Vodafone’un bedava web kampanyaları 2023 yılında her geçen gün artıyor. Bu kampanyalara katılmak, Vodafone tarifenizin faturalı veya kullandıkça öde olmasına bağlı olarak size Vodafone bedava web kazanma şansı verecektir.

VodafoneBenim İçin Ne Var Çarkı Hilesi

Vodafone Bana Ne Var çarkı hediyesi hatta eklendikten sonra bir hafta boyunca geçerlidir. Bir haftalık süre dolduktan sonra tekrar çarkı çevirerek ödül kazanmaya devam edebilirsiniz. Çarktan aşağıdaki şekilde Vodafone ödülü kazanabilirsiniz:

 • Haftalık 500 MB Web
 • 1 GB Haftalık Web
 • 2GB Haftalık Web
 • Haftalık 4 GB Web
 • haftalık 5 GB Web
 • Haftalık 1000 Dakikayı Tartışın
 • Farklı Şok Ürünleri

Vodafone şok hediyelere haftalık veya hat bazında karar verebilir. Belirli tarihlerde ve doğum günlerinde sahte hediyeler için ek hediyeler kazanabilirsiniz.

Vodafone Çark Hile Yolları Nelerdir?

Vodafone ücretsiz web hilesi; Vodafone yanımda programında hafta içi saat 12:00’den önce çarkı çevirerek ekstra hediye kazanmaya çalışan hilecilerdir. 2. Çark dönmeye başladıktan sonra, kazanmak istediğiniz ödülle web bağlantısını kesmeyi deneyebilirsiniz.

Vodafone Kullandıkça Öde Web Hilesi 2023

Vodafone, diğer ücretsiz web dolandırıcılığı kampanyaları gibi görünen, ancak kullandıkça öde tarifeleri için tasarlanmış kampanyalar yürütmektedir.

 • Vodafone Yanımda programını kullanmak
 • Vodafone My Residence’a dostluk daveti
 • e-fatura yardımcı programı
 • Bir ay boyunca geçerli, 5G Aboneleri için 4,2 GB Web paketi
 • Vodafone 8GB Ücretsiz Web Paketi
 • Vodafone ile Harca ve Kazan
 • Vodafone 500MB Web Pazarlama Kampanyası Ücretsiz

Yanımda Uygulaması Vodafone Ücretsiz Web

Vodafone Yanımda programına giriş yaparak faydalanabileceğiniz ve ücretsiz web kazanabileceğiniz bir programdır. Ödül çarkı ile haftada bir kez ücretsiz dakika, sms veya web kazanabilirsiniz. Vodafone çarkıfelek oyunu, 5 GB web paketi kazanma şansının yanı sıra online mağazalar için düşük maliyetli kuponlar içeren haftalık bir pazarlama kampanyası sunuyor.

Vodafone Hoş Geldin Teklifi İlk Ay 20GB Ücretsiz Web

Kampanyadan Vodafone Uygun, Vodafone Pembe veya Vodafone Pembe tarifelerinden birini satın alan veya bu tarifelere geçiş yapan ya da yeni bir tarife satın alan Vodafone müşterileri yararlanabilecek. İlk 30 gün boyunca 20GB ücretsiz internet kazanacaklar. Bu kampanyadan yararlanmak için 18 yaşından büyükseniz size en yakın Vodafone Bayisine giderek seçtiğiniz tarifeye geçiş yapın. Ödül web’inizi alacaksınız.

Vodafone Arkadaşım Arkadaşını Davet Et Pazarlama Kampanyası

Vodafone Yanımda programı sayesinde arkadaş daveti ile 2 GB web kazanabilirsiniz. Yanımda programı üzerinden davet gönderdiğiniz arkadaşınız uygulamayı cep telefonuna indirip yüklediğinde ve giriş yaptığında 2 GB 1 hafta web paketiniz hattınıza tanımlanır.

Vodafone eFatura Ücretsiz Web

Dijital fatura alan Vodafone müşterileri hem hava kirliliğini azaltarak odun tasarrufu yapacak hem de web paketleri kazanacak.

“EFATURA” yazarak 7000 ‘e bir SMS mesajı, bir alan ve E-posta adresinizi göndermeniz yeterlidir. “SMSFATURA” yazarak 7000 ‘e kısa mesaj gönderin.

Vodafone 1 aylık Yasal 2GB Web hizmeti sunuyor. 4. 5G

Daha önce 4.5G kampanyasına katılmamış Vodafone müşterileri, 4.5G tarifesine kayıt olduklarında 2GB hediye internet kazanacak. 4.5G aboneliği başlatmak için Vodafone Yanımda programı üzerinden tutar değiştirmeden işlem yapmak mümkündür.

Vodafone Bedava Web 8GB Pazarlama Kampanyası

Bu kampanyaya kayıt olmak gerekli değildir. Süper2GB 3636 ‘ya SMS gönderin.

8 GB internetinizi bir ay boyunca kullanabilirsiniz. Paketin bitiş tarihinden bir gün önce iptal etmeniz durumunda paket ücreti hattınıza yansır.

Vodafone Seviyorum Web Kontrol

Vodafone bir yarışma ile bedava web dağıtıyor. Müşterileri için mümkün olan her şekilde ücretsiz web sağlamaya çalışan şirket, şimdi bunu herkese verecek. I Love Web Check ile ücretsiz 3GB web kazanabilirsiniz. Vodafone Resmi Web Sitesi’nden I Love Web Check’e numaranız ve şifrenizle giriş yapın. Soruları cevaplayarak ücretsiz web kazanabilirsiniz. Emin değilseniz şifrenizi yazabilirsiniz.“S” yazıp “7000 “e kısa mesaj gönderin. Yeni şifrenizi içeren bir kısa mesaj alacaksınız.

Vodafone Yükle Harca Kazan Pazarlama Kampanyası

Kullandığın kadar öde Vodafone hattına yükleme yaptıktan sonra aboneye anında bir SMS gönderilir. 4455 BANANEVAR yazarak. Ücretsiz SMS’in ardından ödüllü web paketleri kazanma şansı da var.

Vodafone 500MB Bedava Web Kampanyası

Vodafone müşterileri küçük ve son web kampanyası kapsamında 500 puanlık bonus kazanıyor. Megabayt NET 500MB yazdıktan sonra 3636 ‘ya SMS ile ücretsiz web. Ay sonunda düşük miktarda web arayan müşteriler bu işlemden mümkün olan en kısa sürede faydalanabilirler.

Vodafone 2GB Bedava Web Hilesi

Ücretsiz 2 GB Vodafone web vermek bir aldatmacadır. Nüfusun üçte ikisi oy kullanabiliyor. GB Web Paketi Vodafone Müşteri Hizmetleri 542 0 54 2’yi arayarak veya Vodafone Yanımda yardımcı programını kullanarak paketi talep edebilirsiniz.

Vodafone’un ücretsiz web paketi, zaman kaybını önlemek için kısa bir tanımlama süresine sahiptir. Bireyler paketlerini kolayca kullanabilirler. Ödül web Paketleri bu ve benzeri yöntemler kullanılarak yapılabilir.

Recommended Articles