Türk Telekom hattı kullanmıyorsanız, numaranızı Türk Telekom’a taşıyarak ödül kullanım haklarından yararlanabilir, On-line İşlemler programı ile hücresel ücret işlemlerinde belirli indirimlerden faydalanabilirsiniz. Operatör değiştirmek yaygın bir uygulamadır. Birçok nedenden dolayı operatör değiştiriyoruz.

Türk Telekom’a geçmenin büyük avantajlarını içeren hoş geldin kampanyaları dahilinde numara taşıma işleminizde size sunulabilecek onlarca kampanyadan birini seçin! Numara taşıma işleminizi gerçekleştirmek için üzerinize kayıtlı hattınız ile Türk Telekom İletişim Merkezi’ne başvurmanız yeterli. Numara taşıma işleminden sonra birçok kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Türk Telekom Hoş Geldin Pazarlama Kampanyası ile Web’i Hediye Edin

Hattını Türk Telekom’a taşıdıktan hemen sonra 30₺ ve üzeri yükleme yapan yeni Türk Telekom müşterilerine ilk ay ücretsiz 750 Dakika, 750 SMS ve 25 GB internet hediye edilecektir.

Türk Telekom müşterisi olmadan önce hangi operatörü kullanıyor olursanız olun, Türk Telekom İletişim Merkezi’ni ziyaret ederek Hoş Geldin Pazarlama kampanyasından yararlanabilirsiniz. Ayrıca Türk Telekom ücretsiz web sınıfımızda en popüler kampanyaları inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom Swap Kampanyaları 2023

Numaranızı Türk Telekom ‘a taşımak istiyorsanız Web üzerinden numara taşıma işlemi ile de yapabilirsiniz Ya da Türk Telekom’dan yepyeni bir hat satın almalısınız. Tutarı kendiniz seçebilirsiniz ve Türk Telekom bayilerinden mevcut belirlenmiş numaralardan birini seçeceksiniz.

TürkTelekommigrationkampanyaları için faturalı ve kullandıkça öde selfy paketlerini seçebilirsiniz. Sınırsız Web, sosyal medya için çok popüler bir seçimdir. Tam Senlik tarifeleri 2023 yılında faturalı ve kullandıkça öde hatlar için geçerlidir.

Türk Telekom Tam Senlik 3 Tarifesi

TürkTelekomTamSenlik Tarifeleri arasında yer alan pazarlama kampanyası 1000 dakika konuşma süresi, 3 GB data ve 250 SMS içerir. Bunların hepsi faturalı hattınızın bir parçası olarak özetlenebilir.

 • Genç ya da yaşlı herkes kullanabilir.
 • Bu düşük fiyattan yararlanmak için yeni bir hat satın almak veya siparişinizi artırmak en iyisidir.
 • Programa katılım 12 aylık bir taahhüde dayanmaktadır.
 • İlk 12 ay için pazarlama kampanyaları 28 TL olarak fiyatlandırılır.

Selfy Sosyal 7GB Pazarlama Kampanyası

Birçok farklı sosyal paket mevcut. SelfyFaturalı7GB internet, her yöne 1000 dakika ve her yöne 250 SMS içeren tarife çok popülerdi. Yedi GB’ın ikisi Fb.com, Youtube, Instagram ve Twitter için geçerli.

 • SOCIAL 7GB yazarak 4545 ‘e SMS gönderin.
 • Selfy 25 yaş altı tüm gençler için ücretsizdir.
 • Faturalı olmak ve taahhüt vermek önemlidir.
 • Selfy’e 15 ay taahhüt verirseniz ilk 3 ayınız 16 TL olacaktır. Sonraki 12 ay 32 TL olabilir.

Türk Telekom Cool Bundle 5 GB

Türk Telekom havalı paket 5 GB Kampanya sadece Kullandığın Kadar Öde hattını seçen müşteriler için geçerlidir. Bu pakette her yöne 750 SMS, her yöne 500 dakika ve 5 GB internet bulunmaktadır. Cool Paketler genellikle faturalı hatlar içindir. Bu paket en popüler pakettir. Pazarlama kampanyasının değeri 30 gün boyunca 27 TL’dir.

 • HAVALI 5GB yazarak 5555 ‘e SMS gönderin.
 • Numara değişikliği yapan veya yeni numara alan müşterilerimiz kampanya fiyatından yararlanabilir.
 • 5555YAZIPTAL HAVALI– 5GB yazıp SMS göndererek kampanyayı iptal edebilirsiniz.

Selfy 10 Paketi

TheSelfySocialBuy10 Paketleri 5 GB’ı Twitter için geçerli olmak üzere 10 GB web alanı içerir. Instagram için geçerlidir. Facebook için geçerlidir. Ve Youtube için geçerlidir. tüm talimatlar için 750 dakika dahildir. tüm yönlendirmeler için 500 SMS dahildir. Pazarlama kampanyası değeri 33 TL yeni potansiyel müşteriler için hazır.

