Nasıl açılacağı veya kapatılacağı (iptal edileceği), limit ve ücretler dahil olmak üzere Vodafone cep harçlığı hakkında bilgiler. Vodafone cep harçlığı sadece anlaşmalı şirketlerden yapılan alışverişlerde geçerlidir. Faturanızda, Vodafone cep harçlığı kullanarak yaptığınız alışverişlerin toplam tutarını göreceksiniz. Vodafone faturanızda hattınıza ait fatura tutarının yanı sıra cep harçlığı kullanarak yaptığınız tüm faturaları da görebilirsiniz.

Vodafone Mobil Ücretlendirme Açma

Online sipariş vermeye çalıştığınızda SMS yoluyla bir uyarı alabilirsiniz. Bu, mobil hattınızın kapatıldığı anlamına gelir. Daha sonra Vodafone hattınızı faturalı olarak açabilirsiniz. Yapmanız gereken şey bu;

Bazı insan izleri bulundu;

 • Vodafone Benim Vodafone ‘um Ayarlar sekmesine giderek hücre hızını etkinleştirin.
 • Müşteri Hizmetleri Daha fazla bilgi edinmek için düğmesine basın. “542” Başka hiçbir tuşa basmadan Vodafone Müşteri Hizmetlerini arayın. Vodafone müşteri hizmetlerini arayın ve durumunuzu açıklayın.
 • SMS: 7878 servisini kullanmalısınız. Bu işlemi gerçekleştirmek için servis kelimesini yazın. “MOBILODEMEAC” 7878‘e gönderin. Bu servis ücretsiz olarak kullanılabilir.

Şirketin izleri

 • Şirketteki yetkili kişiyle iletişime geçin ve hattın cep telefonu ücretleri için açılmasını isteyin.
 • Lisanslı bir bireyseniz arayın. 542 Kurumunuzun hattının mobil ücretlendirmeye açılmasını isteyebilirsiniz.

Vodafone Cellcharge Kapatıldı

Cep telefonu ücretleri için hattı kapatarak, Vodafone’un alışveriş yapmasını durdurabilirsiniz. Cep telefonu ücretlerinizi kapatarak bunu durdurabilirsiniz.

Bazı insan izleri bulundu;

 • Vodafone Yanımda: İster bilgisayar ister telefon olsun, cihazınızdaki Ayarlar sekmesine gidin. Canlı Hücre Ücretini devre dışı bırakın.
 • Müşteri Hizmetleri: Daha fazlasını öğrenmek için butona basın. “542” Diğer acil durum tuşlarına basmadan Vodafone Müşteri Hizmetlerini arayın. Vodafone müşteri hizmetlerini arayın ve hücresel ücretin kaldırılmasını isteyin.
 • SMS: 7878 servisi, hattınız için cep ücretini devre dışı bırakmanıza izin verecektir. “MOBILODEMEKAPAPAT7878 gönderebilirsiniz. Türkçe karakter kullanmaktan kaçınmak ve tüm harfleri büyük yazmak önemlidir.

Hücre ücretinin yolunu açmak için bir şirketi takip etmek için kullandığınız yöntemin aynısını kullanabilirsiniz. Vodafone hücre ücreti hizmeti Tüm Vodafone müşterileri özelliği açabilir veya kapatabilir. Tüm Vodafone aboneleri cihazı açıp kapatabilir. Lütfen bunun minimum bir gereklilik olduğunu unutmayın Bu hizmet yalnızca 90 günden daha uzun süredir şirkette olan Vodafone müşterileri tarafından kullanılabilir.

Vodafone cep harçlığı her gün ve aydan aya kısıtlaması nedir?

Vodafone’un hücresel ücretleri hem faturalı tarifeler hem de kullandıkça öde tarifeleri için her gün ve her ay farklıdır. Bunlar aşağıdaki limitlerdir:

Kullanım Faturalı İzler Kullandıkça Öde İzler
Tek seferlik 50 -150 ₺ 200 ₺
Her Gün 50 -350 ₺ 300 ₺
Aydan aya 50 – 750 ₺ 500 ₺

Vodafone Cep Fatura Servis Tarifeleri

Hizmet sağlayıcı, hizmetini ve ücretlerini istediği zaman değiştirebilir ve hizmeti istediği zaman sonlandırabilir. Ortaya çıkan yasal hükümler şunlardır: Vodafone’un 3 aylık üyeliğinin hücresel kullanım ücreti 3,99 TL olarak belirlenmiştir.

