Silinen Instagram mesajlarının geri getirilmesi, bir tartışma nedeniyle yazışmalarını silen kişiler için büyük bir arayıştır. “Oops! Ben ne yaptım? “. Yerden tasarruf etmek veya mesajı birinden gizlemek için neyi sildiğimizi bulmamız gereken gün gelebilir.

Bu makalede Instagram’ın silinen mesajlarını yeniden iletebilir misiniz? Instagram silinen mesajları nasıl kurtarırsınız? Aklınıza gelebilecek her türlü soruyu yanıtlamak için elimizden geleni yapacağız.

Instagram silinen mesajları nasıl kurtarabilirim?

Yanlışlıkla silindikten sonra Instagram’daki özel mesajları yeniden iletmek için iki farklı teknik kullanılabilir. Instagram’dan yardım istemek yapmanız gereken ilk şeydir. Instagram Yardım Merkezi’ne giderek ve sorununuzu anlatarak mesajların yeniden gönderilmesini talep edebilirsiniz. Bu teknik için aşağıdaki adımları izlemeniz gerekecektir.

 • Instagram’a giriş yapın.
 • Profilinizi girin
 • Harmony köşesindeki üç vurgulu çizgiye tıklayın.
 • Buradan Ayarlar bölümüne girin
 • Aşağı kaydırın ve “Yardım” üzerine tıklayın.
 • Instagram silinen mesajlarınızın kurtarılmasını veya farklı bir sorunun çözülmesini talep etmek için buradan Yardım Merkezine girebilirsiniz.

Artık Instagram Yardım Merkezi’ne erişebiliyoruz! Buradaki ifadeniz sizin için çok önemli. İkna becerilerinizi kullanın. Mesajlarınızı neden yeniden yayınladığınızı veya bireysel yazışmaları neden sildiğinizi açıklamalısınız.

Gönderdiğiniz mesajların alınacağına dair bir garanti yoktur. Instagram talebinizi değerlendirecek ve size bir çözüm sunacaktır. 5 Gün içinde. Bu süreç derinliğine bağlı olarak 2 hafta sürebilir.

2. Belirli bir sonuç için yetkili kanallara erişmenizi sağlayan bir taktik. Onaylanmış herhangi bir stratejiyi kullanarak platforma başvurduktan sonra, muhtemelen mesajlara erişiminiz olacaktır. Bu mesajlar da vaka bölümü için kanıt olarak kullanılır.

Bu stratejilere ek olarak, bazıları silinen mesajları tamamen farklı süreçler yoluyla yeniden ileteceklerini iddia etmektedir. Bunlar açıkça tanınabilir hedeflerdir.

Instagram Mesajlarını Kurtarmak Gibi Bir Amacınız Var mı?

Tüm Instagram Silinen Mesajları Geri Getirme paketleri ve amaçları, hem reklam odaklı hem de doğrudan hesaplarınızı ele geçirmeyi amaçlayan üçüncü Kutlama ürünleridir. Yukarıda listelenenler dışında başka bir yöntem kullanarak bir mesajı yeniden iletmek mümkün değildir.

IOS Perakendecisinde veya Android Market’te bu işlevi yerine getirdiğini iddia eden birçok uygulama vardır. Sistem, uygulamayı indirdikten hemen sonra Instagram kullanıcı adınızı ve şifrenizi isteyecektir. Siz de dahil olmak üzere hiç kimse hesap verilerinin harici bir yazılım programının eline geçmesini istemez.

Hesaplarımızı kaybedebiliriz ve ideal durumda insanlar özel mesajlarımızı öğrenebilir. Bu mesajlara güvenmemeli ve özel bilgilerinizi paylaşarak hesabınızı riske atmamalısınız.

Fb ile Silinen Instagram Mesajları Nasıl Kurtarılır

Instagram da silinen mesajları kurtarma stratejisiBunu yapabiliyorsanız Facebook’ukullanarak da iyi sonuçlar alabilirsiniz. Fb ve Instagram senkronize ve bağlantılı bir şekilde kullanılmalıdır.

Yazışmalarınızda özel veya kişisel içeriğiniz varsa senkronize bir profil kullanmak en iyisidir. Bağlantılı Facebook hesabında Instagram silinen mesajları sorgulamak için aşağıdaki talimatları takip edebilirsiniz.

 • Instagram’a bağlı Facebook profilinize giriş yapın.
 • Gelen Kutunuza giriş yapın.
 • Sol tarafta bulunan Instagram Direct Gelen Kutusu’na geçin.
 • Şanslı olabilir ve silinmiş mesajları burada bulabilirsiniz.
 • Bu tekniğin başarısı tamamen şansa ve çerezlere bağlıdır.
 • Eğer bu tekniği kullandıysanız, kendinizle gurur duymalısınız. Ama eğer kullanmadıysanız, endişelenmemelisiniz. Yapabileceğiniz hiçbir şey yok.

Instagram Mesaj Engeli Nasıl Kaldırılır

Instagram’da başka birini engelledikten sonra silinen bir mesajı yeniden iletmek için tamamen farklı bir program kullanabilirsiniz. Bir kullanıcıyı çeşitli nedenlerle engellediniz ve mesajları artık yok. İşinizi büyüttünüz ve bu mesajları geri getirmek ve geri bildirim almak için bir taktik benimsediniz. Yasal haklarınız . Bu durumda muhtemelen aşağıdaki taktiği fark edeceksiniz.

 • Kullanıcı adınızı ve şifrenizi kullanarak Instagram hesabınıza giriş yapın.
 • Giriş yaptıktan sonra Ayarlar’a gidin.
 • Biraz ileride Gizlilik ve güvenlik bölümünü göreceksiniz. Ardından Engellenen Müşteriler bölümüne gitmek için buraya tıklayın.
 • Liste, hem geçmiş hem de mevcut tüm engellenmiş müşterileri gösterecektir.
 • Mesajlarını tekrar göndermek istediğiniz kullanıcının engelini kaldırın.
 • Yöntem tamamlandığında, engelini kaldırdığınız kişiden gelen Instagram mesajlarının aktif mesajlarda göründüğünü fark edeceksiniz.

Silinen Instagram sohbet geçmişleri nasıl geri alınır

Instagram’da silinen bir sohbeti veya ismi geri getirmenin bir yolu yoktur. Arama ve sohbet geçmişini silerseniz önceki tüm aramalar ve sohbet geçmişleri çerezlerden kaybolacaktır.

Profilinizdeki Ayarlar’a tıklayın. Güvenlik bölümüne girin ve Arama Geçmişini Temizle’ye tıklayın. Ayrıca tüm isim bilgilerinizin silindiğini göreceksiniz.

Bu makale de ilginizi çekebilir”En Popüler Instagram Filtreleri ve Efektleri 2023″.

Recommended Articles