Turkcell, bedava dakika kazanmanın sms ve ödül havuzlarının yanı sıra salla kazan, crack, bip faydaları ve bedava dakikalar gibi birçok yolunu sunuyor. Turkcell, kullandıkça öde müşterileri ve faturalı aboneleri için ücretsiz konuşma paketleri ve dakikalarına 2023 yılında da devam edecek.

 • Bip uygulamasını mobil cihazınıza indirerek bedava dakikalar kazanabilirsiniz.
 • Salla kazan size her yöne bedava dakika kazanma fırsatı veriyor.
 • Turkcell ödül havuzuna giriş yaparak dilediğiniz talimatta bedava dakika kazanabilirsiniz.

Turkcell Bedava Konuşma Paketi

Turkcellbedava dakika konuşma paketi anlaşması yapmak için tamamen farklı bir 3 sms kampanyası kullanın. Sms göndererek anında bedava dakika kazanabilirsiniz. Turkcell Bedava Konuşma Paketi Fırsatı dakika stratejileri aşağıda listelenmiştir.

 1. SURPRIZ Türleri Cep telefonunuzdaki mesaj bölümünden 2222’ye kısa mesaj gönderin. Bu mesajı gönderdikten hemen sonra dakikalarınız telefonunuza yüklenecektir.
 2. FIRSAT Türleri 2222‘ye mesaj gönderebilirsiniz. Turkcell Konuşma Paketi cep telefonunuza hemen yüklenecektir.
 3. Turkcell’in talimatlarını mesaj atarak ücretsiz dakikalar kazanabilirsiniz. GEL DK Ayrıca aşağıdakiler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz: 2222 Ücretsiz dakika kazanın

Turkcell Uygulaması: 100 Dakika Kazanın

2200 Typing BIP100DK‘ya bir metin gönderin. Saniyeler içinde bilgilendirileceksiniz. 24 saat boyunca 100 dakika konuşma süresi kazanacaksınız.

 • Turkcell Bip hem faturalı hem de kullandığın kadar öde tüm müşterilere açıktır.
 • Her 100 dakika konuşma süresi için bir TL ücretlendirilir.
 • Her ay dakikalarınız biter bitmez yenileme yapabilirsiniz.

Turkcell her yöne ücretsiz dakika sunuyor

Turkcell, faturalı ve faturasız hat sahiplerine çeşitli kampanyalar ve her yöne bedava dakika kazanmanın alternatif yollarını sunuyor. Faturalı hat sahibi Turkcell müşterileri HEDİYE DK yazıp 2222’ye göndererek her ay her yöne 100,250,500,1000 ve 2000 dakikaya kadar bedava dakika kazanabilirler.

Turkcell faturalı hat aboneleri BOL DK HAFTASONU yazıp 2222 ‘ye göndererek her yöne 100-250 dakika ücretsiz hafta sonu görüşmesi kazanabilirler. Hafta sonu ödülleri Cuma gecesi saat 20:00’de başlıyor, Pazar gecesi saat 23:59’a kadar devam ediyor.

Turkcell, hazır kartlı hat sahiplerine yönelik sadakat pazarlama kampanyası kapsamında her yöne bedava dakikalar sunuyor. Turkcell, aylık 15-24 TL arasında yükleme yapanlara her yöne 100 dakika hediye ediyor. 25 TL yükleyenler veya kontör paketi satın alanlar ise 250 dakika kazanıyor.

Turkcell her ay size her yöne kullanabileceğiniz 500 dakika hediye edecek. Bu promosyondan yararlanmak için Faturalı Hat sahibi olmanız gerekmektedir. Ücretsiz dakikalarınızı 532 müşteri hizmetlerini arayarak alabilirsiniz.

Hesabım Uygulaması ile Bedava Dakikaların Keyfini Çıkarın

Turkcell Hesabım programı ile bedava dakika kazanmak için dijital operatör Turkcell Hesabım mobil programını kullanmanız gerekebilir. Sohbet paketini programdaki Salla Kazan bölümünden ya da ödül şenliği pazarlama kampanyasından kazanabilirsiniz.

Turkcell Dijital Operatör programı üzerinden giriş yaptığınız takdirde yedi gün boyunca her gün ödül dakika kazanırsınız. Haftada bir kez kullanım hakkınız varsa sadece ödül dakika değil, ödül SMS veya web de kazanabilirsiniz.

Turkcell bedava dakika hilesi

Turkcell salla kazan bedava dakika kazanmanın tek yolu. Telefonunuzu sallayın ve salla kazan bölümüne girin.

