PUBG cellular 2023 – UC kodları 2023’te ücretsiz – gelir stratejileri, PUBG epin hilesi ve PUBG epin ile ilgili tüm ince baskılar. PUBG Cell oynarken silah, sandık ve royale cross premium seçenekleri satın almak için uc kodu istiyoruz. Ayrıca buradan ücretsiz UC kodları alabilirsiniz. Ücretsiz epinleri ve UC kodunu nasıl edinebilirsiniz? Ücretsiz kodlar, Pubg Cell kullanıcıları için özel olarak bazı denizaşırı sunucular tarafından paylaşılmaktadır. Pubg ücretsiz UC kodları ve ePin özelliklerini 2023 yılında kullanmanız gerekmektedir.

PUBG’nin bir razer kodu ve bir de redeeming kodu bulunuyor. Bu ücretsiz Pubg kodlarını girdikten sonra Pubg razer kodunu ve Pubg redemption kodunu nasıl kullanacağınızı öğreneceksiniz. Ücretsiz Pubg kodlarını keşfetmenize ve kullanmanıza yardımcı olacak bir makale yazdık.

Pubg Razer elektronik pin nedir?

Razer E-pin Pubg’nin kullandığı bir ücret sistemidir. Epin kodu veya Pubg razer, piyasada alışveriş yapmak için kullanılır. pubg silahlarına ve görünümlerine karşılık gelen {Donanım} razer e-pin kodu kullanılarak satın alınacaktır. Razer epin çok kullanışlı bir araçtır.

 • Pubg pazarında sunulan silahlar ve kostümler, e-pin kullanarak satın alabileceğiniz {donanımlara} ek olarak, spor başarınız karşılığında size tamamen ücretsiz olarak verilecektir.
 • Pubg’deki pazardan bir şey satın almak istiyorsanız razer pin ile ödeme yapabilirsiniz.
 • Razer E-pin’i kullanmak istiyorsanız önce kodunuzu kullanmanız gerekir.

Pubg Razer elektronik pin nasıl kullanılır?

 • Epin web sitesine girdikten sonra Pubg ID numaranızı girmeniz istenebilir.
 • Daha sonra ödeme aşamasına yönlendirileceksiniz.
 • Pubg ePIN’i aktifleştirmek için giriş kısmı arttırılabilir.
 • Daha önce e-pin satın aldıysanız, bunları girin ve web sitesinin alt kısmında kullanın.

Pubg oyuncuları bu e-pin’ler ile perakendecilerden çeşitli ürünler satın alabilirler. Pubg ePin’leri, karakterler için kask ve kostüm gibi ekipmanlar satın almak için de kullanılabilir. Pubg epin hackleri söz konusu olduğunda, ne için kullanılırlar?

Pubg cellular’da kazanmak, hediyeler ve ödüller almak için grubunuz için iyi ekipmanlara ihtiyacınız olacak. İhtiyacınız olan tüm teçhizatı 2023 Pubg E-pin Hilelerini kullanarak ücretsiz olarak satın alabilirsiniz.

Pubg Cell Razer Cheat Ücretsiz Kodları nedir?

Razer epin, Pubg Mobile ücret yöntemidir. Ücretsiz olarak almanın birkaç yolu vardır. Razer E-pin Cheat en popüler olanlardan biridir. Pubg Cell ödeme kodu veya Razer epin kodu birçok platform ve sunucuda ücretsiz olarak paylaşılabilir. Pubg hilesini düzelttikten sonra ücretsiz olarak epinler alacaksınız.

Ücret modunu seçerek Pubg hücresel epinleri ücretsiz UC kodları için almayı seçebilirsiniz. Pubg kodlarını ve e-pinleri etkinleştirmek için, Pubg perakendecisinden satın aldığınızda ücretsiz stabilite almak için aşağıdaki adımları izleyin.

 • Pubg UC kodları satın alma sayfasına giriş yapın.
 • Hesabınızı onaylamak için katılımcı kimliğinizi girin.
 • Buraya Tıklayın “Tamam” Talebinizin geçerliliğini kontrol edin.
 • Pubg spor kodunuzu epin girmeniz istenen kutuya girin. Bitirdiğinizde “Tamam “a tıklayın.
 • “Ürünü satın al” uyarı metninin onaylanması ile yöntemi sonlandırın.

Pubg cellular işlemi onaylayacak ve doğru verileri girdiğinizde UC değerini Pubg Hesabınızda görüntüleyecektir.

