GSM operatörleri arasında Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom yer almaktadır. Operatörler, bedava internet kazanmanın bir yolu olarak 2023 müşterilerine yönelik tarife dışı kampanyalar düzenlemektedir. Operatörler, müşterilerine bedava internet sunmak için düzenledikleri kampanyalar kapsamında günlük, aylık ve haftalık bedava web paketleri sunarken belirli kodlar kullanıyor.

İşte Gsm operatörlerinin belirledikleri numaraya web kodu yazıp gönderdiklerinde bedava ürün alan müşteriler için belirledikleri kodlar.

Turkcell Ücretsiz Web Sms Kodu Nedir

Turkcellfaturalı veya faturasız tarifelerinden ücretsiz web yöntemleri ile yararlanın2222 INTERNETIM Kodunu yazın. INTERNETIM Kodu’nu kullanarak 1 GB web ücreti ödemezsiniz.

888999’a mesaj atarak Turkcell ücretsiz web pazarlama kampanyasına dahil olabilirsiniz. GELMB yazıp 2222’ye gönderin. GELMB kodunu kullanarak haftada 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Ödül web kazanma kodu 2023

Turkcell Kullandıkça Öde hattı müşterilerine kısa mesaj göndererek her ay ve her hafta 1 GB ücretsiz internet kazanabilirsiniz. HEDİYE AYLIKLIK1GB yazıp 2222’ye e-posta gönderebilirsiniz. Kampanyayı iptal etmek isterseniz HEDİYE HAFTALIK1GB yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz.

Web tabanlı şok hediye kampanyasına katılmak istiyorsanız Turkcell’e yazmanız gerekmektedir. SURPRIZ yazıp 2222’ye SMS atarak gönderebilirsiniz. Turkcell size haftada 500 MB ve birkaç gigabayta kadar ücretsiz internet verir. SURPRIZ kodunu kullanabilirsiniz.

Bedava web kampanyası kapsamında her gün 500 MB bedava web kazanmak için aşağıdakileri gönderin. FIRSAT ‘tan 2222’ye. 500MB hediye almak için “FIRSAT” kodunu kullanın.

GEL MB, Turkcell web hediye paketlerinden ve günlük, haftalık, aylık hediyelerden faydalanmak için kullandığınız koddur. Kodu gönderdiğinizde GEL MB gönderilir. 2222’yi arayarak aylık 1GB ile 5GB arası web tarifesini ücretsiz hediye olarak alabilirsiniz.

Nasıl başlayacağınızı da okuyabilirsiniz.Turkcell BİP ile bedava internet kazanmakiçin KİM1GBISTER yazıp 2222’ye mesajınızı göndermeniz gerekmektedir. Sizi yarışmaya veya diğer alternatiflere katılmaya davet eden bir mesaj alacaksınız.

Vodafone Bedava SMS Kodları Kazan 2023

Ücretsiz 8GB Hediye Web Paketi için kodu Vodafone’a gönderin. SUPER2GB SUPER2GB yazıp 3636’ya mesaj gönderin. SUPER2GB kodunu mesaj attığınızda tarifeniz üzerinden anında 2GB web hediye paketi kazanabilirsiniz. Bu kampanya tüm tarifelerde geçerli olmayabilir.

Diğer ücretsiz web paketlerinden yararlanmak için kodu Vodafone’a göndermeniz gerekmektedir. Sürpriz Metin 6666. Surpriz kodunu kısa mesajla göndererek her hafta 500 MB ücretsiz internet kazanabilirsiniz. Vodafone, NET 500MB kodunu kullanarak yararlanabileceğiniz ücretsiz bir web paketi sunar. Kodu gönderirken NET kodunu gönderin. 500MB yazıp göndererek 500 MB ücretsiz web kazanabilirsiniz.

SMS ile Vodafone Web Nasıl Kazanılır?

Vodafone’un ücretsiz web paketi katlanan web’den yararlanmak için Kazan yazıp 4445’e gönderin. Mesajlaştıktan sonra tarifeniz kadar web kazanabilirsiniz. Kod Kodunu mesaj atarak tarifenize dahil web paketi kadar hediye web kazanabilirsiniz. KAZAN.

