WhatsApp iki milyardan fazla kullanıcıya ve çok çeşitli iletişim alanlarına sahiptir. WhatsApp çıkartmaları uygulamayı daha ilginç hale getiriyor. Hem iOS cihazlara hem de Android telefonlara indirmek kolaydır. WhatsApp çıkartmaları, WhatsApp deneyiminizi daha keyifli hale getirmenin harika bir yoludur. PaketlerEşsizve farklı bir yöntem kullanarak konuşmalarınıza renk katabilirsiniz.

WhatsApp, IOS ve Android çalıştıran tüm mobil cihazlarla uyumludur. Farklı müşteri kitlesiyle sürekli gelişen WhatsApp, çıkartma paketlerini kullanıcılarına açtı. Bu yazımızda sohbet ederken gülümseten ve güldüren WhatsApp çıkartma paketlerini inceliyoruz.

WhatsApp Esprili Çıkartma Seti

Komik çıkartmalar sizi ve ailenizi güldürebilir. WhatsApp komik çıkartmalar paket anlaş masını kullanarak konuşmalarınıza biraz eğlence katın. WhatsApp’ta sahip olduğunuz tüm paketlere sahip olabilirsiniz Keyifli Çıkartmalar paket anlaşması: WhatsApp mobil yardımcı programındaki “çıkartma ekle” düğmesine tıklayarak çıkartma ekleyebilirsiniz.

Küçük baskı WhatsAppTeams konumuza bakın. Kendi çıkartmanızı tasarlamak istiyorsanız,“Sticker Maker WhatsApp” yardımcı programını seçebilirsiniz. Sticker Maker WhatsApp uygulamasını cihazınıza indirmek için uygun butona tıklayın.

WhatsApp Çıkartması Küfürlü, Esprili ve Komik

Her ortamda her ifadeyi belirtmek mümkün değildir. Bunu başarmak için çıkartmaları kullanıyoruz, bu yüzden tüm eklenti paketleri arasında en popüler olanı onlar. Duygularınızı ifade etmek, korktuğunuz şeyleri söylemek ve konuşmalarınıza eğlence katmak için WhatsApp Çıkartmalarını kullanabilirsiniz.

 • Google Play hesabınızla veya IOS App Store ile oturum açın.
 • Arama çubuğundaki sonuçları sıralayın“WhatsApp çıkartması Mizahi, Sweeney“”WhatsApp Çıkartması””Git“”i görmek için buraya tıklayın.
 • İstediğiniz herhangi bir uygulamayı akıllı telefonunuza indirebilirsiniz.

Kategorize WhatsApp çıkartması, durumunuzu yerinde çok daha net ve eğlenceli hale getirecekKomik küfürler Satın alma seçenekleri. WhatsApp sohbetlerinizi daha komik ve daha dürüst hale getirin. Her duruma uyacak şekilde komik veya küfürlü çıkartmalar arasından seçim yapabilirsiniz. Yüzlerce mevcut çıkartma varken çıkartmalar arasında karar vermek zor olabilir. İhtiyacı olanlar için. Whatsapp Engelleyici konumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Kişisel WhatsApp çıkartma paketinizi oluşturmak için “Sticker Maker WhatsApp” programına ihtiyacınız olacak. Ücretsiz WhatsApp Sticker Pack Deal programını AppStore veya PlayStore’dan indirebilirsiniz.

WhatsApp Sticker Yazılımını adresinizi girerek edinebilirsiniz

Profesyoneller tarafından önceden oluşturulmuş ve tasarlanmış çıkartmaları kullanabilirsiniz. Çeşitli WhatsApp Sticker Yazılım adreslerini ücretsiz olarak edinebilirsiniz.

WhatsApp Çıkartma Ekipleri nedir

WhatsApp Sticker Teams, müşterilerin çıkartmalarını paylaşarak birbirleriyle iletişim kurmalarını sağlar. Ekiplere katılmak ücretsizdir. Mizahi ve küfürlü olanlar da dahil olmak üzere birçok çıkartma örneği alabilir ve indirebilirsiniz. İşte WhatsApp Sticker Teams hakkında bazı genel bilgiler.

 • WhatsApp Çıkartma Takımları kâr amacı gütmeyen kuruluşlardır. Ekipler para konusunda endişe duymamalıdır.
 • Çıkartma çalışmalarının bir grup içinde paylaşılmasını isteyen müşteriler, paylaşılan çıkartmaları WhatsApp’larında hızlı bir şekilde alabilirler.
 • Katıldığınız çıkartma grubunu beğenmezseniz, hemen ayrılabilirsiniz.
 • Mutlu olursanız arkadaşlarınızı bir partiye davet edebilirsiniz.
 • Müşteriler, İngilizce kimliğini konuşamayan kişilerin WhatsApp çıkartma Grupları altında birden fazla gruba katılabilir.
 • WhatsApp Çıkartmaları size yardımcı olabilir. Grup mücadelesi.