Pubg Ücretsiz ePin Kodları (UC 2023)

Pubg epin kodları herkesin anlayabileceği basit bir mantığa sahiptir. Her kod belirli sayıda satın alma paketine karşılık gelir. UC kodları muhtemelen Pubg epin hilecilerinin en popüler yöntemidir. Pubg UC E -pin) Kodları 2023 Pubg UC E-pin Kodları ücretsizdir. Pubg mağazalarında ihtiyacınız olan ürünleri satın almak için yeni kodları kullanabilirsiniz.

Pubg UC hackleri, kelimenin tam anlamıyla Pubg sunucusunda oluşturulan kodlar için herhangi bir ücret ödemeden kodu aramak anlamına gelir. Ücretsiz Pubg kodu hack’i son zamanlarda birçok oyuncu tarafından kullanılmaktadır. Pubg hile kodu, spor başarınızı artırmanın harika bir yoludur. İşte 2023 Pubg Cellular UC kodunu içeren bir liste. Bu kodları Pubg hücresel üzerinde kullanmalısınız.

KAOE6-UJA9D-SAK3V YU5JD-SU5NS-NAY5J
DJS2J-D2FND-N6KFN HUS5J-JS7IK-KD8KD
NS2LS-RTI3N-DNW3R DJ4ND-DW2AS-TJS3K
LA5JD-OKSJ4-VS2KD DKA5J-MJA7D-SN3JD
MAF8F-MSI6G-DNSK3 KSN5D-N5JFN-N3OSK
NAU7W-NBU7S-NAN4V NAJ8S-NAN6R-NLG6Y
LAK7S-JAUD6-JA9VM ASA3G-KA7RK-NSO9E
DKE9T-ZOLD5-MO8SD EOE4K-4KS3F-DKW0E
ASJD9-OQK7A-DKA9E DK4G-NSK2D-SAK3T
S8DSS-D8DS8-SD225 SJ4FJ-EJ8AD-ROKS0

Ücretsiz PUBG UC Kodu Teknoloji Orta 2020

Silah ve ekipman satın almadan Pubg’de ilerlemek ve başarıya ulaşmak zordur. UC için alışveriş yapmak çok yüksek bir maliyetle mümkündür. Birçok oyuncu Pubg UC hacklerini kullanmaya teşvik edildi. Pubg UC Code era Heart Cheat Programı, oyun içinde UC kodları üreten bir programdır.

Ücretsiz kod üreteci, Pubg’nin sunucularında üretilen kodlar kadar ücretsiz bir ePIN hilesi sağlar. Aşağıda Pubg UC jeneratör programı 2023’te üretilen bazı UC’ler bulunmaktadır. UC kodlarını epin olarak kullanabilir ve ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.

ADK6I-DJ4HD-FDJ4O NAD5K-DS4NF-FNF5N
ZDK5O-SNS4U-NAK5K MO2JR-J6JDK-YLD1G
LA3BY-DJ3UD-KH9ND NS4JD-JE9KY-DS4LD
SJ3QW-NDJ6L-DMS9F KO4IF-JD5DK-SK3KD
KD39K-KS4KS-DA9DM N1SK3-DK5LD-GFOD4

Ücretsiz UC Kodu Pubg Win 2023

Pubg Cell UC kodlarını kazanmak için, 2023’te Pubg ücretsiz epin sağlayan sunucuları aramalısınız. 2023’te Pubg oyuncuları, Uc kod üreteci uygulamalarını ve ücretsiz kod listesini kullanarak UC kodlarını ücretsiz olarak kullanabildiler. Ücretsiz Pubg UC Kodlarını sporda da kullanabilirsiniz. 2023’te UC epin kodları, Amerikan sunucularında paylaşılan ücretsiz Pubg kodları olarak dahil edilecek Aşağıdakiler örneklerdir:

8DJSB-NDJ5L-DS4JD JD1GK-OKR2J-QDFM3
VJS2K-FK4KM-DNW2J KD7FJ-DJ3JD-D31KD
DZNX6-DJW5J-DK0FJ NS3YU-KJSN5-ZGI6D
SB28D-DNE0D-DSY9C A1SK3-KD97S-DN8FK
DN3DJ-ZHY8G-CN8DS M9DNS-DJ4FN-POD3J
LDI3J-DJ5K6-JSA4P ZD5KD-DKW4J-F5KS3

Pubg Cell Free UC kodları 2023

Pubg hücresel Ücretsiz UC kodları, yani AB oyuncuları Pubg hücresel Ücretsiz UC kodlarını özgürce paylaştı. Türk Pubg epin için alternatif olarak yurtdışı Pubg sunucusunda ücretsiz uc kodu kullanın. Pubg UC sunucularının ulusa karşılık gelen sonraki kodlarını bile kullanabilirsiniz. İngiltere, ABD ve Almanya ;

DJWD8-CNG5J-J-J6NDB ZS9DJ-EJ5HD-DJ8FK
QN8DJ-JDF5J-KS9JQ NSK9K-DJS5H-HD5HD
SJD5U-JDH8D-SJ3KL KI9DN-J5GDJ-KS9SJ
WEJ4H-DJ5AD-J4SKF KD9SB-DK4JS-SJ5JS
DJ6KD-KD7IJ-JD1LS KD9AL-J3DKA-KS4JD

Pubg Cell ücretsiz UC kodu nasıl alınır?

