Türk Telekom bedava dakika kampanyaları ile tek kuruş harcamadan ve hiçbir ücret ödemeden ailenizle konuşun. Türk Telekom’un bedava dakika paketleri yapmak için çeşitli kampanyaları ve alternatif paketleri bulunuyor. Her yöne tek kuruş harcamadan konuşmak isteyenler için Selfy’li geceler pazarlama kampanyası, sil süpür bedava konuşma kampanyaları ve 50-100 dakika ödül kampanyaları gibi birçok Türk Telekom bedava dakika teklifinden en iyi şekilde yararlanın. Eğer bir Türk Telekom abonesiyseniz ya da yeni abone olmayı düşünüyorsanız, bedava dakika kazanmanın öncelikli olarak 2 yolu olduğunu fark edeceksiniz;

 1. Woops, tüm müşterilerine ücretsiz Woops üyeliği sunuyor. 2.000 TT Mobili ile 1 hafta konuşarak bedava dakika kazanabilirsiniz.
 2. Kullandıkça öde hattı müşterileri için 30 TL ve üzeri yükleme yapanlar Türk Telekom’dan saat 21:00 ‘e kadar bedava dakika kazanabilirler. Aşağıda nasıl başlayacağınıza dair bazı örnekler verilmiştir: sabah 9:00 “GECE”yazıp 4545‘e göndererek.

Türk Telekom Bedava Dakika Kampanyaları 2023

Türk Telekom bedava dakikaları için sms ile kampanyalara katılabileceksiniz. Türk Telekom’un sunduğu bedava dakikalar ile her yöne sınırsız konuşun. Türk Telekom’un faturalı ve faturasız hat sahipleri için birçok bedava dakika kampanyası bulunmaktadır. Türk Telekom’un 2023 yılı bedava dakika gelir kampanyaları şu şekildedir; 1000 dakika bedava, self marketing kampanyası, sil süpür dakika ödülü, hafta sonu ve seç konuş devam ediyor.

Türk Telekom Sil Süpür Bedava Dakika 2023

Ayrıca aşağıdakiler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz:Türk Telekom sil süpür bedava dakikaWebİşlemleri yardımcı programında görünen sil süpür için ekrandaki talimatları izlemeniz yeterlidir. Ürün detayları hakkında SMS ve cihaz üzerinden bilgilendirileceksiniz.

Herhangi bir ücret ya da kayıt gerektirmeyen bedava dakika pazarlama kampanyası için Türk Telekom On-line İşlemler Programı’nı edinmeniz ve giriş yapmanız yeterlidir.

 • Aramalar her hafta sınırsız
 • Hücresel web ücretsiz
 • Muud Premium üyelik
 • Şok ürünler kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Tüm Talimatlar pazarlama kampanyasını anlatıyor

Türk Telekom bedava dakikaları mevcut tarifenizle hiçbir ek ücret ödemeden alın. Türk Telekom hat sahipleri sms ve mesaj ile bedava konuşma kampanyaları ile tek kuruş harcamadan uzun uzun konuşabiliyor. Her ay 25 TL ve üzeri fatura ödeyen kadın Türk Telekom hat müşterileri her hafta 13:00-14:00 saatleri arasında her yöne 1 saat ücretsiz konuşma süresi kazanıyor, WhatsApp için 1GB, Facebook ve Twitter için 1’erGB olmak üzere 2 GB internet kazanıyor. HERYONE DK yazıp 5555‘e göndermeniz yeterli.

Türk Telekom Kullandığın Kadar Öde Bedava Dakika 2023

Selfy faturalı tarifesini alanTürk Telekom faturasızhat müşterileri akşamları bedava konuşuyor. Faturalı hat sahiplerine sunulan bedava dakikaları kullanmak isteyenler; Selfy Paketi’ne 30 TL ve üzeri yükleme yaparak Türk Telekom numarasına gelen gençler saat 21.00 ‘e kadar bedava dakika kazanabiliyor Ertesi sabah 09 ‘a kadar GECE yazıp 4545‘e sms göndererek kazanabiliyor.

Türk Telekom e-Fatura ile Bedava Dakikalar

Türk Telekom faturanızın belge olarak muhatabınıza ulaştırılması durumunda hem kağıt tasarrufu yaparak çevrenize hem de bedava dakika kazanarak cüzdanınıza yardımcı olabileceksiniz. Belirli bir alandan çıktıktan sonra bedava dakika kazanabilirsiniz. Tüm talimatları tamamlamak için sadece 100 dakikaya ihtiyacınız olacak Gönderme Türk Telekom sisteminde kayıtlı e-postanıza SES yazarak 3008 ‘e mesaj gönderebilirsiniz.

Ödüle katılım sadece bir kezdir. E-posta adresinizi değiştirmeniz durumunda başka bir hediye kazanmanız mümkün olmayacaktır. Bunun yanı sıra , otomatik fatura talimatı vermeniz durumunda 1 hafta geçerli 2GB Türk Telekom bedava internet kazanacaksınız.

