Türk Telekom bedava sms 2023 ipuçları ve kampanyaları faturalı ve faturasız hat müşterileri için geçerlidir. Türk Telekom hediye sms kazanmak için tek kuruş harcamadan tüm ana noktaları ile alternatiflerden yararlanmak için yapmanız gereken bir takım stratejiler bulunmaktadır.

Türk Telekom müşterisi değilseniz kısa sürede hattınızı Türk Telekom’a taşıyabilir, Türk Telekom’un ücretsiz sms kampanyalarından ve farklı kampanyalarından yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Türk Telekom hat aboneleri, Türk Telekom üzerinden kazandıkları ücretsiz SMS’leri sadece kendi kullanımları için kullanabilirler. Türk Telekom’a ücretsiz SMS göndermeninkolay yollarını soran 201Başkabir ihtimal düşünemiyoruz. Başka bir olasılık düşünemiyoruz.

Türk Telekom Ücretsiz SMS Paketleri Nelerdir?

Türk Telekom’un müşterilerine sunduğu ücretsiz sms paketlerini kısa mesaj yoluyla telefonlarınıza özetleyebilirsiniz. Ayrıca Türk Telekom’un yapmış olduğu SMS kampanyalarını online programı üzerinden değerlendirebilirsiniz.

Türk Telekom programını telefonunuza indirerek, program içerisindeki süpürme pazarlama kampanya silme adlı sınıftan ücretsiz sms haklarımızı telefonunuza özetleyebileceksiniz.

Türk Telekom Ücretsiz Sms Başarılı

2023 yılında Türk Telekom operatörü üzerinden ücretsiz sms kazanmanın birkaç yöntemi var. Bu yollardan biri de en çok bilinen ve sevilen pazarlama kampanyasıdır. Kampanyalar söz konusu olduğunda Türk Telekom bedava sms veriyor pazarlama kampanyası ile müşterilerine ücretsiz yerinde mesajlaşma imkanı sunuyor. Bedava sms alternatiflerinden yararlanabilmek için Türk Telekom müşterisi olmanız ya da hattınızı yakın zamanda Türk Telekom’a taşımış olmanız gerekiyor.

 • Türk Telekom’un ücretsiz yerinde mesajlaşma kampanyası ile bireyler yurt içi ve yurt dışında istedikleri kişiye mesaj gönderebiliyor.
 • Türk Telekom faturalı hat müşterileri kampanyadan yararlanamamaktadır.
 • Bu pazarlama kampanyası esnafa dost tarifelerin abonelerine veya ortak tarifesi olanlara yöneliktir.
 • Ücretsiz mesajlaşma kampanyasına nasıl dahil olacağınızı buradan öğrenebilirsiniz.
 • Öncelikle hem şirket hem de faturalı hat alabilirsiniz.
 • Türk Telekom hat sahipleri mesaj bölümüne büyük harflerle UCRETSIZ yazdıktan sonra 5555 ‘e kısa mesaj gönderebilirler, kısa süre içinde size bilgi içeren bir mesaj gönderilecektir.
 • Bilgilendirmeyi aldıktan sonra ücretsiz SMS’lerden faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom Ücretsiz Sms Hilesi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom abonelerinin yararlanabileceği bir ücretsiz sms hilesi bulunmamaktadır. Kolay yöntemlerin ne olduğu sorulduğunda net bir cevap verilmiyor. Türk Telekom bedava sms hilesiHile yapmadan bedava SMS almanın yolları var. En popüler olanı SMS ile bedava sms kazanmak.

 • Telefonunuzdaki mesaj bölümüne büyük harflerle DENEME yazdıktan sonra 5555 ‘e mesaj göndererek ücretsiz sms kazanabilirsiniz.
 • Bu bir numara olarak düşünülebilir. Siz gönderdikten sonra Türk Telekom tarifenize ücretsiz sms veya bambaşka ücretsiz paketler ekleyebilir.

Türk Telekom’a gelerek abone olabilir ve ücretsiz sms alternatiflerinden faydalanabilir ya da yaklaşık 1 ay içerisinde telefonunuza 25 TL ve üzeri yükleme yaparak Türk Telekom’un ücretsiz sms alternatiflerinden faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava Sms Faturalı 2023 Kampanyaları

Türk Telekom üzerinden şirket faturalı hattı olanların değerlendirebileceği SMS paketleri bulunmaktadır. Türk Telekom bedava sms faturalı 2023 kampanyalarıdenildiğinde akla gelen paketlerden biride site içi bedava mesajlaşma kampanyasıdır.