 • SOCIAL 10 yazarak 4545 ‘e SMS gönderin.
 • “Selfy” yazarak gönderdiğiniz mesaj, servisi hiç kullanmamış olsanız bile kayıt olmanızı sağlayacaktır. SOCIAL 10 Kimlik numaranızla birlikte 4545.
 • Bu pazarlama kampanyasının değeri, yeni bir numara satın alan veya mevcut numaralarını taşıyan alıcılar için geçerlidir.
 • Katılmak için 25 yaşından küçük olmalısınız.
 • 4545 ‘e SMS gönderin Ayrıca IPTAL SOSYAL 10, hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Türk Telekom Efsane Tarifeler ve Ücretsiz 10 GB Web

Türk Telekom Efsane Tarifeler, herhangi bir yaş sınırlaması olmaksızın kolayca geçiş yapabileceğiniz ve geniş kullanım haklarından ek ücret ödemeden faydalanabileceğiniz tarife seçenekleridir. Numara taşıma ile Efsane Tarife’ye geçerseniz her ay 10 GB ücretsiz alabilirsiniz.

Türk Telekom Bol ve Hızlı Tarifeler ve Faturaya Özel %20 İndirim

Sadece numarasını Türk Telekom’a taşıyan yeni müşterilerin yararlanabildiği %20 ucuzluk kampanyasında 12 aylık kontratlar için %20 indirimli Tarife paket ücretleri sunuluyor. Düşük fiyatı almak ve hızlı web avantajından yararlanmak için Türk Telekom İletişim Merkezi’ne gidebilirsiniz.

Türk Telekom Cep Keyif 3 Tarife Paketi

Türk Telekom Cep Dostu tarifelerinin en uygun fiyatlı ve en az web kullanım hakkına sahip tarifesi olan Cep Dostu 3 tarifesi ile ayda 28₺ ‘ye Türk Telekom web, her yöne dakika ve sms haklarından faydalanabilir 12 ay taahhüt vererek tasarruf edebilirsiniz. Üçüncü tarife olan Cep Dostu 3 ise oldukça ilgi çekici bir tarife.

Tarife Başlığı Tarif Malzemeleri Adanmışlık Olmadan Değer Nasıl satın alabilirim?
Pocket Companion 3. 3 GB Web, 750 dakika, 750 SMS 70₺ / Ay Türk Telekom İletişim Tesisleri

Türk Telekom Cep Dostu 6 Tarife Paketi

Cep Dostu 6 tarife paketi, 6 GB Web kullanım hakkı sağlayan makul fiyatlı bir tarife paketi arayan Türk Telekom müşterileri için muhtemelen en kullanışlı tarife paketlerinden biridir. 12 ay taahhüt verenler için 34₺/Ay Fiyatlandırma sağlayan Türk Telekom’un Cep Dostu 6 tarifesinin ana noktalarına göz atabilirsiniz.

Tarife Başlığı Tarif Malzemeleri Adanmışlık Olmadan Değer Nasıl satın alabilirim?
Cep Zevki 6 6GB Web için 1500 Dakika ve 1500 SMS kazanın 75₺ / Ay Türk Telekom İletişim Tesisleri

Türk Telekom Cep Dostu 10 Tarife Paketi

Türk Telekom tarifelerinde yer alan Cep Dostu 10 tarife paketi,“Tarifen Yurt Dışında” paketinden sabit ücretle yararlanmanızı sağlıyor. Günlük rutininiz için fazlasıyla kullanım hakkı içeren ve 12 ay taahhüt ile ayda 42₺ paket ücreti garanti eden Türk Telekom Cep Dostu 10 tarifesinin tarife içeriklerini inceleyeceğiz:

Tarife Başlığı Tarif Malzemeleri Adanmışlık Olmadan Değer Nasıl satın alabilirim?
Cep Zevki 10, 3000 Dakika, 3000 SMS ve 10 GB web 85₺ / Ay Türk Telekom İletişim Tesisleri

Türk Telekom Cep Dostu 15 Tarife Paketi

Türk Telekom Prime Enterprise avantajlarından yararlanabileceğiniz paketlerin başlangıç paketi olan Türk Telekom Cep Dostu 15 Tarife Paketi ile internette bolca vakit geçirebilir, aile bireylerinizle uzun cep telefonu görüşmeleri yapabilirsiniz. 12 fatura dönemi taahhüt verenlerin ayda 52₺ tarife ücreti ödeyeceği Türk Telekom Cep Dostu 15 Tarife Paketi’nin farklı özellikleri aşağıda yer almaktadır.

