Konu Başlıkları

İnterneti herhangi bir kısıtlama olmadan kullanabilmenizi sağlamak için Fatih VPN’i doğru şekilde uygulamak önemlidir. Fatih WiFi Web VPN, MEB giriş engelleri hakkında endişelenmenize gerek kalmadan bilgisayarınızdan, android ve iOS cihazlarınızdan Fatih topluluğuna erişmenizi sağlar.

Fatih Wifi Mevcut Şifreler 2023

Fatih Web Topluluğu – Üniversite öğrencileri telefon ve tabletlerinden bağlanabilecekleri gibi şirketler için e-Fakülte alanını veya EBA’yı kullanabilecekler. 2023 güncel Fatih wifi şifreleri;

 • !1qaz2WSX3edc4RFVpercent56
 • F@M2015i#Eb23TC
 • f1@2t34ih5
 • Fatih.1234
 • verdijm@n1453

Fatih Web AnonyTun VPN Ayarları

İlk başta en son modeli alıyoruz. AnonyTun Google Play uygulamasını indiriyoruz ve kuruyoruz. Açın ve gerekli izinleri verin. Daha sonra Fatih Android VPN ayarlarına adım adım ilerleyeceğiz.

Bu ekran cihaz açıldığında karşımıza çıkacak. Bu ekranda çok fazla bir şey yapmayacağız. Üzerine tıklayarak ekranın birincil ayarlarınızı yapacağınız alanına gidiyoruz. sol üstte yer alan “Gizli Ayarlar” bölümü.

Gizli Ayarlar “a tıkladığımızda aşağıda gösterilene benzer bir ekranla karşılaşacağız. Bu ekran Fatih VPN için birincil ayarları yapacağımız ve bitireceğimiz yerdir.

Programı ilk çalıştırdığınızda kapalı olacaktır. Biz açıyoruz. Daha sonra Bağlantı Protokolünü sadece yarı TCP yapıyoruz. 8080 yazan ayarı 443 olarak değiştiriyoruz. Ortada Özelleştirilmiş TCP/http Bölümünü aktif hale getireceğiz. Etkinleştirildikten sonra, aşağıdaki bölüme gitmek için turuncu simgeye basın.

URL/HOST alanına MEB Web Topluluğuna giriş yapmak için kullanılabilecek bir tanıtıcı girin, yani MEB tarafından engellenmemiş bir tanıtıcı. Fatih VPN farklı web sitelerine erişmek için kendini bu sitelerin arkasına gizler. Daha sonra tüm ekranlarda aynı ayarları yaptıktan sonra kapatmak için butonuna basıyoruz. “Kaydet” butonları.

Aşağıdaki ekranda “Click here to continue” yazan yere tıklıyoruz. “Join” yazan yere tıklıyoruz. Birkaç dakika sonra Fatih VPN ve MEB Web engeli kalkmış oluyor.

Hotspot Defend Fatih Web VPN Ayarları

Hotspot Defend VPN, IOS çalıştıran Apple cihazlarında ve Android telefonlarda Fatih’e erişmenizi sağlayacaktır. Programda herhangi bir değişiklik yapmadan bir saat boyunca kullanın. Hotspot Defend VPN adreslerini edinin.

Apple Store İndir İndir Google Play

Hotspot Uygulaması dağıtıldıktan sonra giriş yapılması gerekir. Uygulamayı açtıktan sonra izin vermeniz istenecektir. Bu izinler genellikle konumla ilgilidir. Uygulama, size daha yakın ve daha erken olan web hizmetlerini göstermek için konumunuzu kullanır.

Cihaz açıldığında aşağıdaki gibi bir ekranla karşılaşabiliriz. Fatih VPN’in ayarlarını değiştirmek için Dijital Konum bölümüne tıklayın. Üzerine tıkladığımızda Fatih VPN için seçebileceğimiz uluslararası konumlar gösterilecektir.

Bu seviye, size yakın olan yerel bir konum seçmenize izin verir. Almanya, Türkiye için en hızlı Fatih ayarına sahiptir. Sunucu sorunları nedeniyle bağlanma sorunları yaşayabilirsiniz.

Şimdi katılma zamanı. Başvuru yapmaya hazırız. Ülkeyi seçiyoruz ve ardından “Katıl” düğmesine basıyoruz Fatih Topluluğu’nda sınırsız internet almak için ortadaki düğmeye tıklayın. Yaklaşık 15 saniye sonra bağlantı hazır olmalı ve Fatih Topluluğu’nu sınırsız kullanabilirsiniz.