Doğrudan cep telefonunuza ücretsiz sms göndererek bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Ayrıca ÜCRETSİZ Büyük harflerle, telefondaki mesaj bölümünden ve 5555‘e kısa mesaj göndererek daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Türk Telekom tarafından faturalı hatlara sağlanan ücretsiz sms kampanyaları oldukça azdır. Tarifeniz kapsamında düzenlenen sms pazarlama kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

Türk Telekom Ücretsiz Sms Kullandıkça Öde 2023 Kampanyaları

Türk Telekom’un standart ve bilinen tarifelerinden biri de gençlere yönelik selfy tarifesidir. Bu mesajlaşma kampanyası gençlere ulaşmanın en etkili yollarından biridir. Türk Telekom bedava sms kullandıkça öde 2023 kampanyalarıSelfy aboneleri, kullanım başına öde hat seçeneğine sahiptir ve anında ücretsiz yurt içi veya yurt dışı sms gönderebilirler.

 • Kullandıkça öde hattı sahibi olarak, 30 gün içinde hattınıza en az 25 TL yükleyerek ücretsiz selfy mesaj paketi kazanabilirsiniz.
 • Türk Telekom faturalı hat sahiplerinin yararlanabildiği selfy tarifesini uygulamak için aşağıdaki butona tıklayarak birine mesaj göndermeniz gerekmektedir. Bu konuda daha fazla bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Cep telefonunuzun Mesaj bölümüne ANLIK MESAJLAŞMA yazdıktan sonra büyük harflerle 4545 ‘e SMS gönderin.
 • Kısa bir beklemenin ardından öneri olarak bir SMS alacaksınız. Mesaj geldikten sonra SMS’inizi kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Hediye SMS Kampanyaları Nedir?

Türk Telekom’un selfy abonelerine sunduğu selfy’li geceler pazarlama kampanyası ile hediye SMS kazanabilirsiniz.

 • Selfi Pazarlama’dan yararlanmak için telefon hesabınızda en az 30 TL olması gerekmektedir.
 • Bu hat, müşterilerin saat 21.00’den sabah 9.00’a kadar herhangi bir rotada mesaj göndermelerine olanak tanır.

Türk Telekom’un Selfy’li Geceler hizmetinden faydalanmak için bu aboneye sahip abonelerin 4545 ‘e mesaj göndermeleri gerekecektir Arama yapmak için kullanılabilecek telefonlarAşağıdayaygın olarak yazılan kelimelerin listesi bulunmaktadır. GECE Mesaj bölümünde büyük harf kullanınız. Mesaj bölümü büyük harflerle yazılmalıdır. Türk Telekom hediye sms pazarlama kampanyasıEnaz 30 TL yüklemeniz durumunda. Bu yaklaşık 48 saat sürecektir.

Türk Telekom Hediye Sms Paketleri 2023

30 gün boyunca Türk Telekom abonelerinin yararlanabileceği ücretsiz sms pazarlama kampanyası ile tüm talimatlarınız doğrultusunda SMS gönderebilir, yakınlarınızla iletişiminizi sürdürebilirsiniz.

 • Türk Telekom mobil hat sahibi bireylerin 2000 SMS hediye kazanabileceği bu kampanyaya katılmak oldukça basit.
 • Kampanyaya katılmak için telefondaki mesaj bölümüne büyük harflerle WOOPS yazdıktan sonra 4545 ‘e SMS göndererek bu ücretsiz SMS hakkından yararlanabilirsiniz.

Türk Telekom’un 500 SMS’inden yararlanmak için kullanmamız gereken yöntem Mevcut SMS paketleri içerisinde test edebileceğiniz bir SMS’siz pazarlama kampanyası kurmak çok kolay. Ücretsiz SMS’ler dakikalar içinde hatta tanımlanacaktır.

 1. Telefonunuzun mesaj bölümüne büyük harflerle “Test” kelimesini yazmayı denedikten sonra 5555 ‘e mesaj gönderin.
 2. Türk Telekom abonelerine ücretsiz 500 SMS hediye.

Türk Telekom Ücretsiz Sms Bildirimini Kapatma

Türk Telekom abonelerinin ücretsiz SMS bildirimlerinden yararlanabilmeleri için 6606 ‘ya SMS göndermeleri gerekmektedir KULLANIMI YAZMA Mesaj bölümüne servis numaralarını büyük harflerle yazınız. Sonrasında gönderilen SMS bildirimlerini kapatabilirsiniz.

Ücretsiz SMS bildirimlerini farklı şekillerde görüntülemeyi seçebilirsiniz. Türk Telekom’un 444 1 444 numaralı Müşteri Hizmetleri’ni arayarak da bu servisi kapatabilirsiniz. Telefonunuzdaki SMS bildirimlerini mobil işlem merkezini kullanarak kapatabilirsiniz.

Recommended Articles