Vodafone’un 2023’lü yeni müşterileri için özel promosyonları var. Numara taşıma kampanyalarından faydalanmak için Vodafone’a geçmek önemlidir çünkü hem faturalı hem de kullandıkça öde müşterileri için çeşitli teklifleri vardır. Dijital geçişi kabul eden Vodafone’a geçerek dijital tarifelerden yararlanabilir ve her ay GB ücretsiz veri alabilirsiniz. Ayrıca, ücretsiz sim kartlar, tedarik kampanyaları ve hoş geldiniz pazarlaması vardır.

Vodafone Numarası Nasıl Değiştirilir?

Vodafone için en yakın Vodafone bayisi tercih edilir. Numara taşıma. Numara taşıma işlemi için yol sahibinin kimlik fotokopisi gerekmektedir. Vodafone Online üzerinden numarasını taşımak isteyenler de aşağıdaki adımları takip edebilirler.

 • Daha fazla bilgi görmek için düğmeye tıklayın. Çok fazla miktar taşımam gerekiyor Tab konumu.
 • Sırasıyla tarife seçimi, hat işletimi ve kimlik bilgileri bölümlerini doldurun.
 • On-line, taşınabilir tarifeler için düşük fiyat alabilirsiniz.
 • Özellikle ilk 3 Ay için 24 TL olan uygun genç 4 Tarifesioldukça ilgi çekici.

Vodafone Numara Taşınabilirliği Paketleri (NPP) nedir?

Mor tarifeler ve gençlik paketleri en popüler kampanyalardır. 2GB data içeren geçiş paketleri Ücretsiz web Vodafone Faturalı Hat aldığınızda 3 ay bedava kazanın

Uygun 4 Yaş Paketi anlaşması

Vodafone uygun genç paketi yalnızca 26 yaşın altındaki kişiler tarafından kullanılabilir. Web için 2 GB ve Twitter, Instagram ve Youtube için birkaç GB daha olmak üzere 4 GB veri içerir. Uyumlu Genç 4 tarifesi 12 ay taahhüt vermeniz durumunda ücreti 28 TL’dir. Taahhüt vermeniz gerekmiyorsa ödeyeceğiniz tutar muhtemelen 48 TL olacaktır.

İlk ay için 10 GB web alanına da ücretsiz olarak sahip olacaksınız. Bu pakette ayrıca, kullanılmayan internet dakikaları veya SMS’ler bir sonraki aya devredilir.

Avantajlı 6 GB Paket anlaşması

Vodafone’un uygun bir 6GB tarifesi var. İlk ay 10 GB web, 6 GB veri, 750 dakika ve 250 SMS ile birlikte gelir.

 • Pazarlama kampanyasının değeri 12 ay taahhütle her otuz günlük dönem için 31 TL’dir.
 • Taahhüt vermediğiniz takdirde 30 günlük periyot başına 55 TL’dir.
 • İptal etmezsenizVodafonePaketiYılıngeri kalanında her otuz günlük dönem için 35 TL olarakücretlendirilirsiniz.

Mantıksal Devir özelliği, paketinize dahil olan dakika, internet ve SMS’lerin ay sonunda bitmemesi durumunda kullanmaya devam etmenizi sağlar.

İndirimli Uygun 7’li Paket Fırsatları

Vodafone, bireysel faturalı aboneleri için yaştan bağımsız özel bir 7’li paket hazırladı. Pazarlama kampanyası beş tarife türü için geçerlidir.

 • Hattınızı devrederek veya Vodafone yeni hat alarak da bu pakete geçebilirsiniz.
 • Müşteriler 250 SMS, 750 dakika web ve tarife dahilindeki diğer tüm talimatlara hak kazanırlar.
 • ÖZET yazarak 7000 ‘e SMS gönderilebilir.