Yüksek İnternet Fatih VPN Kullanımı

Higher Internet gerçekten hafif bir yardımcı programdır. Kurulumdan sonra, karmaşık ayarlardan geçmek zorunda kalmadan Fatih Web’e bağlanabilirsiniz. Higher Internet özellikle düşük özellikli telefonlara sahip öğrenciler için tasarlanmıştır. Cihaz için yalnızca haftalık güncellemeler önerilir. Higher Internet ile Fatih’e bağlanmak için aşağıdaki adımları kullanın.

Apple Store İndir İndir Google Play

Ayarları değiştirmeden başlamak için düğmeye basın. “Katıl” Düğme ortadadır. Biraz hazırlıktan sonra en etkili sunucuyu bulabileceksiniz.

Fatih 10 saniye sonra sınırsız internete bağlanır ve ortadaki gülen yüz maviye döner.

Ek olarak, EBA web kampanyaları için kullanmak istediğiniz operatörü seçin.

Ayrıca Bakınız

 • Fucicort Krem Faydaları ve Fiyatı: Egzama ve Cilt Sorunları

  Fucicort Krem Faydaları: Egzama & Gözenekler & Cilt Problemleri

  27 Şubat 2023

 • Evde Şarap Yapımı

  Evde Şarap Yapımı 2023 (Tüm Detaylarıyla)

  15 Şubat 2022

 • Tarot Falı Bakan Uygulamalar ve Siteler

  Tarot kartlarını okumayı nasıl öğrenebilirim? Tarot Çalışma Uygulamaları, İnternet Siteleri ve Web Siteleri

  20 Şubat 2022

 • Gelmiş Geçmiş Dünyanın En Güzel 30 Kadını

  2023 yılında dünyanın en çarpıcı 30 kadını

  11 Şubat 2022

 • Turkcell Ücretsiz web
 • Türk Telekom Ücretsiz Web
 • Vodafone Ücretsiz Web

Bilgisayarınızdan Fatih Topluluklarına VPN ile bağlanma

PdaNet VPN, Fatih giriş engelleri olmadan bilgisayarınızı doğrudan internete bağlamak için de kullanılabilir. Fatih wi-fi ile Steam video oyunlarını bile indirebilirsiniz.

PdaNet+ Pc İndir PdaNet+ Google Play İndir

Sağladığımız bağlantıyı kullanarak oturum açın (köprü tüm MNE topluluğunuzda mevcuttur ve engellenmemiştir).

Ev Windows için Shopper mor alandan indirilir. 8Mb boyutunda küçük bir yardımcı programdır.

Bu alanda, I Settle for The Argeement seçeneğine tıklayın ” Subsequent>” Sonraki adıma tıklayın: Karşımıza gelen ekranda bir kez daha “Subsequent>” diyoruz. Ardından kurulum alanının seçimine dokunmadan “Sonraki>” seçeneğine tıklıyoruz.

Kurulum bittikten sonra şöyle bir mesaj göreceksiniz. “Install” diyerek uyarı kapatılıyor.

Bu ekranı bir süre izleyin.

Daha sonra nihai sonuca karar vereceksiniz. “Skip USB” Devam etmek için bu ekrandan Shopper seçeneğini seçin.

PdaNetMasaüstüBunu da kendi avantajınıza kullanabilirsiniz. Amaç artık sağ alt köşedeki birçok listeye eklenmiştir.

İşlem cep telefonunuz üzerinden gerçekleştirilecektir. Fatih VPN Ağına bağlanmak sadece birkaç adımdan ibarettir.

İşte cep telefonumuza yüklediğimiz PdaNet+ yazılımı. Bu ekran bizim değiştirmemiz için değil. Telefonumuzu USB portunu kullanarak bilgisayara bağlıyoruz. Bağlantı yapıldıktan sonra “USB Tether” yazan butona tıklıyoruz Cep telefonlarımızı bilgisayar webpass için hazırlayın.

“USB tether “a tıkladıktan sonra sektör eğitimsiz olacaktır. Bilgisayarınızda aşağıdaki adımlara devam edin. Şimdilik telefonla bir şey yapmanıza gerek yok. Telefonu görünmeyen bir yere koyarak gizleyebilirsiniz.

Bilgisayar bağlantıyı otomatik olarak algılayacak ve bir uyarı gönderecektir. Komutu vermek için uyarının üzerine iki kez tıklayın.

Birkaç dakika içinde “Bağlandı!!!” yazısını görebileceksiniz. Ardından Fatih VPN’den bilgisayarınıza internet aktarımı yapıyor olacaksınız.

Kelime: Fatih wi-fi şifresi yapamayanlar için bir referanstır. Yazımızı ziyaret ederek daha fazlasını öğrenebilirsiniz. Güncel vpn adresi ile ilgili yazımızda hangi vpn’in mevcut olduğunu öğrenebilirsiniz.

Recommended Articles