Pubg ePin’i kullanmak için aşağıdaki kodu uygun disipline girin. UC paket fiyatı bilinmemektedir. Aşağıdaki kodlar 2023 yılında ücretsiz olarak kullanılabilir.

G9S3K-DJE3J-DJS3D JD4AK-DJ6SN-S3NKA
JS8KA-AN4JD-SN6NS HS3KD-SAB7D-MD6KF
CVLS0-SMS5J-DK6KD DKS9A-KS4MD-MA4HD
MNA6S-M5KSL-LS4JD N8AKD-KS9AK-KS4ND
DJ9SK-DF5JD-DK3AD NS9SK-KN5SV-K0KJD

PUBG Kodları 2023 için Ücretsiz

Pubg UC kurulumu herkes için çok kolaydır. Pubg’nin hücresel sunucuları bu kodları periyodik olarak dağıtacaktır. ücretsiz UC kodu hileleri Paylaşım, Pubg panolarını önemsemektir. İşte Pubg ile ücret karşılığında paylaşılabilen hile uygulamaları tarafından oluşturulan uc kodlarının bir listesi.

KD9WD-DEJ5J-JF98F N8SKF-FJ2JD-9DKNQ
QMAN5-NU7DJ-KA9CD M0SJS-AD4JS-DJ4JL
DZN9S-QHSL3-N8SKS N9SK2-SL9IJ-N9AKD
NA9DK-KAN4U-KNYA7 U8AKS-KAJ6S-KJ8AB
N9ALD-KI7AK-MNUP9 XN8SK-KWN7S-KNSY8

Farklı sunucular tarafından oluşturulan PUBG UC Kodları

Tüm ücretsiz Pubg kodlarının üretilmesinden tek bir sunucu sorumludur. Bir VPN ile, farklı sunucular tarafından üretilen Pubg kodlarını alabilirsiniz. Bunlar, Pubg’de Rus ve İngiliz oyuncular tarafından dağıtılan ücretsiz UC ePin kodlarıdır:

O98DJ-NSY7S-J4KDA NS8S2-SJ4JN-NK9AW
NPAL4-4HDUA-N8KAL LP0AJ-JW7AK-NOS9S
ADU3K-JDU7S-NHS2D NU8JS-JSJ3J-NOAJS
BAU8S-NAUYD-KO9KS USH5H-KF8UD-NOLS2
PQSJ7-DNAY7-NISP9 PS9J3-3JDYH-NLAKQ

Pubg hücresel kodlarını farklı kanallar aracılığıyla ücretsiz olarak kolayca edinebilir ve kullanabilirsiniz. Aşağıda Pubg için ücretsiz görünümler elde etmenizi sağlayacak birkaç kod bulunmaktadır. Bu kodlar farklı bisikletler ve görünümler satın almanızı sağlayacaktır.

 • E7FENAD3K: Pubg’de bisiklet satın almak için kod
 • G7E283R4FK Pubg’de M16 tüfekler için özel gözenekler ve cilt
 • DKS37DKHLA-Pubg’de ilişkilendirme yapmak için kod
 • KR45JGSJH – Pubg’de keskin nişancı silahları için ücretsiz kaplama

İlgili İçerikÜcretsiz PUBGhesapları

Telegram için PUBG Code Free 2023

2023’te, PUBG mobil hilelerinin ve ücretsiz UC kodunun paylaşılabileceği yüksek aboneli Telegram grupları ve kanalları olacak. Telegram, dahil olmanın en iyi yoludur.

Bunedenle; PUBG epin kodları ve ücretsiz UC kodu için mümkün olduğunca çok olasılıktan bahsetmeye çalıştık. Düşünce ve fikirleriyle katkıda bulunmak isteyen herkes geri bildirim bölümünü kullanarak bunu yapabilir. PUBG ve farklı hücresel video oyunları için ücretsiz hesaplar ve hileler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz Spor hileleri derslerimizde, size en yaygın hile türlerini nasıl tespit edeceğinizi ve bunlardan nasıl kaçınacağınızı öğreteceğiz.

Recommended Articles