Bir mobil ödeme uygulaması olan Vodafone Pay Kart’ta yaş sınırı yoktur, nakit yüklemesi kolaydır ve tüm bankalardan bağımsızdır. 7/24 hızlı, güvenli ve ekonomik bir şekilde faturalarınızı ödeyebilir, nakit transferi yapabilirsiniz.

 • Vodafone Pay Card ile doğrudan telefonunuzdan TL yükleyebilirsiniz.
 • İnternetten ve mağazalardan güvenle alışveriş yapın.
 • İhtiyaç duyduğunuz her an, her yerde, her ATM’den nakit çekebilirsiniz.

Vodafone Pay Yazılımını edinin

Vodafone Pay, çevrimiçi alışverişlerini veya diğer genel alışverişlerini takip etmek isteyenler için Apple Store veya Google Play’de mevcuttur.

Vodafone Pay Dijital Kart Nedir

Vodafone Pay Dijital Kart size Vodafone Pay Kart’ın tüm avantajlarını sunar. Yanınızda herhangi bir banka veya banka kartı taşımanıza gerek yoktur. Vodafone Pay Yazılımı, kendi dijital kartınızı oluşturmanıza ve avantajlarından hemen yararlanmaya başlamanıza olanak tanır.

Vodafone Pay fiziksel kart nedir?

Vodafone Pay Fiziksel kart, kullandıkça öde için fiziksel bir karttır. Online alışveriş yapmak, ATM’lerden nakit çekmek ve özel ayrıcalıklardan yararlanmak için kullanabilirsiniz. Vodafone Pay Dijital Kartınızı internetten alışveriş yapmak ve ATM’lerden para çekmek için kullanabilir, ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz. Vodafone Mobil Tesisleri, 5 Türk Lirası başlangıç ücreti karşılığında Vodafone Pay Fiziksel Kartınızı size sağlayacaktır.

Vodafone Pay’e kaydolmak için en iyi yöntem nedir?

Vodafone Pay Yazılımını indirin ve “Kayıt Ol” seçeneğine tıklayın ” Hücresel Hücresel Tutar Sözleşmeyi ve ilgili bilgi metinlerini inceleyip doğruladıktan sonra “Devam Et” seçeneğine tıklayın. Devam et. Hücresel Onay kodunuzu girdikten sonra “TC Kimlik Numarası”, “Unvan ve Soyadı” ” bölümlerini doldurarak ve şifre belirleyerek yönteme devam edebilirsiniz.

Vodafone Satın Alma Kısıtlamaları (Satın Alma Sınırlamaları) nelerdir?

Vodafone Pay’de aylık tam para yükleme limiti vardır. Aylık yükleyebileceğiniz tam para limitiniz bulunmaktadır. 750 TL Bir ay içerisinde ATM’den çekebileceğiniz maksimum tutar 300 TL‘dir. 1 ay içerisinde miktar ve değer olarak belirlediğiniz limitleri kullanmanız gerekmektedir.

Vodafone Pay ücretleri nelerdir?

Vodafone Pay fiziksel veya dijital kartınızı kullanma ve yükleme ücretleri aşağıdadır. Bu modern çağın bir cep telefonu.

Fiziksel bir kartın değeri gerçekten yararlıdır 5 TL’lik teklif sadece tek bir kullanım için geçerlidir
Aylık Kullanım Fiyatı Sadece 2 TL kullanın
Nakit Yükleme fiyatı (Tüm ATM’ler). 2 TL + yüklenen tutarın %1’i
Nakit Yükleme fiyatı (EFT Kart Tutarı). 1 TL artı yüklenen toplam tutarın %1’i

Vodafone Pay Uygulaması: Yüksek Nakit Fiyatı

Vodafone Pay kart 12 yaşından büyük herkes tarafından kullanılabilir.

 • TL cinsinden 0-10 için 1 TL
 • 10-50 TL 1,5 TL satın al
 • 50-100 TL 2 TL satın alın
 • 100+ Yükleme Alın Yüklenen tutarın %3,8’i + %1,8‘i

Vodafone Pay ATM Para Çekme ücreti

Visa anlaşmalı kartınızı ibraz ettikten sonra, para çekme, para yatırma ve ATM’lerde geçiş ücretleri için sizden ücret alınacaktır. Vodafone ödeme kartı Hizmetinizdedir

 • Ev ATM’si: 1 TL artı para çekme tutarının %1,15’i
 • Başka bir ülkedeki ATM’den 5 TL çekebilirsiniz
 • Nakit Geçiş Fiyatı: 2. TL
 • Karttan Karta nakit anahtarı Fiyat: 2 TL
 • ATM Stabilitesi hakkında soru sorma: 0,50 TL

Vodafone Pay’den nakit çekmenin en iyi yolu nedir?

