Turkcell, Vodafone, Türk Telekom yani tüm operatörler 2023 yılında bedava internet kazandıracak ürün, kampanya ve amaçları hakkında en güncel bilgileri alacaklar. Her GSM operatörü yeni takvim yılında müşterileri için farklı alternatifler sunmaya devam ediyor. Bu yazı, bedava internetten faydalanmak için kullanabileceğiniz farklı uygulamaları öğrenmenize yardımcı olacak.

Özenle hazırladığımız bu yazıda, tüm operatörlerin ücretsiz olarak sunduğu web servisleri hakkında temel bir anlayışa sahip olmanızı sağlayacağız. Adımlarımızı tamamladığınız anda ücretsiz web servisini kullanabilirsiniz.

Turkcell Ücretsiz Web Sitesi Verme Fonksiyonları

Turkcell ayrıcalıklı kararlar almanızı sağlayan ücretsiz web servisleri sunuyor. Web amaçlarını indirip giriş yaparak ücretsiz internetinizi özetleyebilirsiniz.

Turkcell faturalı ve faturasız aboneleri, Turkcell’in her hafta ücretsiz web sunduğu Turkcell Hesabım uygulamasındaki Salla Kazan sekmesi üzerinden tüm işlemlerini kolayca gerçekleştirebiliyor. Farklı amaçlara yönelik ücretsiz web kampanyaları; yaani, gnç, goller cepte ve bip;

Turkcell Ücretsiz Web Uygulaması

Turkcell Yaani, internette veri bulmanızı sağlayan bir mobil yardımcı programdır. Yaani uygulamasını telefonunuza yüklediğinizde 1 GB ücretsiz internet kazanacaksınız. Yaani, indirildikten sonraki 10 gün içinde en az yirmi kez kullanılır ve aranırsa size bir Turkcell aboneliğinin tüm avantajlarını sağlayacaktır. Bu yardımcı program herhangi bir programda çalışır ve Google gibi arama motorlarında gördüğünüz tüm materyalleri bulmanızı sağlar.

Turkcell Goller Uygulaması: Ücretsiz Web

Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor taraftarları, servis marketlerde bulabilecekleri gruplarına özel Goller Cepte programı ile Turkcell abonesi olarak 500 MB ücretsiz kazanabiliyor. Turkcell Goller Cepte uygulamasını indirerek her hafta 100 MB bedava internet kazanabilirsiniz.

Maç sırasında atılan gol sayısına bağlı olarak 100 MB ücretsiz internet kazanacaksınız. Ek haklar da 3TL ödeyerek satın alınabilir. Yarışmaya katılım için son tarih 31 Aralık 2023’tür.

GNÇ Yazılımı ile Turkcell Ücretsiz Web

Turkcell abonesi olarak ücretsiz web kazanmanız gerekirken, Turkcell GNÇ programı içindeki ÇATLAT bölümünden haftada 2 kez web kazanabileceksiniz. Bu kampanya 26 yaş altı genç Turkcell abonelerine özel olarak sunulmaktadır. Her hafta 2GB Turkcell Hediye Web kazanacaksınız.

  • Önce telefonunuza GNÇ programını yükleyin.
  • Hediye yumurtalarınızı günde iki kez kırabilir ve bol bol hediye kazanabilirsiniz!
  • Kampanya koruma tarihi 31 Aralık 2023 olarak belirlenmiştir.

Turkcell Ücretsiz Web Uygulaması

Bir arkadaşınızı Turkcell Bip Programına katılmaya davet ederek bol bol bedava internet kazanabilirsiniz. BİP programı, mesaj göndererek kazanabileceğiniz ücretsiz 1GB web pazarlama kampanyası da içerir. BİP’in belirlediği mesaj hedefine ulaştığınızda Haftanın Ödülünü Al butonuna tıklayıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Kampanyaya katılım için son tarih 31 Aralık 2023’tür.

Turkcell Ücretsiz Web ve UpCall Uygulaması

Ücretsiz web UpCallkazandıran bir Turkcell programı daha. Hattınıza ilk kullanımınızda 1GB web alanı paketi hediye edilecektir. Turkcell ayrıca bedava web kampanyaları da hazırlıyor. Turkcell UpCall, abonelerine her gün bedava web kazanma şansı sunuyor. Şimdi Turkcell UpCall kullanırsanız günde 500 MB kazanabilirsiniz.

UpCall aboneliğinin yenilenmesinden sonra mevcut olan 500 MB web izine eklenecektir. Hattınızda yeterli stabilite olduğuna inanıyorsanız aboneliğinizi yenileyebilirsiniz. Günlük 500 MB Ödüllü Pazarlama Kampanyası’na katılmak istemeyen abonelerimiz IPTALSTATUP yazıp 2200’a SMS göndererek işlemlerini tamamlayabilirler.

Turkcell (Anket), Sorular ve 1 GB Web Kazanın

Turkcell, hali hazırda sunduğu paketlere ek olarak müşterilerine özel sunduğu Bil Kazan’ı eğlenceli yönleriyle sunuyor . Turkcell GSM’in özel servislerinden biri olan Bil Kazan’ın adı anket. Sorulara doğru cevap veren aboneler 1 GB web kazanıyor.

Turkcell Bil Kazan servisi aboneleri hem eğleniyor hem de para kazanıyor. Yarışmaların her etabı 5 sorudan oluşuyor. Aboneler on sorunun tamamına doğru cevap vermek zorundadır. Bu işlem 15 saniye içinde tamamlanmalıdır. Tüm sorulara doğru cevap vermeniz durumunda 1GB web size hediye edilecektir.