Aylık 2GB Hediye Web Kampanyası’ndan faydalanmak için Vodafone 4.5G’ye üye olmanız yeterlidir. 4Gönder.5G yazıp 4545’e göndererek.

Ödül Çarkı: Vodafone ile Bedava Web Kazanın

Vodafone Anında 3 GB Bedava Web’e sahip olmak için tek yapmanız gereken kodu göndermek. HEDIYE3GB HEDIYE3GB kodunu 4545’e mesaj atın. HEDIYE3GB kodunu kullanarak 30 gün içinde ücretsiz 3 GB internet kazanabilirsiniz.

BANANEVAR kodu, Vodafone Yan Bana’yı cep telefonunuza indirdikten sonra kısa mesaj ile 4455’e gönderilmelidir. Vodafone Yan Bana hediye çarkı ile BANANEVAR ‘ı kullanırken Web paketleri kazanabilirsiniz.

Vodafone’un 5GB Web Pazarlama Kampanyası Ödül Kazandı

Vodafone’un ücretsiz 5GB web pazarlama kampanyasından 4bucakg yazıp 4545’e kısa mesaj göndererek yararlanabilirsiniz. 4bucakg. 4bucakg mesajını gönderdiğinizde 5GB hediye web hemen hattınıza tanımlanır.

Vodafone Web Pazarlama Kampanyası – Kullandığın Kadar Öde Bedava

Vodafone’un web’deki Kavurucu adlı yeni pazarlama kampanyasına katılarak ücretsiz bir web kazanabilirsiniz. 2GB1TL yaz 7000 ‘e gönder. 2GB1TL kodunu kullanarak 2 GB web kazanabilirsiniz.

Vodafone kullandıkça öde müşterilerine hediye web kampanyaları sunuyor. Kullandıkça öde hatlı müşterilere yönelik web kampanyalarında 2GB hediye web kazanmaya hak kazanmak için FATURASIZ2GB yazıp 4455’e göndermeniz gerekmektedir. FATURASIZ2GB’ı SMS olarak göndererek hediye web’i kullandıkça öde hattınıza anında tanımlayabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava Web Kodları 2023

Türk Telekom abonelerinin akşamları ücretsiz web’e sahip olmaları için Selfy dünyasının bir parçası olmaları gerekiyor. Selfy akşam web hediye kampanyasından sadece GECENET yazıp 4545’e gönderen Türk Telekom aboneleri faydalanabilir. O akşam kullanmanız gereken 3 Gb web hediyesi GECENET kodu ile tanımlanacaktır.

Türk Telekom e-fatura müşterilerine sunulan 1 GB hediye web kampanyasından yararlanmak için 1GB yazıp 3008’e göndermeniz yeterli. hattınıza 1GB hediye web paketi tanımlanacaktır.

Türk Telekom Ödül Web Kodu 2023 nedir?

5G hediye web kampanyasından yararlanmak için 2KAT yazıp 5555’e göndermeniz yeterli. Türk Telekom arayanibil hediye web paketinden yararlanmak için 2KAT yazıp 5555’e göndermeniz yeterli. Türk Telekom arayanıbil 1 GB hediye web paketi fırsatından yararlanmak için yazıp 7065’e kısa mesaj ile gönderebilirsiniz. Plus kodunu kullandığınızda 1GB Hediye Web Paketi otomatik olarak tanımlanır.

Türk Telekom Prime cepte hediye web paketi fırsatından yararlanmak için CEPTEYAZ kodunu yazmanız gerekmektedir TC numaranızı yazmak için boşluk bırakabilirsiniz. Çekilişle 10GB’a kadar web kazanabilirsiniz. CEPTEYAZ kodunu yazmanız yeterli.

Türk Telekom’un sadece faturalı hat sahipleri için değil, faturasız hat müşterileri için de ücretsiz web kampanyası bulunuyor. Müşteriler web paketlerinden ve dakikalarından memnun. Türk Telekom mobil yazılımı cep telefonuna yüklendikten sonra 1GB web kazanma şansı için 1 GB KAZAN yazıp 5555’e mesaj göndermek yeterli olacak.

Recommended Articles