreti
 • Şikayet hakkında sorular
 • Superbox Yazılım Sorgulama
 • Avantajlardan yararlanın
 • Topluluk Wi-Fi işlemleri
 • Kalan kullanım veya adil kullanım kotalarının görüntülenmesi

Turkcell Superbox Sosyal Medya Hesapları

Çoğu işletme ve hane web’i kullanmak için altyapıya ihtiyaç duymaz. Web bağlantı kesintileri, yavaşlamalar ve kesintilerin hepsi bir dezavantajdır. Bu kesinti ve sorunları görüntülemek için Turkcell superbox’ın sosyal medya hesaplarına bakabilirsiniz.

 • Twitter: https://www.twitter.com/turkcell
 • Fb: https://www.fb.com/turkcell
 • Instagram: https://www.instagram.com/turkcell

Superbox Asistanı: İşlemler

Superbox Eleştiri Hattı & WhatsApp HattıSuperboxWhatsApp 0850 22 12 22 bilgisini mobil cihazınızın Kişilerim bölümüne kaydederek kişi listesi güncellendikten sonra teknik yardım sağlayabilir.

Superbox Alıcı Danışmanı İsim Ödemesi: Mevcut Superbox müşterileri veya aboneleri ücret ödemek zorunda değildir.

Superbox Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: Turkcell Superbox Müşteri Temsilcileri 7/24 telefon hattı üzerinden her türlü teknik veya arıza konularında yardımcı olmaya hazırdır.

Superbox Kalma Yardımını nasıl alabilirim?

08502221222 numaralı hattan sonra Superbox Kalma yardımına WhatsApp üzerinden kişi listenizi güncelleyerek ulaşabilirsiniz. Kalma asistanı Superbox kampanyalarına gelen talepleri tespit etmek için kullanılır. Kalma asistanı ile bulunan adresler uygun ise Superbox kurulum randevusu alınır.

Kurulum bölümü altında belirtilen kolda ikinci kontrol yapıldıktan sonra taahhütlü abonelik ve pazarlama kampanyaları sözleşmeleri imzalanır, Superbox ürün kontrolleri yapıldıktan sonra kurulum ve sonuçlandırma süreci tamamlanır. Tüm bu süreçler veya ileride oluşabilecek her türlü teknik sorun Superbox Stay Yardım Hattı üzerinden bildirilebilir.

Recommended Articles