Turkcell Gurbet Tarifesi’nde 1000 dakika bedava

Bedava dakikalardan yararlanabilmek için öncelikle Turkcell Gurbet Tarifesi’nden yararlanılması gerekmektedir. 20 TL yükleyerek ayda 1000 dakika bedava konuşabilirsiniz.

 • Ücretsiz 1000 dakika sadece evde geçerlidir.
 • 1 GB BİP web, BİP programı hangi ülkede kullanılıyorsa orada kullanılabilir.
 • Bunun için cep telefonunuzun fonksiyonuna göre Play Store veya App Store’dan BİP programını edinmeniz gerekebilir.

Turkcell’liler hafta sonu bedava konuşuyor

Turkcel, ön ödemeli müşterilerini unutmadığını göstermek için özel kampanyalar oluşturdu ve Turkcell müşterileri arasında ücretsiz hafta sonu görüşmeleri sunuyor.

 • Cumartesi ve Pazar günleri ailenizle dilediğiniz kadar konuşabilirsiniz.
 • Turkcell Bedava Konuşma Kampanyası için en az 35 TL yüklemeniz gerekiyor.
 • Daha sonra Turkcell size her hafta sonu bilgilendirme mesajı gönderir. Artık Turkcell’lilerle ücretsiz konuşabilirsiniz.
 • Nihayetinde, kullanım ikamet edilen ülke ile sınırlı olacaktır.

Turkcell Sms Bedava Dakika Kodları

Turkcell Hediye Havuzu, Turkcell’in müşterilerine yüksek miktarda bedava dakika dağıtmak için kullandığı bir pazarlama kampanyasıdır. Turkcell Hediye Havuzu, bedava dakika kazanmanın farklı yollarını sunuyor. Dakika kazanmak için Turkcell’in bedava dakika sms sms kodları ile kısa mesaj gönderin.

Sms kodu Gemi Ücretsiz Dakikaların Keyfini Çıkarın
BIP 100 DK 2200 100 Dakika
SÜRPRİZ 2222 Şok Dk
GEL DK 2222 30 Dakika
SK137 2200 500 Dk

Turkcell’in Şok Seviyeli Havuzu – Ücretsiz Dakika Hediyesi

Turkcell İletişim Tesislerini ziyaret ederek ücretsiz dakikalar kazanabilirsiniz. Turkcell Dijital Operatör’ün şok faktörleri size ücretsiz dakika ve web’in yanı sıra SMS de verecektir.

Bol GB Yükleme Kiti: Bedava Dakika Kazanın

Turkcell, yeni kullandıkça öde müşterilerine 750 dakika hediye ediyor. Turkcell ayrıca 30 gün boyunca 750 dakika konuşma süresine ek olarak 25 GB internet hediye ediyor. Eğer 18 yaşından büyükseniz, bulunduğunuz yerdeki Turkcell İletişim Merkezi’nden yeni bir kullandıkça öde hattı alabilirsiniz. Hattınızı açtığınız anda ücretsiz dakikalarınız otomatik olarak tanımlanır.

Daha fazla dakika harcayın, bedava dakikalar kazanın

Hediyeli, oynadıkça puan kazanabileceğiniz ve bu puanları kullanarak ücretsiz Turkcell dakikaları kazanabileceğiniz bir programdır. Hediyeli Oyun, tüm Turkcell talimatları için ücretsiz dakika kazanmanızı ve hoş geldin hediyesi olarak 1GB web almanızı sağlar.

Dilediğiniz kadar Turkcell Bedava Dakika kazanmak için Turkcell Bedava Dakika yükleyin

Turkcell Dijital Operatör, Paycell ve Turkcell Resmi web sitesi üzerinden yedi gün boyunca geçerli ücretsiz dakikalar kazanabilirsiniz. Kullandığın kadar öde hattı kullanan Turkcell’liler, Hazır Kart bakiyelerini yükleyerek anında para kazanmaya başlayabilirler. Hazır Kart’ınıza bakiye yükleyin, bedava dakikalar kazanın.

 • Turkcell dijital operatör uygulaması için Turkcell telefon numaranız gerekmektedir. Ardından işleminizi tamamlamak için Durağanlık Yükle Tıkla “ya tıklayın. Kontör yüklemek istediğiniz kontör bilgisini ve banka kartı bilgilerinizi girdikten sonra ekranda kontör yükleme ücretini oluşturun.

Ücretin başarılı olması durumunda Turkcell bonus dakikalarınızı otomatik olarak hattınıza yükleyecektir.

Recommended Articles