Vodafone Web Bağış Fonksiyonları

Vodafone abonesi olarak geniş ve avantajlı web deneyiminin tadını çıkarabilirsiniz. İşte ücretsiz web sunan servislerle ilgili bazı detaylar. Vodafone aboneleri hediye çarkı ile ürün kazanmaya devam ediyor.

Hediye çarkı, 24 saat geç alınması koşuluyla ücretsiz 5 GB Vodafone web içeriyor. Pazarlama kampanyası, faturalı ya da faturasız olmanız fark etmeksizin ücretsiz web alabileceğinizi ortaya koyuyor. Bu çark, Benim için ne var bölümüne ulaştıktan sonra dönecektir. 24 saat boyunca 5GB web paketi alınabilecek . Vodafone’un ücretsiz web hizmetleri;

Web Hunters Yazılımı ile Vodafone Ücretsiz Web Tarayıcısı

Web Hunters, iOS ve Android işletim sistemli cep telefonlarının uygulama mağazalarında bulunan bir başka Vodafone uygulamasıdır. Tüm video oyunlarını uygulama içinde oynayabilir ve çok sayıda ücretsiz internet kazanabilirsiniz. Oyun içindeki görevleri tamamlayarak ücretsiz webinizi hattınıza yükleyebilirsiniz.

Vodafone’da 50 TL Harcayın, 2GB Bedava İnternet Kazanın!

Ücretsiz web kampanyaları söz konusu olduğunda kullandıkça öde hattı müşterileri de unutulmuyor. Seçeneklerinizi değerlendirmenize yardımcı olmak için Vodafone Hattınıza 50 TL ödeme yaptığınızda 2 GB kazanabilirsiniz.

Vodafone Yanımda Yazılımı ile Vodafone Ücretsiz Web Kazandırıyor

Bedava internet almak isteyen müşterilerin öncelikle “Vodafone’um Vodafone” uygulamasını indirmeleri gerekiyor. Bu yöntemle yeni müşteriler veya hattını taşıyanlar bazı büyük avantajlar elde edebileceklerdir. Ayrıca ilk kullanımdan sonra her hafta çarkı çevirirseniz çok sayıda bedava internet kotası kazanabilirsiniz.

Bedava internet hakkında daha fazla bilgi almak için Vodafone bayileri, müşteri hizmetleri veya online işlem programı ile iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz Vodafone bedava internet sınıfımızdan en yüksek kotalı ürünlere de göz atabilirsiniz.

Türk Telekom Ücretsiz Web Fonksiyonları

Ödemelerinizi yapmak, TL yüklemek ve birçok ayrıcalıktan yararlanmak için Türk Telekom On-line İşlemler programını indirerek bedava internet kazanabilirsiniz. İndirdikten sonra hemen kullanırsanız 1 GB bedava internet kazanırsınız. Farklı Türk Telekom bedava web amaçları;

Selfy Sil Süpür ile Türk Telekom Web Gelirleri

Türk Telekom hattına sahip olarak ücretsiz web sunan programda Sil Süpür sekmesini kullanmanız durumunda çeşitli sürelerde ve kotalarda ücretsiz olarak web’e erişebileceksiniz. Selfy’li iseniz katılabileceğiniz Sil Süpür programı ile her hafta ücretsiz web’e ulaşma ihtimalinizin yüksek olacağını söyleyebiliriz.

Türk Telekom GSM firmasının sunduğu ücretsiz web hakkından yararlanmak için fayda marketlerindeki Tambu ayrıcalıklarından da yararlanabilirsiniz. Telefonlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyeceğiniz bu program ile anında 1 GB Türk Telekom bedava web kazanacaksınız. Bir akıllı klavye programı olan Tambu, hattınızın ücretsiz web’e sahip olduğundan emin olmanızı sağlar. Bu da Selfy Dünyası’nın birçok avantajından biri.

Türk Telekom Arayanı Bil Plus ile Ücretsiz Web

Birçok durumda telefonunuz kapalıyken kimin aradığını tespit edememek şüpheye düşmenize neden olabilir. Böyle bir durumda Türk Telekom Arayanı Bil Plus hizmetinden faydalanmak, güzel endişelerin önüne geçebilecek alternatifleri yakalamak için yeterli olacaktır. Servise cihazınızla kayıt olduğunuzda 1GB ücretsiz internetiniz hemen hesabınıza eklenecektir.

  • Arayanı Bil Plus aboneliğini başlatırken 1 GB veri almak için plus yazıp 7065’e gönderin.
  • Plus, 1 GB almak için 6 ay boyunca kaydolduğunuzda 7066’ya göndermeniz gereken numaradır.

Ziraat Finans Kurumu ile Türk Telekom Ücretsiz Web

Türk Telekom ve ziraat ile yapılan anlaşma kapsamında müşteriler bedava internet kazanıyor. Ziraat Finans kurumu ile yapacağınız TL yükleme işleminiz karşılığında Türk Telekom 5 GB web hediyesi kazanabilirsiniz. Türk Telekom ve Ziraat Finans işbirliği ile düzenlenen kampanya abonelerin yüzünü güldürmeyi hedefliyor. Türk Telekom Ziraat Finans’tan TL Yükle 5 GB Ödül Kazan kampanyasına dahil olmak için 5555 e konu olarak BANKA yazıp mesaj göndermeniz yeterli.

Recommended Articles