Vodafone, müşterilerinin aile bireyleriyle iletişimini koparmaması için özel alternatifler sunmaya devam ediyor. Vodafone, 2023 yılında da paket alternatiflerinin yanı sıra özel günler için hediye dakika, web ve sms ayrıcalıklarıyla kampanyasını sürdürüyor.

Vodafone’un sms kampanyaları ve fonksiyonları, faturalı veya kullandıkça öde hat sahiplerine çeşitli hediye seçenekleri sunuyor. Web, sms ve dakika hediyeleri ile müşteri memnuniyetine odaklanıyor. Bu hediyeler her gün, her hafta ve her ay kullanılabiliyor. Birçok yerde Vodafone pembe tarifelere eşdeğer bazı tarifeler için ürün ve onarım indirimleri hediye olarak sunuluyor.

İnternet alışverişlerinde indirimlere ek olarak ücretsiz teslimatlara eşdeğer hediyeler de alınabilir. Bu hediyelere ek olarak Vodafone bedava SMS de kazanabilirsiniz. 6666’ya mesaj göndererek ücretsiz sms kazanabilirsiniz. SURPRIZSMS Kodu cep telefonunuzun mesaj alanına girin.

Vodafone Ücretsiz SMS Stratejileri

Vodafone, dahili kullanım için veya diğer operatörlerle kullanılabilecek sms mesajları sunar. İşlem çok basittir. 100, 250 ve 500 ücretsiz SMS alın Paketler çeşitli boyutlarda mevcuttur. Her seviye için farklı kurslar vardır. .

 • Vodafone self-servis çevrimiçi programı aracılığıyla ücretsiz sms alabilirsiniz. Bu teknik en iyisidir.
 • Vodafone müşterileri için mevcut olan haftalık SMS hizmetini tam olarak anlamak için Vodafone’un yanımda uygulaması gereklidir.

Vodafone müşterileri sadece Vodafone yanımda hesaplarına şifre ile giriş yaparak haftalık bir miktar ücretsiz sms’e erişebilirler.

Vodafone Ücretsiz SMS Hilesi Nedir?

Vodafone’un ücretsiz sms’leri bir numara değildir. Vodafone, Vodafone self servis çevrimiçi programı ve ücretsiz SMS paketleri hakkında sizi bilgilendirmek için size birkaç sms gönderecektir.

Vodafone ücretsiz SMS nasıl gönderilir?

Vodafone sadece kayıtlı cep telefonu sahibine bildirim yapar ve ücretsiz sms verir.

 • Vodafone’a ait bir ücretsiz SMS’i başka bir tüketiciye gönderemezsiniz.
 • Vodafone müşterisi olursanız ücretsiz SMS hakkı kazanırsınız.

Vodafone ücretsiz SMS paketleri nelerdir?

Vodafone almak çok kolay. Ücretsiz 100 SMS PaketiTümtalimatlar. Vodafone müşterileri bu ücretsiz SMS paketini yalnızca Vodafone yanımda programının bir parçasıysa kullanabilir.

Çalışma sisteminize göre zorunlu modelleri bildirerek Vodafone yanımda programını cep telefonunuza indirerek ücretsiz sms alternatiflerinden en iyi şekilde yararlanabileceksiniz.

Vodafone Hediye SMS Paketleri 2023

 • Vodafone 250 SMS Paket Açılımı Vodafone 250 ile tüm talimatlar ücretsiz Bu pakette müşterilere teşekkür hediyesi olarak verilmek üzere ücretsiz SMS yer almaktadır.
 • 250SMS’inizi özetleyebileceksinizMobilcihazınızdan ulaşabileceğiniz Vodafone Yan Bana Programı, paranızı kısa sürede almanızı sağlayacak.
 • Vodafone Bedava Herkese 500 SMS gön derebilirsiniz. Her Yöne
 • Vodafone Yan Bana uygulamasını indirirseniz, her Pazartesi 500 SMS alacaksınız. Bunlar özetlenebilir ve cep telefonunuza gönderilebilir.

Vodafone paket fiyatının düşürülmesi durumunda ücretsiz SMS alma ve SMS sağlayıcıları hakkında bilgi edinme imkanınız etkilenebilir.

Vodafone Hediye SMS nasıl kazanılır?

Vodafone, On-line Self-Servis için bir altyapı geliştirdi. Abone olarak 100 TL’ye kadar kazanabilirsiniz. Her gün 10 SMS .

 • Aylık olarak 300 ücretsiz sms kazanma fırsatınız var.
 • Vodafone başlamak için iyi bir yer. web sitesi Vodafone’un self-servis programına abone olun.

Vodafone Şok ücretsiz SMS kazanma şansı sunuyor

Vodafone müşterileri şok sms programını kullanarak ücretsiz sms kazanabilirler.

 • Vodafone şok SMS paketini telefonuna tanımlamak için kısa mesaj göndereceklerdir. 6666 yazdıktan sonra SURPRIZ numarasını ekleyin Cep telefonunuzdaki mesaj bölümüne büyük harflerle yazın.
 • Vodafone numarasına ihtiyacı olmayan ancak başka bir operatörden Vodafone’a geçenler için hatlarına ücretsiz SMS göndermek çok kolay.
 • Cep telefonundaki SMS bölümüne büyük harflerle HOSGELDİN yazdıktan sonra mesajın gönderilmesi gerekmektedir. 7000. Bu, hediye sms’leri almanızı ve fırsattan yararlanmanızı sağlayacaktır.

Vodafone hediye SMS gönderme stratejileri nelerdir?

Vodafone, diğer operatörlerde bulunmayan bir özellik sunuyor: sms gönderebilme. TL yüklemesinden sonra bir Sms paketi alacaksınız.

Vodafone Sms Paketleri 2023

Vodafone düşük maliyetli SMS paketleri sunmaktadır. Türkiye’deki en iyi 3 operatörden biridir. Vodafone’un ücretsiz sms ve web hizmetleri onu listenin en üstünde tutuyor. Vodafone’un SMS paketleri aşağıdakileri içerir:

Paket Tanımlama Sms Çeşitleri Sms Kodu Gemi Değer
EK 255 250 EK250SMS 7999 5 TL
Sonraki Teknoloji Mini 100 YMINI 7999 5 TL
Yeni Teknoloji Maxi 2000 YMAKSI 7999 12 TL
SMS Avantajı 100 100 HY100 7000 5 TL
SMS Avantajı 11000 1000 HY11000 7000 12 TL
Vodafone ile Maxi 5000 VFMAKSI 7999 9 TL
Tüm Talimatlar MIDI 500 MINI 7999 9 TL
1000 FaturalıDoldur 1000 12 TL
Geniş Seçenek 1000 Faturalı 1000 5 TL

2023 Vodafone SMS Ücretsiz Hak Sahipliği Stratejileri?

Vodafone müşterileri genellikle diğer mobil operatörleri kullanan kişilerle aynı ücretsiz SMS haklarına erişemezler. Farklı akıllı telefon türleri vardır. Vodafone SMS ücretsiz hak stratejileri .

 • Çark, Vodafone’un Yan Bana programında hesabınıza karşılık gelen bölümde yer almaktadır.
 • Çeşitli hediyeler almak için çarkı çevirebilirsiniz.
 • Bu çark ücretsiz SMS kazanmak için döndürülebilir.

Vodafone ile Ücretsiz SMS Nasıl Gönderilir?

Diğer kişilere günde sadece 10 SMS ücretsiz olarak gönderilebilir. Bu SMS’leri göndermek için Vodafone’un online işlemler menüsünü kullanmanız gerekir.

Recommended Articles