Türkçe WhatsApp Sticker Çıkartmaları

Aşağıdakiler, başlamak için en etkili yollardan bazılarıdır: Türkçe WhatsApp Sticker çıkart maları Appstore’lar ve Google Play Perakendecisi de çıkartmalar sunuyor. WhatsApp çıkartmaları eğlenceli sanat eserleri oluşturmak için kullanılabilir. Diğer dillerdeki çıkartmaları tercih ediyorsanız Türkçe çıkartmalar da mevcuttur. Aşağıda cihazınızın işletim sistemine göre Türkçe çıkartmaları bulacaksınız.

WhatsApp Çıkartma Android Alma adresleri

 • Android için WhatsApp stickerly Utility’yi indirin ve yükleyin.
 • Cihaz ile birçok çıkartma bulabilirsiniz.
 • Konuşmalarınızı geliştirmek için çıkartmaları kullanın.

Adresleme birçok farklı amaç için kullanılabilirallemojGoogle oyun mağazasında. Wastickerapps Türkçe yardımcı programını da kullanabileceğiniz bir başka Android kazanımıdır. Bu uygulamada bulunan birçok çıkartma ile sohbetlerinizi zenginleştirebilirsiniz.

 • Ayrıca kendi paketinizi oluşturabilir ve ona isim verebilirsiniz.
 • Çıkartmalarınıza metin ve diğer içerikler eklenebilir.
 • Fotoğraflarınızı kullanarak çıkartmalarınızı oluşturun.
 • Görüntüleri tanımlamak için başlıklar kullanabilir ve ayrıca çıkartmalar için uygun olacak şekilde küçültebilirsiniz.

Sticker Babai Yardımcı Programı;

 • Tamamen benzersiz olan çeşitli çıkartmalar arasından seçim yapın.
 • Android için nadiren mevcut olan bu uygulamayı buradan indirebilirsiniz

WhatsApp Sticker iOS Kolu

WhatsApp Çıkartmaları yaygın olarak birçok farklı amaç için kullanılır.Şimdi Satın Al Zorluk, zorluğun ne olduğunu anlamaktır. Giphy yardımcı programı. Her zaman yeni çıkartmalar arıyorsanız bu yardımcı program tam size göre. İnşaatçılar tarafından oluşturulan IOS WhatsApp Çıkartmaları ücretsiz olarak indirilebilir. Ayrıca kullanımı ücretsizdir.

WhatsApp Çıkartması nasıl silinir?

WhatsApp çıkartma paketlerini kullanarak yerleştirdiğiniz çıkartmaları silmek isteyebilirsiniz. Bu durumda tamamlamanız gereken eylemlerin tümü WhatsApp aracı aracılığıyla yapılır. Çıkartma Yardımcı Programına gitmenize gerek yok. Bu adımlar WhatsApp Çıkartmalarını silmenize yardımcı olacaktır:

 • WhatsApp’ta oturum açın.
 • Herhangi bir sohbete girin.
 • Daha fazla bilgi görmek için düğmeye tıklayın. KlavyedekiÇıkartma” simgesi
 • Paketin sağ tarafındaki“+ İşareti “ne tıkladıktan sonra“Çıkartmalarım” bölümüne ulaşmak için Sık Kullanılanlar düğmesine tıklayın.
 • Düğmeye tıklayarak, herhangi bir çıkartma paketini silebilirsiniz. “Düzenle” sağ üst köşede.

Bir çıkartma paketi anlaşmasını sildikten sonra geri getiremezsiniz. Sildiğiniz paketin silmek istediğiniz paketle eşleştiğini doğrulamanız gerekir.

WhatsApp Çıkartması görünmüyor sorunu

WhatsApp çıkartma paketlerinin ve çıkartmalarının çoğu tüm WhatsApp sürümleriyle uyumludur. WhatsApp Çıkartma paketlerinin veya çıkartmalarının çoğu tüm WhatsApp varyasyonlarıyla uyumludur.“GIF‘lerCihazınızda WhatsApp’ı yükseltmediyseniz, bazı çıkartmalar çalışmayacaktır. WhatsApp sürümünüzü kontrol ettikten sonra tekrar gönderir veya alırsanız sorunun çözüldüğünü göreceksiniz. WhatsApp Modelini doğrulamak için:

 • Ürününüzü satan perakendeciyi arayın.
 • “Uygulamalarım” sekmesini olabildiğince aşağı kaydırın.
 • En yeni ve en yenilikçi ürünleri keşfedin.“WhatsApp” Yardımcı Programı ve“Değiştir” i görenler içinDeğiştirmeişlemini başlatmak için tıklayın“.

Sorun değiştirmeden kaynaklanmıyorsa yeniden yüklemeyi deneyebilirsiniz. Bilgisayarınıza gönderdiğiniz veya gönderilen çıkartma paketlerini kaldırın.

Recommended Articles