Eğer 3 aylık süre içerisinde cepten ödeme yapmazsanız abonelik ücreti alınmayacaktır. Kullandıkça öde hatlarında 3 aylık dönem içerisinde ilk cepten ödeme işlemi yapıldıktan sonra hizmet bedeli bakiyenizden düşülecektir.

Vodafone Hücresel Ücretlendirmeyi İptal Etme

Hücre ücretlerinin iptaline izin verilir. Vodafone kontör ücretleri anlaşmalı firmalar tarafından aracı hizmet olarak kullanılmaktadır. Bayileri arayarak Vodafone kontör yüklemenizi iptal ettiğinizi bildiriniz.

Tıkla Gelsin, Play Perakendecisi, Uygulama Perakendecisi ve Spotify gibi anlaşmalı perakendecilerde hücresel tarifeyi kullanmanız gerekir. Herhangi bir işlem için ya ücretlendirilirsiniz ya da bakiyeniz düşülür. Ödeme yapmak kolay ve güvenlidir. İptal etmek isterseniz satın aldığınız perakendeciyle iletişime geçin.

Nasıl para iadesi alacağınızı öğreninVodafoneMobil Ücretlendirme?

İadeler 6 Ay içerisinde Vodafone cepmoney kullanarak yaptığınız alışverişler için yapılır. İadeler faturalı abonelerin faturalarında ve kullandıkça öde abonelerinin bakiyelerinde görünür.

Vodafone Mobil Ücret Kısıtlaması Nasıl Artırılır?

Vodafone hücre hızı verimliliği, alıcı limitlerini ayarlamak için kullanılır. Limitlerin aşılması durumunda hiçbir işleme izin verilmeyecektir. Vodafone mobil ücret servisini bir kez daha açıp kapatarak kısıtlamayı sıfırlamak mümkün değildir. Vodafone müşteri hizmetleri 542 bu kısıtlamayı uzatmanın tek yoludur.

Vodafone Mobil Ücret Kısıtlamaları ne zaman yenilenecek?

Vodafone’un aylık ücretlendirme limitleri güncellenir. Yenilenen aylık limitler fatura kesim tarihlerinden sonra da kullanılabilir.

Vodafone Cep Ücret Bozdurma

Bazı aracı şirketler ve kişiler Vodafone’un cep harçlıklarından ücret karşılığında para kazanmaktadır. Kişiler veya şirketlerle iletişime geçerken son derece dikkatli olun. Hücre stabilizasyonunuzu nakde çevirdiğinizde birçok dolandırıcılık meydana gelebilir.

Bu tekniği en çok kredi kartı ya da banka kartı olmayan kişiler kullanmaktadır. Faturalı aboneler GSM numaraları üzerinden ücretlendirilirken, kullandıkça öde hattı sahiplerinin kontörleri nakde çevrilir. Faturalı aboneler aylık cep telefonu limitlerine ulaştıktan sonra, bakiyeyi bir sonraki fatura döneminde ödemeleri koşuluyla tutar borçlandırılır.

Vodafone Nakit Ödeme Stratejileri

İşte hücre ücretini geri almak için bazı stratejiler.

 • Akıllı cep fonksiyonları Akıllı telefonlardaki NFC işlevi temassız para yatırma işlemlerine olanak sağlar. Bu fonksiyona sahip telefonlarda Vodafone Mobil Ücret Bozdurma ve temassız fon yatırma işlemleri yapılabilir.
 • Aracılartarafından Aracılar küçük bir ücret karşılığında Vodafone’a kontör yükleyebilirler. Nakit dönüşüm faturalı hat sahiplerinin faturalarına borç olarak eklenir. Kullandığın kadar öde hatlarında stabiliteden çıkarılır. Nakit olarak ödenen tutardan bir ücret alınır ve geri kalanı ya vadesiz mevduat hesabına yatırılır ya da nakit olarak verilir.

