Turkcell liste yedekleme gibi çok sayıda cep telefonunu destekleyen GSM sağlayıcılarını kullanan kişilerin, telefon numaralarını değiştirmek istediklerinde iletişim bilgilerini tekrar yedeklemeleri gerekir. IOS veya Android işletim sistemli telefonların yardımcı program mağazalarında belirli yedekleme işlevleri vardır.

IPhone’u olan müşteriler “Turkcell Rehber Yedekleme” işlevi gören Lifebox uygulamasını indirebilir Android telefonu olan müşteriler “” yardımcı programı ile aynı olan Lifebox uygulamasını indirebilir. “Turkcell Rehber Yedek leme” Play Store üzerinden “” yardımcı programını sunmaktadır.

Turkcell müşterilerinin arıza veya hasar durumunda yeni bir cihaz almaları gerekebilir. Lifebox cihazı ile daha önce yedeklenmiş telefonlardaki listelerinizi yeni cihaza eksiksiz ve hatasız bir şekilde aktarabilirsiniz.

SIM Kartlı Hat ile Turkcell Rehber Yedekleme

Turkcell müşterileri arka planda SIM kartlarının yedeklerini tercih ettikleri saklama konumlarında gerçekleştirebiliyor. Turkcell SIM Kart sahipleri, çok basit bir işlemi takip ederek yeni bir telefona giriş yaparak aynı iletişim bilgilerini kullanabiliyor.

Turkcell GSM müşterilerine sunuyor Dolabınız için 5 GB ücretsiz alın Turkcell rehberini yedeklemek için Lifebox uygulamasına giriş yapmak çok kolay. Araç değişiminden sonra rehberde kayıtlı verileri geri yüklemek için Lifebox programı ücretsiz olarak kullanılabilir.

Turkcell Rehber yedekleme servisi ücretli mi?

YEDEK yazarak 2222 ‘ye SMS gönderin. Bu yedekleme işlemleri Lifebox yazılımı içerisinde belirli paketler üzerinden gerçekleştirilir. Kullanımı oldukça kolay bir program olan Turkcell Backup, indirildikten sonra otomatik olarak cihazın ekranında beliriyor.

Yedekleme-Ayarlar-Geri Yükleme Verileri geri almak için Turkcell Yedekleme Yardımcı Programında Yedekle düğmesine basmanız gerekir. Bu Lifebox’ın bir parçasıdır. Geri Yükle, yedeklemeyi tamamladıktan sonra dizini geri yükleyecektir.

Turkcell rehber nasıl değiştirilir?

Eski Turkcell telefonunuzdaki kişileri farklı yöntemler kullanarak yeni Turkcell telefonunuza taşıyabilirsiniz. Bunların hepsi verileri güvenli ve eksiksiz bir şekilde taşımanıza yardımcı olacak stratejilerdir. Aşağıda telefonlar arasında rehber aktarımı için kullanılan yöntem yer almaktadır.

  • Kişiler “e Erişim Kişiler Dizini menüde yer almaktadır.
  • Menüye giriş yaptıktan sonra “Kişiler” bölümüne erişebilirsiniz. Aşağıdakiler yaralanma riskinizi azaltmanın en etkili yollarıdır. ” seçeneğine tıklayın ve İçe Aktar ” veya “Dışa Aktar” sekmelerine giderek kişileri güvenli bir şekilde harici belleğe aktarın.
  • Turkcell hattı yeni makineye bağlanabilir ve elde edilen belleğe kolayca erişilebilir.
  • Bu teknik, birimler arasındaki liste geçişinin hızlı ve güvenli bir şekilde tamamlanmasını sağlar.

Turkcell Mağazaları, Turkcell hat numarası listeleme yedeklemelerini gerçekleştirmek için birçok stratejiden biridir. Yeni bir Turkcell cihazı satın alındığında, bir Turkcell makinesine ait tüm özel bilgiler, eski Turkcell bayileri ile yeni Turkcell bayileri arasında güvenli bir şekilde aktarılacaktır.