Vodafone Pink 20 Tarifesi

Vodafone Pink 20 Tarife paketi 25GB internet, 1000 dakika ve 250 SMS ile oldukça yeterli. Daha da iyisi, WhatsApp ve Messenger’ı hiçbir ücret ödemeden kullanabilirsiniz.

İlk ay ücretsizdir ve çevrimiçi indirim vardır. 20GB internet size bonus olarak verilir. Kampanya fiyatı 30 günde bir 50 TL’dir. 12 aydan sonra paket fiyatları 30 günde bir 59 Tl olacaktır.

Pembe Gençlik Spor Tarifesi

Bu paketin ücreti sadece 50 TL Otuz günlük aboneliğe 24 GB internet, 250 SMS (tüm talimatlar için) ve 1000 dakika ses süresi (tüm talimatlar için) dahildir. Aboneler ilk 30 gün boyunca 20 GB ücretsiz internet ve sınırsız WhatsApp kazanıyor.

Vodafone Swap Kampanyaları 2023

Aşağıdakiler nasıl kullanılacağına dair bazı örneklerdir Herhangi bir faturalı mor 2023 tarifesinde 1 ay boyunca 20GB ücretsiz web hediyesini kullanabilirsiniz. Seçtiğiniz şekilde hattınıza yüklenecektir. Detaylı bilgi için Vodafone ücretsiz web sitesi yazımıza göz atın.

İlk ay için 10GB ve 20GB ücretsiz web’in keyfini çıkarın

20 GB ücretsiz kaz anınbİlk ay için Vodafone bu hediyeyi hoş geldin hediyesi olarak veriyor. Son 30 gün içinde Vodafone’dan yeni bir hat almış, faturalıya geçmiş veya numara taşıma işlemi yapmış olmalısınız.

Hediye internet tarifeye bağlı olarak 10GB veya 20GB olacaktır. Mevcut interneti Vodafone Yanımda yazılımının “diğer paketler ” bölümünden satın alabilirsiniz. Cihaz ücretsiz olarak kullanılabilir.

WhatsApp Sınırsız Mesajlaşma ve Görüntülü Sohbet

Vodafone, WhatsApp Video ve Sınırsız Mesajlaşma Aboneleri, miktarlarını uygun genç 4, uygun genç rekreasyon, uygun genç 6 ve redli genç rekreasyon tarifelerine taşıyabilir. Vodafone kullandıkça öde yazımız da yeni müşterilere tavsiye edilir.

Otovinn Vodafone ile ücretsiz araç yıkama

Vodafone Otovınn pazarlama kampanyası Pink Enterprise müşterileri, sadece kendileri için hazırlanan özel menünün tadını çıkarabiliyor.

 • Kampanya 81 ilde geçerli olup, iç ve dış yıkama ücretsizdir.
 • Müşteriler sadece son 30 gün içinde kullandıkları şifreyi kullanabilirler.
 • Kampanya süresi altı haftayı geçemez.
 • Ücretsiz iç ve dış yıkama sadece hafta içi günlerde geçerlidir.
 • Vodafone Yanımda yazılımında Şansını Kullan ile alınan şifre otovinn temsilcisine iletilir.
 • Bu kampanya SUV araçlar için geçerli değildir.
 • Kampanya 31 Aralık 2020 tarihinde sona erecektir.

Vodafone CEPTETEB Faturada %20 Düşük Maliyet

Vodafone CEPTETEB %20 fatura Kampanya sadece yeni CEPTETEB ve Vodafone müşterileri içindir. Koşulları sağlayan müşteri adayları, ödemelerini CEPTETEB üzerinden otomatik ödeme talimatı ile yapmaları durumunda 12 ay indirim kazanacaklardır.

 • Ayda 1 aboneye en fazla 20 TL indirim uygulanmaktadır.
 • Kampanya müşteri odaklı olup, aboneler tek fatura için düşük fiyattan yararlanabilirler.
 • CEPTETEB üyesi olduktan sonraki 30 gün içinde yeni türler için işlem yapabilirsiniz.

Recommended Articles