Vodafone Cep Maliyeti Negatif

Vodafone hücre şarj sistemi bir onay mesajı almazsa ürünün desteğine başvurun. Yurt dışındasınız ve bir hizmet için ödeme yapmak istiyorsunuzHücre şarjı kullanılamayacaktır. Bu hizmet bu senaryoda kullanılamayabilir.

Eğer kısıtlı iseniz. Faturası kısıtlanmış ve dondurulmuş Vodafone hattı harçlık servisini kullanmanızı engelleyecektir. Artık anlaşmalı olduğunuz hiçbir lokasyonda harçlık kullanarak herhangi bir talepte bulunamayacaksınız.

Aboneler Vodafoneduran tarifelerini kullanabilirlerHesaplarını bilen tarifeler. Fatura aşımı ya da duran düşünce olmayan tarifeler. 6 TL Cep ücretini alabilmeleri için bir sonraki ay ekstra paketlerini yenilemeleri gerekmektedir. Cep ücretine hak kazanabilmek için bir sonraki ay ekstra paketlerini yenilemeleri gerekmektedir.

Vodafone Mobil Ücret Servisi SMS gönderebilen tüm cep telefonlarında kullanılabilir. Kara Listedeki Müşteriler Mesajlaşabilen tüm telefonlar cihazla uyumludur.

Satın Almalar Bir ifadenin onaylanması ancak uygulanmaması bir çelişkidir. Hücre Hızı Kısıtlaması Bu konuda daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz aşılmıştır. Onay SMS’i yanlışlıkla gönderilmiş veya üç dakika içinde geri dönmemiş olabilir. Bu durumda satın alma işlemi tamamlanmayacaktır.

Vodafone Hücresel Ücret Ayarı

Hücre ücretini ayarlamanın üç farklı yolu vardır. Hücre ücretini ayarlamanın üç farklı yolu vardır.

 1. Cepten veya bilgisayardan Vodafone Yanımda yazılımına giriş yaparak hücre hızı ayarları değiştirilebilir.
 2. İstediğiniz ayarları 542 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak sorabilirsiniz
 3. Kısa mesaj servisini kullanabilirsiniz.

Hangi web siteleri Vodafone cep harçlığını kabul ediyor?

Vodafone mobil para, Vodafone para kabul eden yerlerde alışveriş yapmak için kullanılabilir. yasal olabilecek başlıca web siteleri; Spotify, Tıkla Gelsin, Play Perakendeci ve App Perakendeci gibi yerlerdir. Vodafone’un ödeme seçeneği, online alışverişlerin sadece cep telefonu numarası kullanılarak hızlı bir şekilde yapılmasını sağlıyor.

Vodafone Cep Maliyet-Sansür

Vodafone cep ücreti 1 GB bedava web pazarlama kampanyası Son ayların en popüler kampanyaları Spotify, Ps 5, Zula ve Hepsi Burada oldu. Spotify, Ps5, Zula ve HepsiBurada’dan da kampanyalar var. Bu kampanyalar daha genç bir kitleyi hedefliyor. 50 Zula, bahar kasası destesi ve epik premium destesi sunarken, Ps 5 mevcuttur.

Buna ek olarak Vodafone Pink aboneleri GUNLUK 4 GB yazıp 7000‘e göndererek 4 GB bedava internet kazanabilirler. Her gün kullanmanız gereken 4 GB Vodafone bedava internet, SMS başvurusunun hemen ardından telefonunuza tanımlanacaktır. Vodafone Pembe aboneleri Her Gün 4 GB Web Pazarlama Kampanyası’ndan haftada dört kez yararlanabilirler.

Sonuç olarakVodafonecep telefonu ücretleri, Vodafone ile anlaşmalı firmalardan daha hızlı ve güvenli bir şekilde online alışveriş yapmanızı sağlar. Cep telefonu numaranızı kullanarak alışverişinizi hızlı ve kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Bu, web bankacılığı veya telefon bankacılığı gibi diğer ücret yöntemlerine kıyasla size zaman kazandıracaktır.

Recommended Articles