Silinen Turkcell NumaralarıNasıl Kurtar ılır?

Turkcell önceden yedeklenmemiş numaraları siler. Bu veriler kurtarılamıyor. Turkcell bunun için bir çözüm üretti. Bir talep mesajı göndererek kişileri yedeklemek ve silinme durumunda geri yüklemek mümkün. Bu faydalı hizmet genellikle Turkcell Rehber Yedekleme olarak adlandırılıyor.

  • Turkcell Rehber Yedekleme uygulaması, bildirim linkine tıklanarak YEDEK yazıp 2222 ‘ye SMS gönderilerek indirilebilir.
  • Turkcell Dijital Operatör’e giriş yaparak ve SMS göndererek şifre alınabilir. 2222 SIFRE yazarak.
  • Yedekle butonuna tıklanarak yedekleme işlemi başlatılır. “YEDEKLEME-AYARLAR-YÜK” bölümünden YEDEKLEME bölümü Turkcell’in ürün ve hizmet yelpazesine sahiptir.

Turkcell Silinen İsim dosyaları nasıl kaldırılır?

Turkcell’in yazılım programları, Turkcell abonelerinden gelen tüm çağrıları ve mesajları kaydeder. Bu bilgileri almak için atmanız gereken adımlar şunlardır. Zaman zaman müşteriler eski isimlerini talep ederler. Turkcell GSM bu talebe basit bir şekilde cevap verir. Turkcell Müşteri Destek Hattı 532 veya 0532-532-00-00-00’ı arayarak alıcı temsilcilerine ulaşın. Turkcell’in alıcı danışmanından telefon belgelerini girmesi istenecektir.

Turkcell müşterileri, Turkcell ana sayfasına girdikten sonra net işlemler menüsü üzerinden web sitesine giriş yapabilirler. Sisteme giriş yaparak telefon görüşmelerinize ulaşabilirsiniz.

Turkcell mağazaları, Turkcell takip evraklarını müşterilere vermeye yetkilidir.

Turkcell müşterileri detaylı SMS dokümanı girememektedir. Turkcell müşterileri için detaylı SMS dokümanı girişi mümkün değildir.

Turkcell kişileri nasıl gizlenir?

Turkcell Alıcı Hizmetleri, Turkcell kullanıcılarının numaralarını gizlemelerine olanak sağlar. 532’yi arayarak telefon numaranızı gizleyebilirsiniz. Turkcell müşterileri numaralarını da ekleyebilirler. Numaralarını gizlemek için #31 kodunun başına numaralarını ekleyebilirler.

Turkcell ile nasıl iletişime geçilir?

Turkcell aboneleri farklı zaman dilimlerinde çok sayıda çağrı almaktadır. Bu aramaların birçoğu bilinmemektedir. Turkcell Rehber, müşterilerin kendilerini kimin aradığını öğrenmelerini sağlar.

GSM kaydının yanı sıra Turkcell Rehber kaydı da gereklidir. Turkcell abonelerine SMS ile cevap verilecektir. Bu şirketler tamamen farklı iki hizmet sunma yöntemine sahiptir.

  1. 2200’a bir SMS göndermek size SMS tekniğini verecektir.
  2. Turkcell’in 118 32 servisi, numaraları isme ve kimliğe göre aramanızı sağlar. Bilinmeyen numaraları arayarak kararları kimin verdiğini de öğrenebilirsiniz.

Kayıtlı rehber yoksa, numaraların sahibi olan kişilerin adlarını da görebilirsiniz. UpCall, bilinmeyen aramalarla ilgili ayrıntıların telefonun ekranında görüntülenmesini sağlar.

Aranan kişinin adını ve soyadını yazarak tanınmayan numaraları da arayabilirsiniz. Turkcell UpCall Programı. Turkcell GSM numarası ve Apple Store/Play Store’dan UpCall uygulaması yeterli olacaktır.

Recommended Articles