Türk Telekom SEÇ Konuşmak Lazım Pazarlama Kampanyası

S.E.Ç. ile pazarlama kampanyasına katılmak için 10 Ocak 2014 tarihinden itibaren numara taşıma, yeni hat tesisi, faturalı ve faturasız tarifelerden Türk Telekom’a geçiş yapmak, Konuş Lazım 1000 tarifesi ile kampanyaya katılmak için yeterlidir. Bu tarihten sonra herhangi bir katılım şartı aranmaksızın her yöne 500 dakika ekstra sunulacaktır.

 • Hattınız 1500 Dakika Konuşma Süresine Sahip
 • Aylık tarife ücretleri aşağıdaki şekilde hesaplanmaktadır: 37 TL Size özel
 • Pazarlama kampanyasına katılabilirsiniz. 47 TLHerhangibir koşul yoktur.

Türk Telekom 50 Dakika – 100 Dakika Hediye 2023

Türk Telekom’dan 50 dakika veya 100 dakika kazanmak için PAKET yazıp 9090‘a kısa mesaj gönderebilirsiniz. Gelen kısa mesajda kaç dakika kazandığınız belirtilecektir. Bu pazarlama kampanyası ile kazanılan dakikalar sadece Türk Telekom müşterileri ile konuşmak için geçerlidir. 50 veya 100 dakika kazanmak şansınıza bağlıdır. Dakika için Türk Telekom Bedava Web Sınıfı’na göz atın farklı bedava kampanyalarvarBu alternatifleri kaçırmayın!

Hattını Türk Telekom’a taşıyanlara bedava dakika

Farklı operatörlerden taşıdığınız hattınız Türk Telekom’da bedava dakikalar kazandırır. Kullandıkça öde hattı alırsanız veya taşırsanız bedava dakika kazanabilirsiniz. Bir ay içinde yazın. KAYIT 5660 ‘a kısa mesaj gönderin, Türk Telekom’da bedava dakikalar kazanın.

Bedava 50 Dakikakazanmaya devam edinHer ay hattınıza 20 TL yükleyerek faturanızı hemen ve gecikmeden ödeyin. Toplam 600 dakika kazanmaşansını yakalayın.

Türk Telekom Hafta Sonu Bedava BeniAra 2023

Türk Telekom hafta sonu bedava konuşma kampanyası ile 30 TL yüklediğiniz takdirde Cumartesi akşamı 00.00’da başlayıp Pazar günü 23.59’da bitecek bedava konuşma paketi kazanabileceksiniz. HAFTASONU yazıp 4242’ye mesaj göndermeniz yeterli. Ayrıca 2017 yılından beri devam eden bu kampanya ile SABIT 2000DK yazıp göndererek Türk Telekom 2000 dakikalarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz: 6368 9 TL ödeyerek.

Türk Telekom Evde Web ile Hediye Dakikalar

Türk Telekom bireysel ev telefonu müşterileri için hazırlanan bedava dakika kampanyası kapsamında ev telefonu aboneliği başlatanlara her yöne 500 DK konuşma avantajı sunuluyor. Bu tarife kapsamında ayrıca 3000 DK değerinde bedava konuşma hakkı kazanılıyor. Türk Telekom mobil dakikaları Akşam 07.00 ile sabah 07.00 arası hediye olarak sunuluyor. Bu kampanyaya 12 ay taahhütle nasıl katılabileceğiniz hakkında detaylı bilgi almak için 444 1 444’ü arayabilirsiniz.

Türk Telekom Ev Hanımlarına Bedava Dakikalar

Türk Telekom abonesi olan ev hanımları “150 Paketi ni seçerse özel hediyenin tadını çıkarabilir15TL altındaki tüm siparişler için150 DK’lık bir paket gönderilecektir. Ev hanımı olan ve bu paketi seçen ev hanımları gün içinde 10.00 – 15.00 saatleri arasında Türk Telekom içi 2000 dakika ücretsiz görüşme hakkı kazanacaktır.

 • 2000 DK ödülü sadece Türk Telekom aboneleri ile kullanım içindir.
 • Bu ödül 30 gün üst üste geçerlidir ve bitiminde yenilenebilir.
 • KALAN 2000 yazıp 5555’e göndererek pakette ne kadar kullanım kaldığını öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom Onnet ile Bedava Dakika Paketi

Türk Telekom’un birçok kurumsal kampanyası arasında yer alan 12 ay 500 dakika bedava Onnet kampanyasından PSTN-PSTN müşterisi olan aboneler faydalanabiliyor. Gerekli bilgileri almak için Türk Telekom Ofisimin Adı Merkezi’ni arayabilirsiniz. 444 5 444 numaralı telefondan ulaşılabilen kampanya kapsamında 12 ay taahhüt veren Türk Telekom müşterileri 500 dakika ücretsiz konuşma hakkı kazanacak. Hediye aylık 500 dakika için geçerli. Hediye 500 dakika ile şehir içi ve şehirlerarası görüşme yapılabilmektedir.

Recommended Articles