Vodafone’un 2023 yılında özellikle kullandıkça öde denemeleri için sunacağı konuşma sonrası ücretsiz web tarifesi ile ilgilenen bireyler web hakkı elde edebilirler. Hafta içi her konuşma onlara ekstra web kazandıracak. Vodafone’un Konuştukça Kazan kampanyası, konuştukça kazan ve pazarlama kampanyası olarak da biliniyor.

Vodafone Konuştukça Kazan Web Pazarlama Kampanyası

Bir sonraki adım Vodafone kullandıkça öde hattını kullanmaktır.

  • İlk olarak, geçtiğimiz hafta boyunca yaptığınız tüm aramalar için hattınızdaki dakikaları alternatif bir web servisine dönüştürebilirsiniz.
  • Vodafone müşterileri arasındaki tüm aramalar ücretsiz web için uygun olacaktır.
  • Kazandığınız web’i hafta sonuCumartesi ve Pazar günlerikullanın.

Vodafone web kazanmak için cep telefonunuz için konuştuğun kadar öde tarifesine sahip olmak en iyisidir. Vodafone, konuştuğun kadar öde müşterilerine çeşitli web tarifeleri sunmaktadır. aylık 19 TL. Hattına ekleyeceği sonraki 3 paketten herhangi birini seçen Vodafone müşterileri bir haftada konuştukları kadar web kazanabilirler.

  1. Konuşan Web’den kimler yararlanmak ister? S Tarifesi kontör yüklemelerinde 500 dakika konuşma süresi, 1.000 SMS ve 1GB web alacaklardır.
  2. M Tarifesi hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyenler 750 dakika konuşma süresi, 1.000 SMS ve birkaç gigabayt internet alırlar.
  3. Aşağıda, Talktuğunca web ile hatlarına başka bir tarife kiralamayı düşünmenizin nedenlerinden bazıları 750 dakika konuşma süresi, 1000 SMS ve 3 GB web olacaktır.

Vodafone Konuşan Gelir Tarifesi Yapmanın Kolay Yolları Nelerdir?

Ücretsiz web avantajından yararlanmak için önce Konuştukça Kazan Tarifesi’ni satın alabilirsiniz. Satın aldığınız tarife için daha fazla dakika kazanmak için dakikalarınızı hafta sonuna kadar kullanın.

Kalan kullanım hakkında bilgi alın ve Konuşurken Kazan

Vodafone Tartıştıkça Kazan web pazarlama kampanyasından kazandığınız 1GB web ödülünü Vodafone yanımda programı üzerinden takip edebilir veya telefonunuzun mesaj bölümüne Ne Kazandım yazarak 7000 ‘e kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz.

Bir Kazancı İptal Etmenin Kolay Yolları Nelerdir?

Vodafone Konuştukça Kazan Tarifesi’nden kazanacağınız internet faydalarını iptal edip özel bir pakete veya faturalıya geçerek bu paketten ayrılabilirsiniz. Faturalı bir paket olmadığı için paket yenilemesi bir sonraki ay yapılacaktır.

Vodafone Nedir Vodafone Kazan

Vodafone’un Call-to Win pazarlama kampanyası her arandığında kazanmanızı sağlıyor. Bir Vodafone müşterisinin araması ve cep telefonunu 10 dakika boyunca kullanması yeterli. Vodafone bedava web kampanyası bu süre sonunda geçerli olacaktır. Ara Kazan, her ay sabitinizden kesilen 80 kuruş karşılığında her 10 dakika konuşma için 50 kuruş kazanmanızı sağlar. Kazandığınız kuruşlar hattınıza yüklenecektir.

Kullanımı kolay Vodafone Kredisi Kazanın Adı?

Vodafone müşterileri Vodafone Adınla Kazan pazarlama kampanyasına katılarak ayda sadece 80 kuruşa gelir elde edebilirler. Vodafone müşterilerinin CEPARAN yazıp 7000’e SMS göndermesi gerekiyor Kampanyaya katılmak için arayabilirsiniz de. Aramak kampanyaya katılmanın bir diğer yoludur. 7000 Kazan. Kaydınızı tamamladıktan sonra, bu pazarlama kampanyasının ayrıntılarını içeren bir SMS alacaksınız.

Vodafone Kazan Çağrısı durumları nelerdir?

Vodafone Aran Kazan kampanyası ile 10 dakikada 50 kuruş kazanabilirsiniz. Kazandığınız para anında hattınıza yüklenecektir. Vodafone Aran Kazan kampanyası aylık 80 kuruş ödeme gerektirir. Para kazanmak için aradığınız kişinin 01.02.2016 tarihinden önce Vodafone abonesi olması gerekmektedir. Ayrıca kazanılan para başka bir numaraya transfer edilemez.

Aran Kazan’ın Kazandığı TL Nasıl Harcanır?

Vodafone Aran Kazan kampanyası ile ayda 6 TL’ye kadar kazanabilirsiniz. Bu tutarı ayda 12 kez en az 10 dakika konuşursanız kazanırsınız. Vodafone Aran Kazan kampanyasından kazandığınız TL’leri dilediğiniz şekilde harcayabilirsiniz. Dilediğiniz gibi arayabilir ve internette gezinebilirsiniz. Kazandığınız TL’ler herhangi bir paket satın almak için kullanılamaz.

Vodefone Aran Kazan Stabilite Sorgulama

Vodafone Ad-Kazan pazarlama kampanyası ile kazandığınız para miktarını SORGU CEPARAN yazıp 7000’e SMS göndererek öğrenebilirsiniz. Telefonunuza gelen SMS bildirimi biriken TL’yi size bildirecektir.

İsim Kazanımı için geçerlilik süresi nedir?

Vodafone İsim Kazan kampanyası siz iptal etmediğiniz sürece geçerlidir. Kampanya, SMS ile başvuru yaptıktan sonra hattınızda her ay yenilenecektir. Bilgilendirme sms’ini alır almaz para kazanmaya başlayabilirsiniz. Pazarlama kampanyaları için ayda birkaç kez göndermenize gerek yoktur.

Vodafone’u Aramayı Bırakıp Para Kazanmanın Kolay Yolları Nelerdir?

Vodafone Aran Kazan Pazarlama Kampanyası siz iptal edene kadar her ay otomatik olarak yenilenir. Ücret artışı olmaksızın bedeli 80 kuruştur. Vodafone Aran Kazan pazarlama kampanyasını iptal etmek için öncelikle CEPAN IPTAL yazıp 7000’e SMS gönderebilirsiniz.

Konuyla ilgili yazımız ilginizi çekebilir”Beton Duvar Bims Briket Fiyatları Nisan 2023″.

Recommended Articles