Vodafone Pay Body kartınızla Türkiye’deki ve yurt dışındaki tüm ATM’lerden tıpkı banka kartlarınız gibi para çekebilirsiniz. Vodafone Pay Body kartınızı ATM’lere takarken şifrenizi girin. Limitiniz kadar paranızı çekin.

Vodafone Pay’i nasıl kolayca iptal edebilirim?

0850 215 13 03 Müşteri hizmetleri Vodafone Pay kartınızı iptal etmenizi sağlayacaktır. Vodafone Pay alışveriş faturanızla ilgili bir sorun yaşarsanız işlemleri iptal edebilirsiniz. Alışveriş yaptığınız firma ile iletişime geçin ve yardım isteyin. Vodafone Pay kullanılarak yapılan para transferleri iptal edilemez.

Vodafone Pay Kampanyaları

Vodafone Pay Dijital Kartınızı kullanarak yapacağınız bakiye transferleri veya nakit transferleri için 31.12.2023 tarihine kadar herhangi bir işlem ücreti alınmayacaktır. Ayrıca aylık ücret de alınmaz. Ücretsiz hediyeler arasında bir web kartı ve bir bedensel kart bulunmaktadır. Vodafone öde kampanyaları. Aşağıda farklı Vodafone Pay kampanyaları ve indirimleri yer almaktadır;

Vodafone Pay: Ücretsiz Web Alın

Vodafone Pay Dijital Kart veya Hazır Kart’ınıza 12.2023 tarihine kadar 50 TL yüklerseniz, Vodafone’un 1 GB internetini bir hafta boyunca dilediğiniz platformda kullanabilirsiniz! Youtube’da sevdiğiniz Youtuber’ların filmlerini izleyebilir, Instagram’a kendi selfie’nizi yükleyebilirsiniz.

Vodafone Pay Kart Lansman Promosyonu: Ücretsiz Kart Kazanın!

Size en yakın Vodafone Bayisi 2012 yılı sonuna kadar ücretsiz Vodafone Pay Beden Kart verebilecek. Vodafone Pay Bodily Kartları ATM’lerde veya mağaza içi alışverişlerde kullanabilirsiniz.

Vodafone Pay Alternatifleri Dünya Kampanyaları

LezzetliBuket 31.12.2023 tarihine kadar geçerlidir. 75 TL ve üzeri harcama yaparsanız 25 TL indirim kazanırsınız. Çiçeklerde de indirimler mevcuttur. Ayrıca 3 adet yapışkanlı kare çerçeve alırsanız 15 TL indirim, ücretsiz kargo ve 5 GB alternatif hediye web sitesi kazanacaksınız. Sosyopix Vodafone gezegeninde 15 TL’lik Ucuz Çerçeveler sunuyor! 31.10.2023 tarihine kadar geçerlidir. Vodafone Pay’de eğlenceden, servise ve seyahate kadar farklı kampanyalar var.

 • Apple Music 3 Ay ÜcretsizÜcretsiz deneme üyeliğinizi hemenbaşlatın! İstediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
 • Storytel 30 Gün Ücretsiz: Ücretsiz deneme üyeliğinizi şimdi başlatın! Aralık 2012’ye kadar geçerlidir.
 • Trendyol Vodafone Pay: 100 TL ve üzeri harcamalarınızda 40 TL indirim kazanın
 • GoldMasterHome.com: 5GB Haftalık Ödülünüzü 24 saat içinde yapacağınız alışverişlerle doldurabilirsiniz. Ödüller 31.12.2023 tarihine kadar geçerlidir
 • Tavla Yıldızları 50 TL değerinde 140.000 Çip Kazanın! Ayrıca, uygulamadaki tüm alışverişleriniz için çift fiş kazanabilirsiniz.
 • Tosla, Amazon, BluTV ve TV+ fonlarınızın kaynağı Tosla’dan AlışverişlerdeNakit İadesi sunuyor. Kampanya 31.12.2023 tarihine kadar devam edecektir.

Recommended Articles