Tarife Adı Tarif Malzemeleri Adanmışlık Olmadan Değer Nasıl satın alabilirim?
Cep Hoş 15 3000 dakika 3000 SMS 15GB Web 100₺ / Ay Türk Telekom İletişim Tesisleri

Türk Telekom Cep Dostu 20 Tarife Paketi

Türk Telekom Cep Dostu 20 Tarife Paketi, faturalı hat kullanan Türk Telekom abonelerine Prime Enterprise ayrıcalıkları sunuyor. Cep Dostu, tüm iletişim ihtiyaçlarınızı karşılayacak tarifelerden oluşan bir pakettir. 12 ay taahhüt verenlere 62₺ indirim ileayda 58 . Cep Dostu 20 tarife paketinin farklı ayrıcalıkları aşağıdaki gibidir:

Tarife Başlığı Tarif Malzemeleri Adanmışlık Olmadan Değer Nasıl Satın Alabilirim?
Cep Keyfi 20 3000 Dakika 3000 SMS 20 GB Web 120₺ / Ay Türk Telekom İletişim Tesisleri

Türk Telekom Cep Dostu 30 Tarife Paketi

Sürekli yurt dışına seyahat eden bir Türk Telekom müşterisiyseniz Cep Dostu 30 tarife paketi ile ev kullanımlarınızı yurt dışında uygun fiyata kullanabilirsiniz. Prime Enterprise ayrıcalıklarından ücretsiz yararlanmanızı sağlayan Cep Dostu 30 tarife paketine 12 ay taahhüt vermeniz durumunda paket ücreti düşecek ve otuz günde 78₺’ye bu paketten yararlanabileceksiniz. Türk Telekom Dünya Çapında Cep Dostu 30 tarife paketinin tüm farklı özellikleri:

Tarife Adı Tarif Malzemeleri Adanmışlık Olmadan Değer Nasıl Satın Alabilirim?
Cep Keyfi 30 3000 Dakika 3000 SMS 30 GB Web 150₺ / Ay Türk Telekom İletişim Tesisleri

Türk Telekom Cep Dostu 40 Tarife Paketi

Türk Telekom’a yeni geçiş yapan müşterilerin faydalanabileceği ayrıcalıklı paketlerin sonuncusu olan ve en iyi kullanım haklarına sahip Türk Telekom Cep Dostu 40 tarife paketi, doya doya konuşmayı ve internette gezinmeyi seven müşteriler için en çok tercih edilen tarife paketidir.

40 GB web kullanım hakkı ile Cep Dostu 40 tarife paketine 12 ay taahhüt verdiğinizde ayda 98₺ ‘ye sahip olabilir, Prime Kurumsal ayrıcalıklarından tek kuruş harcamadan yararlanabilirsiniz. Ayrıca Cep Dostu 40 tarife paketinin içeriğine göz atalım hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz:

Tarife Başlığı Tarif Malzemeleri Adanmışlık Olmadan Değer Nasıl satın alabilirim?
Cep Hoş 40 3000 dakika, 3000 SMS ve 40 GB Web 200₺ / Ay Türk Telekom İletişim Tesisleri

Türk Telekom Konut Web Geçişi Pazarlama Kampanyası

Türk Telekom’a geçiş yapan her yeni Türk Telekom müşterisi, Türk Telekom’un ayrıcalıklı ve öncelikli alternatiflerinden yararlanabiliyor. Hücresel hatlara geçiş kampanyalarına evde internet geçiş kampanyasını da ekleyen Türk Telekom,“Aydan Aya 12 MbEniyi evde internet paketini bu fırsatla alınİşte GeçişAlternatifi” kampanyasına geçiş yapan herkişiye 150₺’ye varan indirim sunuyor. Aylık ücreti 68,90₺ olan bu paketi, Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayarak veya Türk Telekom İletişim Tesisleri’ni ziyaret ederek seçebilirsiniz.

Türk Telekom’a geçiş için nasıl başvurabilirim?

Mevcut operatörünüzden ayrılıp Türk Telekom abonesi olmak istiyorsanız, Türk Telekom’a geçmenin başka yolları da vardır. Geçiş yapmadan önce mevcut hattınızın bağlı olduğu operatöre taahhütlü olup olmadığınızı değerlendirmelisiniz.

Taahhütlü iseniz taahhüt süresinin sonuna kadar beklemenizi öneririz. Aksi takdirde sizden tarife iptal ücreti alınabilir. Türk Telekom’a geçiş yapmanın en tipik yollarına bir göz atalım:

 1. Size en yakın Türk Telekom İletişim Merkezi’ne kimliğiniz ile giderek Türk Telekom’a geçiş başvurusunda bulunabilirsiniz.
 2. Formu doldurup gönderdikten sonra geçiş işleminin tamamlanmasını beklemeniz yeterlidir.
 3. Türk Telekom’a geçiş başvurunuzu Türk Telekom Resmi İnternet Sitesi üzerinden de hızlıca yapabilirsiniz.
 4. ŞimdiTelefon numaramı değiştirmek istiyorum“” sekmesinetıklayınve gerekli bilgileri doldurun.“Gönder” düğmesine basın.
 5. Programınız analiz edildikten sonra, hattınızın durumunu bildiren bir mesaj alacaksınız.
 6. Türk Telekom’a geçiş işlemi 2-3 kurumsal gün içerisinde gerçekleşir.

Recommended Articles