Turkcell müşterilerini sevindirmeye devam ediyor. 2023’te ücretsiz SMS hizmetinden yararlan abileceksiniz. Turkcell’in ödül kampanyaları en üst seviyeye ulaşarak ve farklı kampanyalar sunarak müşterilerini mutlu ve şanslı kılıyor.

Turkcell kampanyalarıyla müşterilerini sevindiriyor. Turkcell’in özel ödül SMS paketleri, mesajlaşma dakikalarınız veya mesajlaşma haklarınız tükendiğinde hayat kurtarıcı oluyor.

Turkcell ücretsiz SMS nasıl gönderilir?

Turkcell, tüm Turkcell abonelerine ücretsiz çeşitli sms servisleri sunmaktadır. Sms gönderebilirsiniz.

Turkcell aboneleri, değeri 50 ile 1.000 arasında değişen ve elliyle çarpılan çeşitli SMS paketlerinden birini seçebiliyor.

Turkcell Ücretsiz SMS Paketi nedir?

Turkcell’in SMS paketleri, abonelerine günlük olarak kullanabilecekleri ücretsiz SMS mesajları sağlamak için tasarlanmıştır. Haftalık veya aylık ve genellikle günlük olarak özetlenebilirler.

 • SMS paketinizin ve/veya faturalı tarifenizin süresi dolduğunda, daha fazla paket satın alabilirsiniz.
 • Turkcell, faturanıza dahil olan paketler bittiğinde ek SMS paketleri için sizden cüzi bir miktar tahsil edecektir.

Turkcell, internet platformu üzerinden erişilebilen ve sadece müşterilere özel bir bölüm oluşturdu. SMS miktarınızı, SMS dakikalarınızı veya web kullanımınızı görüntüleyebilirsiniz. Turkcell’in her tarife için 50 kuruş civarında olan SMS kullanım ücreti, sık sık ödüllü SMS kampanyaları düzenliyor.

 • KALAN yazarak 2222 ‘ye ücretsiz kısa mesaj gönderin Mesajları telefonunuzun mesaj bölümünde bulabilirsiniz.
 • 159# tuşlayarak hattınızda kalan SMS ödülünü telefonunuza bakarak kontrol edebilirsiniz.

2023’te Turkcell Bedava SMS nasıl kazanılır?

Turkcell aboneleri veya Turkcell’e yeni geçiş yapanlar aşağıdaki adımları takip ederek ücretsiz sms kazanabilirler;

 • Şans SMS ‘i yazarak 2222 ‘ye mesaj gönderin Cep telefonunuzun mesaj alanına mesajınızı yazmak için büyük harfler kullanın.
 • Paket anlaşması size 5000 SMS kazandırır.

Turkcell, ücretsiz SMS almanız için farklı yollar sunuyor.

 • Turkcell genç aboneleri için özel bir yazılım sunuyor. GNÇ yazılımına giriş yaparak haftalık veya aylık olarak uygulama içi işlemlerle ücretsiz SMS kazanacaksınız.
 • Sadece Turkcell abonelerinin kullan abildiği birçok ücretsiz SMS Fonksiyonundan biri değil. Salla Kazan Pazarlama kampanyası
 • Cihaz Turkcell hatlara kolayca takılarak Cep salla Kazan tarifesi üzerinden haftalık ücretsiz SMS kazanılabiliyor.

Cihazı telefonunuza indirdiğinizde Turkcell’in salla-kazan pazarlama kampanyası için gelir hakkımız doğacaktır. Bu, sms, web ve dakika kampanyalarını içeren haftalık bir pazarlama kampanyasıdır. sizin için özel olarak tasarlanmış şifre ile giriş yapın.

Turkcell Ödül Sms gönderimi

Turkcell faturalı veya kullandıkça öde hattı bu sms’in nakit olarak satın alınmasına izin vermemektedir. Bu sms’i başka bir yere gönderemezsiniz. Faturalı bireysel kampanyalar için geçerlidir. Turkcell, müşterilerinin ücretsiz sms’lerini başka bir hatta transfer etmelerine izin vermez. Hediye olarak gönderilen sms sadece belirtilen telefonda kullanılabilir.

Turkcell Ödül Sms paketleri nelerdir?

 • Paket anlaşmaları hem SMS hem de web’i aynı anda içerir.
 • Akıllı telefonunuzda yapacağınız birkaç basit işlemle yaklaşık 1000 SMS hakkı elde edebilirsiniz.
 • Bir SMS paketi yapmak için, 2222 Yazdıktan sonra, bir mesajı SMS olarak gönderebilirsiniz İzni İptal Et Cep telefonunuzun mesaj alanına mesajınızı yazmak için büyük harfler kullanın.
 • Mesajı gönder Yeni bir Mesaj 2197 Devam butonuna tıklayarak.
 • Hattınız için tanımlı olan sms mesajlarını belirtilen zaman aralığında kullanmanız gerekmektedir.

Turkcell, vatandaşlarına yeni bir SMS paketi sunuyor. Gel SMS. Bu paket şunları içerir: Bir ay içinde 30 SMS hakkı verir, her kişiye SMS gönderebilirsiniz.

GEL yazdıktan sonra cep telefonunuzun SMS bölümüne büyük harflerle SMS yazarak herkese kısa mesaj gönderebilirsiniz. 2222 Cep telefonunuza kısa süre içinde gönderilecek bildirim ile ücretsiz SMS mesajınızı kullanmaya başlayın.

Turkcell’in ayrıcalıklı kampanyası, daha düşük ve daha uygun fiyatlı paket fırsatları ve kişiye özel tasarlanan 50’nin katları şeklinde kullanılabilen SMS paketleri, iletişimde kalmanın ve iletişimde kalmanın yollarıdır.

Recommended Articles